Altus Al 1090 A+ 90 Lt. Büro Tipi Mini Buzdolabı Altus Al1090 Büro Tipi

Peşin Fiyatına 3 Taksit!
869 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Altus Al 1090 A+ 90 Lt. Büro Tipi Mini Buzdolabı

 • Al 1090 A+ 90 Lt. Büro Tipi Mini Buzdolabı
 • Genel Özellikleri
 • Enerji Sınıfı : A+
 • Brüt Hacim : 90 lt
 • Soğutucu Bölme Hacmi : 88 lt
 • Ses Seviyesi : 43 dBA
 • Aydınlatma Var
 • Buz Matik Yok
 • Dondurucu Özelliği Statik
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 0.830
 • Fiziksel Özellikleri
 • Genişlik (cm) 48
 • Derinlik (cm) 54
 • Yükseklik (cm) 82
 • Diğer Bilgiler
 • Garanti Süresi: 2 Yıl
 • Kurulum Gerekli Mi?: Hayır
 • Ücretsiz Kurulum-Montaj: Yok
 • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Dondurucu Özelliği Statik
 • Enerji Sınıfı A+
 • Tip Tezgah Altı
 • Toplam Hacim 90 - 200 L
 • Kullanım Şekli Solo
 • Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
 • Genişlik 45 - 60 cm
 • Derinlik 50 - 60 cm
 • Dondurucu Yeri Üstte
 • Buzluk Tipi Standart
 • Yükseklik 140 cm altı
 • Renk Beyaz
 • Ücretsiz Kurulum/Montaj Yok
 • Garanti Süresi 2 Yıl
 • Kurulum Gerekli mi? Evet
Şikayet Et

Altus AL 1090

Hızla gelişen teknolojinin yavaş yansıdığı düşünülen alanlardan biri de buzdolabı ürünleri olarak görülmektedir, ancak gerçek pek de sanıldığı gibi değildir. Buzdolabı ürünleri pek çok yeni geliştirme ve özellikler ile son derece özelleştirilebilir ve kişisel alışkanlıklara uygun bir kullanım deneyimi vadedebilir bir konuma ulaşmıştır. Bu doğrultuda buzdolabı satın almak için tercih yaparken en önemli nokta belirlenen ihtiyaçlar ile ürünün özelliklerinin maksimum düzeyde uyum sağlamasıdır. Büyük boyutlu buzdolabı ürünleri kalabalık aileler için oldukça verimli olabilse de herkesin bu tip ürünlere ihtiyaç duyacağını varsaymak doğru olmayacaktır. Altus AL 1090, özellikle küçük alanlarda kullanılmaya uygun yapısı ile mutfaklarında yeterince yer olmayan pek çok insan için son derece verimli bir çözüm vadetmektedir. Ayrıca ofis ya da büro gibi çalışma ortamlarında da kullanılabilen Altus AL 1090 tezgah seviyesi buzdolabı, ufak boyutlarının sağladığı avantajlara ek olarak yüksek fonksiyonel özellikleri ile memnuniyet verici bir kullanım deneyimi sunabilmektedir. İş yeri, ofis ya da stüdyo daire gibi yaşam alanlarının vazgeçilmez beyaz eşya malzemeleri arasında bulunan Altus AL 1090, 90 litrelik iç hacmi ile yiyecek ve içeceklerinizi uzun süre soğuk bir biçimde depolayabilmenize imkan sağlamaktadır. Altus AL 1090 tezgah seviyesi buzdolabı tezgahlarınızın altına kolaylıkla yerleştirebileceğiniz ve bu sayede kısıtlı ya da dar alanlarda oldukça etkili bir tasarruf sağlayabileceğiniz oldukça pratik bir üründür. İhtiyaçlarınıza verimli ve tasarruflu çözümler vadeden Altus AL 1090 ile küçük çaplı soğutma gereksinimlerinizin üstünden gelebilir, düşük desibellerdeki gürültüsü sayesinde normal bir buzdolabından çok daha az sesle yüksek performans elde edebilirsiniz. Altus AL 1090 tezgah seviyesi buzdolabı kullanarak son derece pratik bir soğutma deneyimi yaşayabilir, 90 litrelik iç hacmi sayesinde pek çok gıda malzemenizi güvenle depolayabilirsiniz. Sayfamızın alt kısmında bulunan ürün değerlendirmeleri sekmesinden, diğer kullanıcılar tarafından yapılan Altus AL 1090 yorum ve değerlendirmelerini görüntüleyebilir, kullanım deneyimi hakkında aklınızda bulunan sorulara interaktif bir biçimde cevap bulabilirsiniz. Altus Al 1090 tezgah seviyesi buzdolabı son derece az yer kaplamasına rağmen segmentinde bulunan ürünlere kıyasla son derece geniş bir depolama hacmine sahiptir. Bu ters orantılı verimliliği sayesinde özellikle pratik ve efektif çözümlere ihtiyacınız olduğu anlarda Altus AL 1090; bu çözümleri size kolaylıkla sağlamayı vadetmektedir.

Tasarruflu Enerji Kullanımı

Elektronik eşyalar enerji kullanımlarına göre çeşitli segmentlere ayrılmıştır. Bu enerji segmentleri A, A+, A++ ve A+++ olarak sıralanabilir. A+++ bir enerji segmentinde olmak özellikle büyük buzdolabı ürünleri ya da çamaşır makineleri gibi daha fazla enerji kullanmanız gereken beyaz eşyalarda şarttır. Ancak Altus AL 1090 mini bir buzdolabıdır. Dolayısıyla enerji kullanımı zaten düşük bir üründür. Ayrıca gerek olmamasına rağmen kullanılan daha yüksek bir enerji, dünyamızın kaynaklarını israf etmek anlamına gelecektir. Altus AL 1090 mini buzdolabı, çeşitli tasarım özellikleri ile son derece kullanıcı dostu bir ürün olarak tasarlanmıştır. Tam bir fiyat performans ürünü olan mini buzdolabı, bilhassa büro ya da ofis gibi çalışma alanları ve stüdyo daire gibi küçük yerleşim yerleri için oldukça verimli bir kullanım deneyimi vadetmektedir. A+ enerji segmenti içerisinde bulunan Altus AL 1090 A+ büro tipi mini buzdolabı, tüm bu gerekçeleri göz önüne alarak dizayn edilmiştir ve çevreye zarar vermeden elde ettiği enerjiyi kullanan doğa dostu bir üründür. Aynı zamanda üst düzey bir enerji verimliliğine sahip olan Altus AL 1090 mini buzdolabı, enerji tasarrufu konusunda da kullanıcıların yüzünü güldüren, ek maliyetler yaratmaktan uzak bir üründür. Statik bir dondurucu olan Altus AL 1090 A+ büro tipi mini buzdolabı, elektrik kesintisi gibi enerji kullanılamayan durumlarda bile içerisine yerleştirdiğiniz yiyecek ve içeceklerin korunmasını uzun süre sağlayabilmektedir. Mekanik kontrol paneli sayesinde ise yine benzer durumlarda kullanılmaya devam edilebilen Altus AL 1090 mini buzdolabı, tasarruflu ve çevre dostu enerji kullanımı ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Ofis, büro ya da stüdyo daire gibi çeşitli yaşam alanlarında sessiz ve verimli bir kullanım vadeden Altus AL 1090 buzdolabı, kullanıcıların ihtiyaçlarını odak noktası haline getirerek tasarlanmıştır. Bu sayede soğutma ve depolama ihtiyacınızı efektif bir biçimde karşılamayı hedefleyen Altus AL 1090 A+ büro tipi mini buzdolabı, son derece avantajlı ve verimli bir üründür.

Hayat Kurtaran Pratik Çözüm

Altus AL 1090 buzdolabı, özellikler ofis ya da büro kullanımında, küçük ve verimli tasarımı ile soğutma ihtiyacınızın üstesinden gelmektedir. 90 litrelik iç hacmi sayesinde yeterli genişlikte bir alan sağlayan Altus AL 1090 ölçüleri itibarı ile de neredeyse hiç yer tutmayarak alandan tasarruf etmenize imkan vermektedir. Yalnızca 43 dB seviyesine ulaşan ses yüksekliği ile de son derece gürültüsüz bir performans vadeden Altus AL 1090 A+ 90 lt statik tezgah altı buzdolabı, hiçbir rahatsızlık yaratmayan bu yapısı ile bilhassa iş yeri kullanımı için oldukça öne çıkmaktadır. Ofis ya da büronuzda gürültü kirliliğine sebep olmadan yiyecek ve içecek soğutma ya da depolama ihtiyacınızı karşılayan Altus AL 1090, özellikle yoğun çalışma ortamlarında hayat kurtaran pratik bir çözüm haline gelebilmektedir. Kutu içerisinde Altus AL 1090 mini buzdolabı kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile tarafınıza teslim edilen ürünümüz, Arçelik servislerinde geçerli olmak üzere yirmi dört aylık bir garanti süresine sahiptir. Arçelik kalitesini, son derece pratik bir kullanım ile birleştiren Altus AL 1090 tezgah seviyesi buzdolabı hayatınızı kolaylaştıran özellikleri ile küçük alanlarınız için geliştirilen oldukça fonksiyonel bir yapı ve tasarıma sahiptir. Trendyol’un, Altus AL 1090 fiyat avantajları ile indirimli bir biçimde sahip olabileceğiniz ürünü kullanarak küçük alanlarınızda oldukça verimli bir soğutma imkanına kavuşabilir, son derece geniş iç hacmi sayesinde tahmin ettiğinizden daha fazla gıda malzemesini kolaylıkla depolayabilirsiniz. Altus AL 1090 mini buzdolabı yorumları ve değerlendirmelerini incelemek için sayfamızın alt kısmında ürün değerlendirmeleri sekmesini kullanabilir, diğer kullanıcıların kullanım tecrübeleri hakkında fikir edinerek aklınızdaki sorulara interaktif bir biçimde cevap bulabilirsiniz. Altus AL 1090, özellikle küçük alanlarda kullanılmaya uygun yapısı ile çeşitli yaşam ya da çalışma alanlarında yeterince yer olmayan pek çok insan için son derece verimli bir çözüm vadetmektedir. Ofis gibi uzun süreli gıda malzemeleri saklanmasına ihtiyaç olmayan iş yerlerinde çalışanların su ya da günlük öğün gibi gerekli gıda malzemelerini Altus AL 1090 ile kolaylıkla depolayabilir gerektiğinde tedarik etmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca son derece sessiz çalışması sayesinde ofisinizdeki çalışma düzenine hiçbir zarar vermeyecek olan Altus AL 1090 A+ 90 lt statik tezgah altı buzdolabı, uzun süreli depolamaya ihtiyaç duyulmayacak beslenme ihtiyacınızı karşılamak için oldukça uygundur. Benzer şekilde Altus AL 1090; bütçe dostu fiyatı ve son derece tasarruflu enerji kullanımı ile ev kullanımı için de verimli bir elektronik eşya olmayı hedeflemektedir. Özellikle tek başınıza ya da kalabalık olmayan bir ailede yaşıyorsanız Altus AL 1090 ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir.