placeholder
"

Antialerjik Hali

" araması için 24486 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımları ile Antialerjik Halı Modelleri

Antialerjik halılar, alerjilere sebep olabilecek mikroorganizmaların tamamını engelleyerek kişilerin alerjik reaksiyonlar göstermesini engelleyen ürünlerdir. Antialerjik halılar üzerinde herhangi bir mikroorganizma barınamaz. Bu nedenle kişiler alerjik reaksiyonlar göstermez. Farklı tasarım ve ölçülere sahip antialerjik halı çeşitleri ev sahipleri tarafından sürekli tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Mikroorganizma Önleyici Antialerjik Halı

Mikroorganizma Önleyici Antialerjik Halı

Antialerjik halılar, bebek odası, yatak odası, salon, oturma odası ve mutfaklarda farklı tasarım ve ölçüleri ile kullanılabilen ürünlerdir. Antialerjik halı kullananlar tarafından yapılan yorumlarda toz ve mikroorganizmalara alerjileri olan kullanıcıların bu halılar sayesinde reaksiyonlarının azaldığı hatta sıfıra indiği belirtilmektedir. Ürünler farklı tasarımları ile herkese hitap edebilen çeşitleri ile dikkat çekerken yuvarlak, kare ve dikdörtgen olarak satışa çıkarılabilmektedir. Antialerjik halı özelliklerinden toz ve kirleri içerisinde hapsetme özelliği bilinmektedir. Standart halılar tozu ve bakterileri içerilerinde hapsedemezler. Herhangi bir hareket anında tüm toz ve bakterileri havaya salan standart halılar alerjik kişilerin reaksiyon göstermesine neden olmaktadır. Antialerjik halıların toz ve bakterileri hapsetmesi sayesinde alerjik kişiler direkt olarak temas halinde olmazlar. Antialerjik halı tavsiyeleri arasında kişilerin evlerinin metrekare özelliklerine dikkat edilmesi gerektiği yer almaktadır. Ayrıca halının hangi oda ve alanda kullanılacağı önem arz etmektedir. Ürünler fiyatlandırma konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle ölçüleri küçük olan halılar genel olarak uygun fiyatlardan alıcı bulabilirken halıların ölçüleri büyüdükçe değişken fiyatlardan alıcı bulabilmektedir.

Antialerjik Halı Modelleri

Antialerjik Halı Modelleri

Antialerjik halı modelleri pek çok farklı konuda değişkenlik gösterebilmektedir. Model ve tasarımlarına ek olarak aynı zamanda kumaş ve büyükleriyle de çeşitlilik göstermektedir. Bebek odası antialerjik halı modelleri genel olarak çocuklara hitap eden küçük ve renkli halılar olurken yatak odası ve salonlarda kullanılan ürünler daha büyük ve şık tasarımlara sahiptir. Antibakteriyel ve antialerjik halı modelleri klasik, modern veya vintage olabilir. Vintage modeller genel olarak eski İran ve Türk halıları örneklerini oluştururken, klasik halılar geçmiş dönemlerde kullanılan halı modellerinden oluşmaktadır. Modern tasarımlara sahip halılar da kullanıcılar tarafından büyük ilgi görürken bu halılar geometrik şekiller ve farklı renklerden imal edilebilmektedir. Antialerjik halı 6m2 ölçü seçeneği kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen ölçülere sahip olmasına karşın antialerjik halı 4m2 ölçü seçeneğiyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Bebek odaları ve mutfaklarda kullanıcılar antialerjik yuvarlak halı seçeneklerini sıklıkla tercih ederken oturma odası ve salon gibi alanlarda dikdörtgen halılar tercih edilmektedir. Ürünler arasında yıkanabilir halı modelleri bulunabilirken sadece silinmeye uygun halılar da yer almaktadır.

Antialerjik Halı Fiyatları

Antialerjik Halı Fiyatları

Antialerjik yıkanabilir halı seçenekleri genel olarak tozun çok olduğu alanlarda kullanıcılar tarafından tercih edilirken yıkanabilir veya yalnızca silme işleminin yapılabileceği halılar da dikkat çekmektedir. Halılar çeşitli şekiller ve özelliklerle üretilerek her kullanıcının tarzına hitap etmektedir. Geometrik şekillerden oluşan beyaz-gri veya siyah-gri şekillere sahip antialerjik halılar çoğunluk tarafından tercih edilmesine karşın tek renkten oluşan halılar da büyük ilgi görmektedir. Standart halılar antialerjik halılara göre daha fazla çeşitlilik sunması nedeniyle geniş bir fiyat yelpazesinde olurken antialerjik halılar standart halılara göre daha az çeşitlilik sunmaktadır. Antialerjik halılar standart halılardan farklı üretilmeleri nedeniyle de daha yüksek fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Antialerjik halı fiyatları model, tasarım, ölçü ve özelliklerine göre değişken fiyatlara sahip olurken erişilebilir fiyatlarda seçenekler de sunmaktadır. Pek çok halı üretimi yapan marka tarafından imal edilen antialerjik halılar kullanıcıların sağlıklarını korumak için tercih edecekleri ürünler arasında yer almaktadır. Siz de antialerjik halı yorumlarını incelemek ve farklı modellerden arasından istediğinizi satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.