"

Angora Halı

" araması için 1984 sonuç listeleniyor

Angora Halı

Kalitesiyle Göz Dolduran Angora Halı

Angora Halı, bulunduğu sektörde kalitesi ve özgünlüğüyle ön plana çıkmaktadır. Yıllardır yenilikçi tutumuyla, sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Mevcut halı standartlarını yükseltmek içim çalışmaktadır. Angora Halı modelleri, her zevke ve eve uygun olarak tasarlanmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek insanların hayatını kolaylaştıran çeşitli işlevsel özellikler son model halılara entegre edilmektedir. Evinizin dekorasyonunda önemli bir yer teşkil etmekte olan halılarınız, doğru model ve tarz seçildiği takdirde evinizin estetik görünümünü olumlu yönde etkileyebilmektedir. Farklı desen, renk ve boyutlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Retro, bohem, rustik gibi daha birçok tarzda halı modelleri sunmaktadır. Evinizin estetik görünümünü güzelleştiren ve iyileştiren bir ürün olmakla beraber ısı, ses yalıtımı gibi sahip olduğu birçok fonksiyonuyla da hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen modern halılar, standart halıların sizlere sağladığı faydalardan daha fazlasını vermektedir. İleri teknolojiyi yakından takip edip kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde, halıların toz tutma oranını minimuma düşürmektedir. Evinizde daha hijyenik bir ortamı sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda, iplik içeriği herhangi bir alerjen özellik taşımamaktadır. Böylece alerjik bünyesi olan veya solunum rahatsızlığı olan kullanıcılara sağlıklı ve rahat bir halı deneyimini evlerine getirmektedir. Evinizde, yaşamınızın her anında var olan halılarınızın hijyenik ve temizliğinin kolay olması sizlerin sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Bebekli ailelerin de gönül rahatlığıyla kullanmalarına imkan tanımaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelikli prensipleri hâline getirmişlerdir. Kaliteli ve kullanışlı bir halı deneyimi sağladığı için kullanıcıların Angora Halı yorum cümleleri de olumlu olmaktadır. Bu yorumları oldukça göz önünde bulundurarak, her daim bir gelişim ve yenilik içerisinde olmaktadır. Evinizde ihtiyacınız olan mutfak, salon, yatak odası ve tüm diğer odalarınıza özel tasarım halılar, farklı modellerle sizlere ulaşmaktadır. Kire karşı dayanıklı yapısıyla temizliği oldukça kolaylaştırmaktadır. Güneş ışığı dolayısıyla halınızın solması endişenizi de geride bırakmaktadır. Güçlü ve özel yapısıyla solma oranını minimuma düşürmektedir. Angora lazer kesim halı modelleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bu sayede, halınızda overlok atması gibi bir durum oluşmamaktadır. Sizlerin her anınızı güzelleştirmeyi ve hayatı daha eğlenceli yaşamanızı hedef alan tasarım ve üretimleriyle evinize sihirli bir dokunuş yapmaktadır. Her bütçeye uygun Angora Halı fiyatı sizlerle buluşmaktadır. Zevkinize özel tasarım halılarla dünyanızı güzelleştirmek için birbirinden farklı ve tarz halı modellerine sahip olabilirsiniz.

Angora Halı Hayatınızı Kolaylaştırır

Angora Halılar, özgünlük ve kalitede öncü olmaya devam ediyor. Son teknoloji tesislerde üretilen özel dokuma halılarıyla kullanıcılarına hizmet ediyor. Yetenek ve teknolojinin harmanlandığı halı tezgahlarında farklı yükseklik ve tasarıma sahip halıları titizlikle üretiyor. Renk geçişleri ve tonlarıyla evinize yeni bir hava getiriyor. Farklı modelleriyle her eve ve her zevke uygun halıları sahiplerine ulaştırıyor. Mutfak, salon, banyo ve evinizin diğer odalarında ihtiyaç duyduğunuz her çeşit halıyı sizlerle buluşturuyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olmakla beraber çeşitli fonksiyonlarıyla hayatı kolaylaştırıyor. Özel üretimi sayesinde evde halı kayması problemini ortadan kaldırıyor. Ek bir ürün kullanmanıza gerek kalmadan halınızın sahip olduğu özellik sayesinde halınız kaymıyor. Böylece evde oluşabilecek herhangi bir kazanın da önüne geçilmiş oluyor. Sizlerin güvenliğini tehdit edebilecek tüm ihtimalleri ortadan kaldırıyor. Evde, özellikle halılar toz tutmasıyla bilinir. Bu sorunu da ortadan kaldırıyor. Son teknolojiyle toz tutma oranı azaltılan Angora Halılar, kolay temizlenebilmesiyle ön plana çıkıyor. Özel iplikler kullanılarak dokunan halılar, herhangi bir alerjik soruna da yol açmıyor. Herkesin gönül rahatlığıyla kullanmasına imkan tanıyor. Neme ve kire karşı dayanıklılığıyla kullanıcıların halı temizliğini kolaylaştırıyor. Güneş ışığına karşı özel tasarımı sayesinde halılardaki solma ihtimali ortadan kaldırılıyor. Her ayak basışınızda rahatlığı hissettiren, masaj gibi bir deneyimi sizlere sünüyor. Doğal pamuk tabanıyla konforu evinize getiriyor. Ses yalıtım özelliği sayesinde bir bariyer özelliği gösteriyor. Doğal sabun ve halılar için özel deterjanla pratik bir şekilde temizlenme özelliğine sahiptir. Toz tutma oranının az olması ve kire karşı dayanıklılığı sayesinde daha az kirlenen halılar, kolayca temizlenebiliyor. Elektrikli süpürgeyle günlük temizliğe de uygun bir kullanım sunuyor. Halı temizliğinde çırpma, fazla su, şampuan kullanımı gibi eylemler halının özel yapısına zarar verebiliyor. Doğru bir temizlik sayesinde halılar, uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunuyor. Evinizin dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan Angora Halılar, her tarza uygun modelleri gözler önüne seriyor. Her bütçeye uygun fiyatlara sahip olmakla beraber ürün boyutu, modeli ve fonksiyonlarına göre farklı fiyat aralıklarına da sahip olabiliyor. Her ortama uyum sağlayabilen çeşitli model Angora halılara, size özel kampanyalar ve fırsatlarla kavuşabilirsiniz.

Farklı Model Angora Halılar

Angora Halılar, evinizin tamamlayıcısı olacak çeşitli tarz modellerle sizlerin hizmetine sunuluyor. Göz zevkinize uygun, estetik halılar hayatınızı güzelleştirecek. Evinize yeni bir hava getirecek olan Angora Halı Impressive serisi çokça tercih edilen halı modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Yeni tasarım desenler ve görsel zenginliğe sahiptir. Her tip oda ve ortam için uyumlu olarak üretilmiştir. Bu özel koleksiyonda zevkinize uygun birçok çeşit halı modeli bulunmaktadır. Halı boyutları standart ebatlarla kullanıcılarına sunulmaktadır. Angora Halı 6m2 ve 4m2 bu standart ebatlardan çokça tercih edilenler arasında yer almaktadır. Akrilik triko iplikten üretilen halılar, hayatınızın her anını zevkle yaşamanıza yardımcı olur. Akrilik triko iplik, yüne benzer bir yapıya sahip olmakla beraber yünün sahip olduğu alerjen özelliğe sahip değildir. Astım gibi solunum yolu rahatsızlığı ve alerjik hastalığı olan kullanıcılara antialerjik özelliğiyle rahat ve sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Lazer kesimli olması sayesinde overlok atması durumunu ortadan kaldırıyor. Uzmanlar tarafından tasarlanmış dayanıklı yapısıyla kire ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Son teknoloji bilgisayara sahip tezgahlarda üretilen halılar, jel tabana sahip değildir. Doğal atkı pamuk tabana sahip olup konforu evlerinize getirmektedir. Özgün tarzı ve dikkat çeken detaylarıyla her kullanıcıya hitap ediyor. Parlaklığı ve estetik görünümüyle her odaya yeni bir tarz kazandırıyor. Profesyonel bir bakım ile uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunuyor. Angora Halı Impressive fiyatları her bütçeye uygun olup çeşitli modelleri size özel fırsatlarla yerini alıyor. Angora Halı yolluk modelleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çeşitli modellerle yolluklar evinizin görünümünü gözle görülür bir şekilde değiştiriyor. Jel tabana sahip olması sonucu yüksek kalite kaymaz taban özelliğini sizlere sunuyor. Soğuk geçirmeme özelliği sayesinde sıcak bir kullanım sağlıyor. Antialerjik özelliği ve minimum toz tutma kapasitesiyle kullanıcıların sağlığını güvence altına alıyor. Birçok modeli çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kolay silinebilir özelliğe sahiptir. Bu sebeple temizliği çok kolay olmaktadır. Bir diğer etkileyici koleksiyon ise Angora Halı rustik oluyor. Geleneksel desenleri halılara entegre ediyor. El dokuma kilimlerin görünümünü anımsatan etnik desenleriyle otantik severleri memnun eden halılar beğeninize sunuluyor. Son teknolojiyle üretilen klasik tarzlarıyla bu koleksiyondaki halılar, kalitesiyle ön plana çıkıyor. Doğal pamuk tabanıyla konforlu bir kullanım sunuyor. Diğer modellerin de sahip olduğu antibakteriyel ve antialerjik özelliklere bu modeller de sahiptir. Bakımı kolay ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kaliteli renk tonları ve geçişleri göze hitap ediyor. Angora rustik halı uygun fiyatlar ve zevkinize uyum gösteren model çeşitliliğiyle sizleri bekliyor.

Her Zevke Uygun Angora Halı

Evin dekorasyonunda büyük bir yer kaplayan halıların seçiminde dikkatli olunmalıdır. Evinizde bütünlüğü sağlayan Angora Halılar farklı koleksiyonlarıyla sizlerle buluşuyor. Kullanıcıların beğenisini kazanan koleksiyonlardan biri de Angora Halı Empire oluyor. Yumuşak dokusu ve parlak renkleri harmanlanarak sizlere sunuluyor. El işi dokuma teknikleri kullanılarak özel olarak üretiliyor. Modern tarzı evinizde sizlerle buluşturuyor. Kaymaz tabanıyla rahat bir kullanım sunuyor. Bu koleksiyonun içerdiği Angora salon halı modelleri, eşsiz tasarımlarıyla çokça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Angora Halı Infinity serisi modern temaya sahip bir diğer koleksiyon olarak sizlere sunuluyor. Doğal bambu iplik kullanılarak üretiliyor. Geçmiş ve gelecek arasında bir köprü kurarak sizlere klasik ve modern desenlerin harmanlandığı halıları sunuyor. Doğal ipliklerden üretilen yumuşak halılar konforu evlere getiriyor. Angora şekilli halı modelleriyse evinizle bütünlük sağlayabilecek farklı şekil ve desenlerle sahiptir. Kullanışlı Angora oval halı her ortama uyum sağlayabiliyor. Gerek kullanım kolaylığı gerekse göze hitap eden çeşitli modelleriyle Angora Halılar hayatınızı değiştiriyor. Angora bambu halı ise doğal yapısıyla sağlıklı bir halı deneyimini sizlere sunuyor. Doğadan esintilerle tasarlanan desenler halılara başarıyla entegre ediliyor. Angora tarz halı koleksiyonu, minimal kullanıcılara hitap ediyor. Sade ve şık modeller sunuyor. Geniş renk yelpazesine sahiptir. Çizgi desen modelleriyle evinize prestijli bir görünüm kazandırıyor. Sadelikte gizlenen estetik görünümü ortaya çıkarıyor. Kullanışlılığı ve kolay temizliği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Angora Everest halı serisi, dokuma sıklığı yüksek halıları içeriyor. Yün tuşeli akrilik iplik kullanılarak üretiliyor. Antibakteriyel özelliğiyle sağlıklı bir kullanım sunuyor. Özgün modelleri ve renk tonlarıyla şıklığı evlerinize getiriyor. Angora İstanbul halı koleksiyonu, özgün çiçek desenleri ve pastel renk tonlarıyla zarafeti sizlere sunuyor. Yüksek dokuma sıklığı ve kaliteli ipliğiyle etkileyici bir halı deneyimini sağlıyor. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen halı ebatları 4 ve 6 m2 oluyor. Angora 4m2 halı fiyatları ve Angora 6m2 halı fiyatları bütçenize uygun olarak sizlere sunuluyor. Her eve ve zevke uygun modeller sizleri bekliyor.

Angora Halı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Angora Halılar, evinizi zevkle döşerken olmazsa olmaz parçalardan biridir. İster salonunuzu döşeyin ister mutfağınızı her tarza ve her eve özel halı modelleri kurtarıcınız olacak. İleri teknolojilerle donatılan özel tezgahlarda üretilen tüm halılar titizlikle tasarlanıyor. Evinizin estetik görünümünü eşsiz tasarımlarıyla iyileştiriyor. Sahip olduğu koleksiyonlarla evinizde farklılık oluşturuyor. Angora retro halı serisi yün iplik kullanılarak dokunmuş özel halı modellerini içerir. Eşsiz sade tasarımıyla evlerinizde şıklığı sizlere sağlıyor. Doğal pamuk tabanlı olması sebebiyle konforlu bir kullanımı sizlere sunuyor. Farklı ebatlar ve geniş renk çeşidi yelpazesiyle kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Angora Halı retro modelleri ve uygun fiyat seçenekleri sayfamızda! Angora Halı moon koleksiyonu ise rengarenk halı modelleri ile gözler önüne seriliyor. Estetik görünümü ve özgün olmasıyla beraber fonksiyonları da oldukça geniş bir alanı kapsar. Akrilik iplik türünden dokunan halılar, yumuşaklığıyla konforu sizlere sunuyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Keçelenme, aşınma ve kirlenmeye ekstra dayanıklıdır. Minimum leke tutma düzeyi sayesinde kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Modern ve klasik tarzı başarılı bir şekilde birleştiriyor. Salon, oturma odası, mutfak ve yatak odası için uyumlu halı modelleri içerir. Angora bohem halı serisi ise bohem tarzını evlerinize getiriyor. Titizlikle dokunan özel desenleri ve renkleriyle göz alıyor. Lazer kesimli, akrilik iplik dokumalıdır. Yıkanabilir olmasıyla birlikte temizliği kolaydır. Modern temaları halılarla buluşturuyor. Dokuma tabanıyla rahat bir kullanım sunuyor. Angora raks halı serisi, evinize yaz cıvıltısını getirecek hareketli desenlere ve çiçek figürlerine sahiptir. Kaliteli akrilik ipliklerden üretiliyor. Renk çeşitliliği ve ton uyumlarıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Angora fenomen halı modelleriyse eşsiz renk tonlarıyla göze hitap ediyor. Daha çok pastel renkler kullanılıyor. Soyut desenleriyle şıklığı sizlere sunuyor. Angora fenomen halı fiyatları her bütçeye uygun aralıklara sahiptir. Her zevke uygun farklı halı koleksiyonlarını sizlerin beğenisine sunuyor. Elektrikli süpürgeyle günlük kullanıma uygun olan tüm halılar, toza ve kire karşı ekstra dayanıklı olmalarıyla kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Her detayıyla özgün olmayı başarıyor. Zevkinize uygun tüm modelleri özel fırsatlarla bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Angora Halı

Angora Halılar, evinizdeki düzenin başrolü oluyor. Tamamlayıcı tasarımlarıyla gözlere hitap ediyor. İleri teknoloji sayesinde sizleri toz sorunundan kurtarıyor. Şık desenleriyle kullanıcıların memnuniyetini kazanıyor. Birçok halı modeli, yün tuşeli iplikle dokunuyor. Yumuşak dokusu sayesinde evinizde konforu sizlere sağlıyor. Çocuklarınızın üzerinde sağlıkla oyun oynayabileceği bir ortam sunuyor. İster minimal ister bohem tarz olsun, her yaşam tarzına uygun halı modelleri mevcuttur. Sadece görünümleriyle değil yaşamı kolaylaştıran ve geliştiren işlevsel özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır. Antibakteriyel ve antialerjik özelliğe sahiptir. Bu sayede her kullanıcı tipine sağlıklı bir deneyim sunar. Her mevsime uygun özellikte ürün çeşidine sahiptir. Kalınlık ve incelik farkı haricinde ısı ve ses yalıtımı özelliği gözler önüne seriliyor. Hayal gücünüzü genişleten soyut desenleriyle her odaya farklı bir hava kazandırıyor. Yüksek kaliteli renk tonlarıyla sizleri modern bir dünyaya taşıyor. Farklı hav yüksekliklerine sahip oluyor. Angora ipek halı yumuşak dokusuyla eşsiz bir deneyim sunuyor. Kolay kir tutmayı önleyen dayanıklı bir yapıya sahip. Böylece kolay temizlikle her daim tertemiz bir halı kullanımı sunuyor. Günlük temizliğe uygun bir yapıya sahip. Isı ve ses yalıtımı yapabilen özel tasarımıyla hayatı kolaylaştırıyor. Hayatınızın her anınızda size eşlik ediyor. Göz alıcı tasarımlarıyla sanatı evlerinize taşıyor. Sıkı iplik dokumasıyla yıpranmayı önlüyor. Bej, antrasit, lacivert, fuşya, gri, mürdüm gibi farklı renk paletlerini özgün desenleriyle harmanlıyor. Özel lazer kesimiyle overlok çekimi problemini geçmişte bırakıyor. İşlevselliğiyle maksimum verimlilikte bir kullanım sunuyor. Gerek doğanın sessiz esintilerinden gerekse şehrin modern yapılarından harmanlanan özel tasarım modelleriyle Angora Halılar, yenilikçi tavırlarını başarıyla ortaya koyuyor. Yüksek kalitesiyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Uzmanlar tarafından titizlikle tasarlanmış sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunuyor. Her modelinde odanıza uyum sağlayabilen farklı boyut seçenekleriyle evlerinize uyum sağlıyor. Parlak ve canlı renkleri sizlerle buluşturuyor. Başarılı renk geçişleriyle estetik görünümündeki etkileyiciliğini daha da artırıyor. Her deseni ayrı bir tarzdan esinlenerek oluşturulmuş modellerle evinizin her odasına ayrı bir hava getiriyor. Neme karşı dayanıklılığıyla olası olumsuz durumları engelliyor. Kolay temizlenebilir özelliğiyle çok rahat bir temizleme imkanı ve kullanım sunuyor. Evinde konfor ve özgün tasarım isteyenlerin tercihi Angora Halılar oluyor. Evinizin dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olan tarz halılara en uygun fiyatlarla Trendyol’da sahip olabilirsiniz.