Angel Of Life Bubu Hanoi Kuleleri Eğitici Bulmaca MS04-TD04-BUBU-GM0014-30694

Satıcı : Melek Store
Henüz Yorum Yazılmamış.
131,63 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Angel Of Life Bubu Hanoi Kuleleri Eğitici Bulmaca

  • BuBu Hanoi Kuleleri Eğitici Bulmaca BuBu Hanoi Kuleleri ile eğitici eğlence! Matematiksel zeka oyunu olan hanoi kuleleri, çocukların matematiksel zekasını, şekilsel algıyı, koordinasyon ve oyun kurabilme gibi yetenekler kazanmasını sağlayan bir oyundur. Bulmaca meraklıları için hanoi oyununu çözmek büyük bir başarıdır. En büyük disk en altta olmak üzere diskler büyükten küçüğe doğru sıralanır. Daha sonra diskler diğer kuleler kullanılmak suretiyle taşınır. Amaç, tüm diskleri diğer 2 kuleden herhangi birine yine ilk baştaki gibi diskleri büyükten küçüğe doğru sıralamaktır. Hanoi kulesi matematik öğretiminde eğitici bir oyun olarak birçok ülkenin öğretim programında bulunmaktadır. Hanoi Kulelerinde disk sayısı ile hamle sayısı arasındaki ilişki: 2 adet disk için n=2 (n=disk sayısı), alınırsa 2n-1 formülünden 22-1=3 olur. Bu formül oyunu çözmek için yapılması gereken hamle sayısıdır. 3 disk için yapılacak hamle sayısı 23-1=7’dir. Yani 7 hamlede oyunu çözeceksiniz demektir. Yaş Grubu : 4-8 Yaş Barkodu: 8680965625818 Item No : BUBU-GM0014 Kutu Ölçüleri : 28 x 11,7 x 11 cm. Desi Değeri: 2 Önemli Not: Ürün başlığında çoklu adet belirtilmedi ise bir adet ürün gönderimi yapılacaktır. Ürün renk seçimi yapamıyorsanız stok durumuna göre karışık renklerde ürün gönderimi yapılacaktır. 8680965625818 Önemli Not: Ürün başlığında çoklu adet belirtilmedi ise bir adet ürün gönderimi yapılacaktır. Ürün renk seçimi yapamıyorsanız stok durumuna göre karışık renklerde ürün gönderimi yapılacaktır. [barcode]
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Yaş Tüm Yaş Grupları
Şikayet Et