placeholder
"

Antibakteriyel Halı

" araması için 65711 sonuç listeleniyor

Antibakteriyel Halı Modelleri ile Hijyenik Salonlar

Astım hastaları ve hassas insanlar için tasarlanan antibakteriyel halılar tasarım olarak da göze hitap eder. Farklı renk ve tasarımlara sahip halılar bulunur. Antibakteriyel leke tutmayan halı özelliği ile çocuklu evler için uygun bir halı alternatifidir. Kir tutmaz, bez ile kolayca halıyı temizleyebilirsiniz. Dökülen ürünler halının derinine işlemez. Antibakteriyel halı kullananlar uzun süre kullandıktan sonra alerji ve astım sorunlarının belirgin seviyede azaldığını belirtir. Temizlemesinin kolaylığı evde daha rahat şekilde halıyı kullanabilmenize imkân verir. Antibakteriyel halı markaları yeni tasarımlar ile kendilerini sürekli olarak yeniler. Modaya uyum sağlamanıza yardımcı olur. Halıların geliştirilen özellikleri, halının performansının düşmesini engeller. Antibakteriyel halı fiyatları herkesin ulaşabilmesi için değişken düzeydedir.

Antibakteriyel Halı Boyutları

Antibakteriyel Halı Boyutları

Her alan için uygun halıyı satın alabilirsiniz. Çeşitli boyutları sayesinde her evde sağlıklı nefes alabilmenize yardımcı olur. Antibakteriyel halı 4m2 boyutları ile küçük alanlarda da halı kullanabilmenize imkân verir. Küçük evlere de şıklık katmanız artık mümkün. Küçük boyutlarına rağmen performansını tam şekilde verir. Antibakteriyel halı 6 metrekare boyuta sahip çeşitleri de bulunur. Yüksek boyutlarda alana sahip halılarda görüntü olarak daha güzel tasarıma sahiptir. Antibakteriyel halı 6m2 olarak desenleri daha geniş boyutlarla evinize taşımanızı sağlar. Tüm zeminin görüntüsünü başlı başına değiştirir. Antibakteriyel halıfleks tasarımları ile odanın tüm zeminini boydan boya kaplayabilirsiniz. Antibakteriyel özelliğini evin her alanında kullanabilmeniz için farklı boyutları bulunur. Kolay şekilde eve halıfleksi serip, uzun ömürlü olarak halıyı kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel Halı Özellikleri

Antibakteriyel Halı Özellikleri

Görüntüsünün yanında sağlığınıza katkı veren halılardır. Antibakteriyel halılar, çocuklu ve evcil hayvanı olan evlerin vazgeçilmezi olan halı çeşididir. Halıların yüzeyi yumuşaktır, ayaklarınız halıya her bastığında aynı şekilde hissettirir. Yüzeyindeki desenler kalıcıdır, defalarca temizlenmesine rağmen renklerinde solma yaşanmaz. Antibakteriyel yıkanan halı performansı her zaman hijyenik şekilde halıyı kullanabilmenizi sağlar. Özellikleri sayesinden kısa sürede halıyı yıkayabilirsiniz. İçlerinden en beğendiğinizi seçmenize yardımcı olur. Halıların alt tabanının kaydırmaz olması antibakteriyel halı kullananlar için daha rahat şekilde kullanabilmelerine yardımcı olur. Halının tabanı ile çocukların koşarken halının kayıp düşmesini engeller. Antibakteriyel antialerjik halılar hassas olan bebekleri korur, daha rahat şekilde halıda oyun oynamalarını sağlar. Alerji yapmaması için tasarlanan halı, geniş kesimlerin kullanmasına uygundur. Gönül rahatlığıyla evlerinizde yer verebilirsiniz.

Antibakteriyel Halı Modelleri

Antibakteriyel Halı Modelleri

Her model için tasarlanan antibakteriyel halılar çok rahat şekilde kullanmanızı sağlar. Antibakteriyel özelliğinin yanında her modelde canlı renkler ve hoş desenler bulunur. Evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katmak için özel tasarımlara sahiptir. Royal antibakteriyel halı modelleri oldukça çeşitlidir. Kendinize uygun tasarımı seçebilmenize yardımcı olur. Farklı modeller arasında çok kolay şekilde halı seçebilirsiniz. Antibakteriyel halı yolluk modeli ile koridorlarınızda da antibakteriyel halı kullanabilmenize imkân verir. Evinizin her alanına uygun boyutlarda ve modellerde halıları bulabilirsiniz. İnce antibakteriyel halı daha kolay şekilde halıyı taşımanızı sağlar. Yazın kullanmak için de uygun inceliğe sahiptir. İnce yapısına rağmen dayanıklılığı yüksektir, uzun ömürlü kullanıma uygundur. Yıpranma ve yırtılma gibi sorunların önüne geçen materyal kalitesi bulunur. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.