"

Altus

" araması için 469 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Altus

Türkiye’nin beyaz eşya üreten köklü firmalarından birinin alt markası olarak 10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Altus, tüketiciye dayanıklı ve kullanışlı ürünler sunar. Yalın ürün tasarımları ile ön plana çıkan Altus, teknolojiyi sadeleştirerek kullanışlı ve pratik ürünler sunar. Yenilikçi yapısı, rekabetçi fiyatları ve fonksiyonel tasarımları ile dikkat çeken marka, beyaz eşya pazarında önemli bir paya sahiptir.

Zengin Ürün Seçenekleri ile Sınırsız Fırsatlar

“Tüketicilerin hayatlarına artılar katmak” hedefi ile hizmet veren Altus, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile tüketicilere sınırların ötesinde bir alışveriş deneyimi sunar. Altus’un yaşama artı değer katan sade tasarımları, beyaz eşyadan ankastre setlere, küçük ev aletlerinden elektrik süpürgelerine kadar evin her köşesinde teknolojinin zarafeti ve şıklığını yansıtır. Erişilebilir ürün fiyatları ile de ön plana çıkan Altus, küçük ev aletleri ve özellikle beyaz eşya alanında sunduğu fırsatlarla kullanıcılardan tam not alır. Altus buzdolabı fiyatları, Altus çamaşır makinesi ve Altus bulaşık makinesi fiyatları, bütçeye dost özelliği ile fark yaratır.

Yaşamı Kolaylaştıran Ürünler

Çevreye ve sağlığa önem veren, kurumsal kimliği ile ürünlerinde fonksiyonelliği yansıtan Altus markası, enerji tasarrufu sağlayan çevreye dost ürünler üretir. Altus buzdolabı, düşük enerji sarfiyatı ile yiyeceklerin uzun süre ilk günkü gibi taze kalmasını sağlarken Altus derin dondurucu modelleri, buzlanma ve karlanma yapmadan, yüksek performans ile çalışarak sakladığı ürünleri aylarca korur. Farklı devir ve kapasite opsiyonları ile karşınıza çıkan Altus çamaşır makinesi, en uygun yıkama programını seçebilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Hijyen kurallarını göz önünde bulundurarak tasarlanan çalışma prensibi ile çamaşırları yıpratmadan temizler. Çekirdek ve geniş aileleri düşünerek üretilen Altus bulaşık makinesi su ve enerji tasarruflu özellikleri ile ön plana çıkarken aile fertlerinin sayısına göre sayısız programlar içerir. Bulaşıklarınızı beklettiğiniz süreye göre alternatif çözümler üreten Altus bulaşık makinesi modelleri yaşamı kolaylaştırır.

Küçük Ev Aletlerinde Zarafetin Simgesi

“Basit, Rahat ve Mantıklı” sloganlarından yola çıkarak tasarımlarına hayat veren Altus, küçük ev aletleri koleksiyonu ile mutfaklara zarif dokunuşlar yapar. Köpük algılama teknolojisinin tasarımla birleştiği Altus Türk kahvesi makinesi, tek bir dokunuş ile tam kıvamında Türk kahveleri hazırlar. Mutfakta tasarımı ve konforu hissettiren Altus küçük ev aletleri ile yemek hazırlamak keyifli anlara dönüşür.

Ergonomik tutuşu ve çok seçenekli emiş gücü ile birbirlerine rakip olan Altus süpürgeler, yaşam alanlarını tozdan ve kirden arındırırken, mevcut başlık ve parçaları halı ve parkelere zarar vermeden temizler. Sağlıklı ve temiz yaşam alanları için diğer bir önemli unsur olan nem ve sıcaklık dengesi, Altus klima modelleri ile ideal seviyede sağlanır. Özellikle kapalı ortamlardaki nem ve sıcaklığı en verimli şekilde ayarlayan Altus klima, bulunduğu ortamı konforlu hale getirir. En keyifli film gecelerinin olmazsa olmazı Altus televizyonlar, canlı renkleri, yüksek çözünürlüklü ekranları ve farklı boyut seçenekleri ile her gereksinime yanıt verir.

Yaygın Teknik Destek ile Çözüm Üretir

Türkiye’de ve dünyanın farklı noktalarında yer alan üretim tesisleri, binlerce çalışan ve satış noktası ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Altus, güçlü bir teknik destek kadrosuna sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve tüketici davranışlarına önem veren Altus markası, teknik konularda çözüm odaklı çalışır. Yaşamı kolaylaştırmak için ihtiyaca yönelik çözümler sunan Altus, öne çıktığı yalın ve fonksiyonel tasarımlarının yanı sıra karşılaşılabilen teknik sorularda da çözümler üreterek kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlar.

Rakipleri arasında güçlü bir yer edinen Altus markası, beyaz eşya, ankastre ürünler, ısıtma soğutma, elektronik ve küçük aletleri olmak üzere binlerce farklı model ve ürün çeşitliliğine sahiptir. Tüketiciyi en uygun fiyata şık, dayanıklı ve kaliteli ürünlerle buluşturan Altus’un dilediğiniz ürününü, cazip fiyat avantajları ve farklı ödeme seçenekleri ile Trendyol’dan alabilirsiniz.