"

Anker

" araması için 97 sonuç listeleniyor

Anker

Çinli elektronik şirketi Anker Innovations markası, tüm dünyada faaliyet gösteriyor. Shenzhen merkezli olarak çalışan marka, bilgisayar ve mobil çevre birimleri üretmesiyle tanınıyor. Almanca çapa kelimesini ifade eden Anker markası, özellikle şarj teknolojisi konusunda dünya lideri konumunda yer alıyor. Anker; kablosuz şarj, araç şarjı ile taşınabilir ve monte şarj cihazları konusunda uzman ürünler geliştiriyor. Anker; telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları daha önce benzeri görülmemiş hızlarda şarj etmek için Power Delivery teknolojisini kullanılıyor. şarj cihazlarının yanı sıra Anker; kulaklık, bluetooth hoparlör, dock, LED ışık, akıllı saat ve kablo alanında da yüksek performanslı ve işlevsel ürünler sunuyor. Siz de her türlü elektronik aksesuar ihtiyacınız için Trendyol üzerindeki Anker'in geniş seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şarj Sorununuza Akıllı Çözüm Sunan Anker

Anker, özellikle gelişmiş teknolojilerle donattığı powerbank çeşitleriyle akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya diğer cihazlarınızın günün her saatinde kolaylıkla şarj edilmesine aracılık ediyor. Anker powerbank, 20.000 mAh. gücü sayesinde çok kısa sürede cihazları tam kapasite kullanıma hazır hâle getiriyor. Anker powerbank çeşitlerindeki 3 farklı hızlı şarj teknolojisi, tüm cihazların mümkün olan en kısa sürede şarj edilmesini sağlıyor. Yolda veya evden şarj cihazıyla çıkmadığınız durumlarda artık şarj sorunu yaşamanıza da gerek kalmıyor. Anker powerbank çeşitleri, kompakt ve hafif tasarımları dolayısıyla cebinizde veya çantanızda da kolayca taşınabiliyor. Üstelik şarj ederken yüksek sıcaklık tespit edilmesi durumunda ısıyı azaltmak için güç çıkışını otomatik olarak değiştiriyor.

Anker, geliştirdiği ürünlerle her koşulda şarj işleminizi basitleştirmenizi sağlıyor. Özel USB-C güç teslimat ve Anker'in dünyaca ünlü PowerIQ 2.0 teknolojisine sahip port ile neredeyse tek bir şarj cihazından sahip olduğunuz hemen hemen tüm cihazları kolayca şarj edebilirsiniz. Ayrıca duvar şarjlarında yer alan yerleşik MultiProtect teknolojisi, şarj olurken mutlak güvenlik sağlıyor ve yumuşak LED göstergesi açık bir şekilde açılış durumunu gösteriyor. Teknolojiyle doğanın gücünü birleştirerek akıllı çözümler sunan Anker, güneş enerjisi ile çalışan şarj cihazlarıyla da öne çıkıyor. Güneş enerjili şarj cihazlarıyla tüm aygıtlarınızı yeniden şarj etmeye başlamak için güneş panellerini kolayca açabilir ve kompakt yapısı sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. 

Yenilikçi Dijital Çözümler İçin Anker

Şarj cihazlarının yanı sıra ses sistemleri konusunda da uzmanlık gücünü gösteren Anker, Bluetooth hoparlör modelleriyle tüm dünyada pek çok kullanıcıya hitap ediyor. Anker Bluetooth hoparlör, tüm Bluetooth özellikli cihazlar ile uyumlu şekilde çalışıyor.  Anker Bluetooth hoparlör sayesinde müziğinizi güçlü stereo ses ve net baslarla deneyimleyebilirsiniz. Sesi %1'den az toplam harmonik bozulma ile sunan Anker, en yüksek ses seviyelerinde bile harikalar yaratıyor. Anker kulaklık çeşitleri ise her türlü koşulda müziğinizi, podcast yayınlarınızı, video veya filmlerinizi en yüksek kalitede deneyimlemenize aracılık ediyor. Anker kulaklık modelleri, gürültü önleyici özellikleri sayesinde net ve pürüzsüz şekilde her türlü içeriğin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 

Kabloların karmaşasından kurtulmak isteyenleri de düşünen Anker Bluetooth kulaklık çeşitleriyle bu soruna da çözüm geliştiriyor. Anker Bluetooth kulaklık çeşitleri, tek şarjla uzun süre kullanım sağlayan performansı sayesinde her zaman yanınızda kolayca taşınınabiliyor. Ayrıca kesintisiz Bluetooth desteği sağlayan cihaz, yükseltilmiş ses kalitesiyle gerçeğe yakın deneyimler edinmenize de aracılık ediyor. Ses teknolojilerinin yanı sıra Anker; araç içi kamera, akıllı saat, dock, hub, lightning kablo, akıllı telefon veya tablet kılıflarının yanı sıra robot süpürge gibi akıllı ev teknolojilerine yönelik ürünler de geliştiriyor. Her türlü elektronik ihtiyacınız için Anker'in geniş dijital seçeneklerini Trendyol farkıyla satın alabilirsiniz. 

Yukarı Çık