HDMI
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Arttırılabilir Azami Bellek
Bağlantılar
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük
Çözünürlük Standartı
Ekran Boyutu
Ekran Kartı
Ekran Kartı Hafızası
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
İşlemci Frekansı
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Kullanım Amacı
Optik Sürücü Tipi
Power Supply
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Yüksek Performanslı Amd Radeon 530 Çeşitleri Trendyol'da!

Bilgisayar denildiğinde ilk akla gelen şeylerden bir tanesi ekran kartıdır. Gerek oyun oynamak için, gerekse iş hayatında önem taşıyan ekran kartları bilgisayardaki grafik verilerini yüksek kalitede ve hızlı işleyerek en kaliteli görüntüyü ekranlara sunmayı sağlamaktadır. Ekran kartlarının çeşitliliği ve kapasiteleri pek çok bilgisayar kullanıcısının bilgisayar satın alırken en çok dikkat ettiği şeylerden biri olmasına neden olmuştur. Çok fazla çeşit ekran kartı varken, ekran kartlarınızı seçerken tam olarak neye hizmet etmesini planladığınızı bilmelisiniz. Örneğin sadece oyun amaçlı bir bilgisayar alacaksanız ekran kartınızın en çok dikkat ettiğiniz özelliği üst düzey performans ve işlem gücü olacakken bir çok farklı amaçla kullanacağınız bir ekran kartı arıyorsanız size uzun süre farklı alanlarda yeterli performans sağlayacak, yılların eskitemeyeceği bir ekran kartı seçebilirsiniz. AMD Radeon 530 ekran kartı da yılların eskitemeyeceği ekran kartlarının arasından en çok akla gelenlerinden bir tanesidir. AMD Radeon 530 özellikleri ile donatılmış ürünlere ulaşabilirsiniz.

AMD Radeon 530’lu Ürünler

AMD Radeon 530’lu Ürünler

AMD Radeon 530 oyun performansı ile bir araya getirilmiş farklı donanımlar sayesinde istediğiniz oyunu rahatça oynayabilirsiniz.Sizlere geniş ürün yelpazesi sayesinde sizlere farklı amaçlara hizmet etmek için tasarlanmış tam paket sistemler sunmakla birlikte, aynı zamanda sadece bilgisayar kasası, dizüstü bilgisayar, AMD Radeon 530 2GB ve Radeon 530 4GB sistemleri gibi bir çok seçenek sunuyor. Bu sayede herkesin hayalindeki bilgisayar sistemleri gerçeğe dönüşüyor.

AMD Radeon 530 Özellikleri

AMD Radeon 530 Özellikleri

Ekran kartı denildiğinde sorulması en korkulan sorulardan bir tanesi de fiyatının ne kadar olduğudur. Bu da ekran kartı alınırken en çok dikkat edilen özelliklerden birinin fiyat araştırması olmasına sebebiyet vermektedir. AMD Radeon 530 eskimeyen performansı ve fiyat skalası ile bu sorunlarınıza çözüm getirecektir. Bilgisayar sistemleri bir bütün olarak birbirini desteklemesi gereken parçalardan oluştuğu için mantıklı ve birbiriyle uyumlu parçalar seçilerek istenilen performansa ulaşmak bu sistemleri kurarkan önemli bir hal almaktadır. Örneğin yüksek performansa sahip, pahalı bir işlemci ve bellek ile düşük performanslı bir ekran kartı beraber kullanıldığında istenilen performans alınamayacakken düşük performanslı bir işlemci ile de yüksek performanslı bir ekran kartı uyumlu olmayacak ve tam kapasitede kullanılamayacaktır. Bu durum çoğu zaman bütçe aşımlarına neden olmaktadır. AMD Radeon 530 ekran kartı fiyatı ve performansı ile uyumlu olarak donatılmış yüzlerce bilgisayar sistemi ve dizüstü bilgisayar sunarak bu kafa karışıklığını ortadan kaldırmaktadır.

AMD Radeon 530 Özellikleri ile Hayal Ettiğiniz Bilgisayar Sistemi

AMD Radeon 530 Özellikleri ile Hayal Ettiğiniz Bilgisayar Sistemi

Aradığınız ürünü bulmak için onlarca araştırma yapmanıza gerek kalmadan, sizler için özenle tasarlanmış, her bütçeye ve amaca uygun, birbirine tam uyumlu bilgisayar sistemlerine hiç efor sarfetmeden tam paket sistemler, toplama kasalar, dizüstü bilgisayarlar olarak ulaşabilirsiniz. AMD Radeon 530 oyun performansı ile bilgisayarlarınızı daha konforlu kullanabilir ve oyunlarınızı yüksek performanslı bir şekilde oynayabilirsiniz. Her amaca hizmet etmek için tasarlanmış ve her bütçeye uygun bilgisayar sistemleri ile bilgisayar teknolojisini herkes için ulaşılabilir kılan Trendyol'un avantajlarla dolu dünyasında sizler de yerinizi alarak kalite ve performansın buluşma deneyimini yaşayabilirsiniz.