"

Antibakteriyel Halı

" araması için 46413 sonuç listeleniyor

Antibakteriyel Halı Modelleri ile Hijyenik Salonlar

Astım hastaları ve hassas insanlar için tasarlanan antibakteriyel halılar tasarım olarak da göze hitap eder. Farklı renk ve tasarımlara sahip halılar bulunur. Antibakteriyel leke tutmayan halı özelliği ile çocuklu evler için uygun bir halı alternatifidir. Kir tutmaz, bez ile kolayca halıyı temizleyebilirsiniz. Dökülen ürünler halının derinine işlemez. Antibakteriyel halı kullananlar uzun süre kullandıktan sonra alerji ve astım sorunlarının belirgin seviyede azaldığını belirtir. Temizlemesinin kolaylığı evde daha rahat şekilde halıyı kullanabilmenize imkân verir. Antibakteriyel halı markaları yeni tasarımlar ile kendilerini sürekli olarak yeniler. Modaya uyum sağlamanıza yardımcı olur. Halıların geliştirilen özellikleri, halının performansının düşmesini engeller. Antibakteriyel halı fiyatları herkesin ulaşabilmesi için değişken düzeydedir.

Antibakteriyel Halı Boyutları

Antibakteriyel Halı Boyutları

Her alan için uygun halıyı satın alabilirsiniz. Çeşitli boyutları sayesinde her evde sağlıklı nefes alabilmenize yardımcı olur. Antibakteriyel halı 4m2 boyutları ile küçük alanlarda da halı kullanabilmenize imkân verir. Küçük evlere de şıklık katmanız artık mümkün. Küçük boyutlarına rağmen performansını tam şekilde verir. Antibakteriyel halı 6 metrekare boyuta sahip çeşitleri de bulunur. Yüksek boyutlarda alana sahip halılarda görüntü olarak daha güzel tasarıma sahiptir. Antibakteriyel halı 6m2 olarak desenleri daha geniş boyutlarla evinize taşımanızı sağlar. Tüm zeminin görüntüsünü başlı başına değiştirir. Antibakteriyel halıfleks tasarımları ile odanın tüm zeminini boydan boya kaplayabilirsiniz. Antibakteriyel özelliğini evin her alanında kullanabilmeniz için farklı boyutları bulunur. Kolay şekilde eve halıfleksi serip, uzun ömürlü olarak halıyı kullanabilirsiniz.

Antibakteriyel Halı Özellikleri

Antibakteriyel Halı Özellikleri

Görüntüsünün yanında sağlığınıza katkı veren halılardır. Antibakteriyel halılar, çocuklu ve evcil hayvanı olan evlerin vazgeçilmezi olan halı çeşididir. Halıların yüzeyi yumuşaktır, ayaklarınız halıya her bastığında aynı şekilde hissettirir. Yüzeyindeki desenler kalıcıdır, defalarca temizlenmesine rağmen renklerinde solma yaşanmaz. Antibakteriyel yıkanan halı performansı her zaman hijyenik şekilde halıyı kullanabilmenizi sağlar. Özellikleri sayesinden kısa sürede halıyı yıkayabilirsiniz. İçlerinden en beğendiğinizi seçmenize yardımcı olur. Halıların alt tabanının kaydırmaz olması antibakteriyel halı kullananlar için daha rahat şekilde kullanabilmelerine yardımcı olur. Halının tabanı ile çocukların koşarken halının kayıp düşmesini engeller. Antibakteriyel antialerjik halılar hassas olan bebekleri korur, daha rahat şekilde halıda oyun oynamalarını sağlar. Alerji yapmaması için tasarlanan halı, geniş kesimlerin kullanmasına uygundur. Gönül rahatlığıyla evlerinizde yer verebilirsiniz.

Antibakteriyel Halı Modelleri

Antibakteriyel Halı Modelleri

Her model için tasarlanan antibakteriyel halılar çok rahat şekilde kullanmanızı sağlar. Antibakteriyel özelliğinin yanında her modelde canlı renkler ve hoş desenler bulunur. Evinizin dekorasyonuna farklı bir hava katmak için özel tasarımlara sahiptir. Royal antibakteriyel halı modelleri oldukça çeşitlidir. Kendinize uygun tasarımı seçebilmenize yardımcı olur. Farklı modeller arasında çok kolay şekilde halı seçebilirsiniz. Antibakteriyel halı yolluk modeli ile koridorlarınızda da antibakteriyel halı kullanabilmenize imkân verir. Evinizin her alanına uygun boyutlarda ve modellerde halıları bulabilirsiniz. İnce antibakteriyel halı daha kolay şekilde halıyı taşımanızı sağlar. Yazın kullanmak için de uygun inceliğe sahiptir. İnce yapısına rağmen dayanıklılığı yüksektir, uzun ömürlü kullanıma uygundur. Yıpranma ve yırtılma gibi sorunların önüne geçen materyal kalitesi bulunur. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Antibakteriyel Halı Nedir?

Halılar yaşam alanlarında kullanılan önemli eşyalar arasında yer alır. Farklı biçimlerde tasarlanan ortamların dekorasyon açısından tamamlanabilmesi için bu ürünlere gereksinim duyulur. Halılar zaman içerisinde farklı beklentilere hitap edecek şekilde tasarlanır. Antibakteriyel özelliğiyle öne çıkan modeller de bunlardan biridir. Yaşam alanlarının temiz ve bakterilerden uzak olmasına yardımcı olan bu ürünler, özel olarak tasarlanır ve satışa sunulur. Bu ürün çeşidi, özellikle mutfak ya da çocuk odası gibi ortamlar için sıklıkla tercih edilir. Modeller, bakteri oluşumunu engellemesinin yanı sıra üremelerinin de önüne geçer. Bu özel ürün sayesinde vakit geçirdiğiniz alanların hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Modeller, farklı renk ve tasarımlarla birlikte sunularak pek çok dekorasyon fikrine uyum sağlar. Akrilik emülsiyonun halı üzerine enjekte edilmesi ya da püskürtülmesi sonucu kullanıma hazır hale getirilir. Tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza hitap eden modele kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Halının Antibakteriyel Olduğunu Nasıl Anlarız?

Sık vakit geçirilen ortamların antibakteriyel halılarla birlikte dekore edilmesi yaygın görülen uygulamalar arasında yer alır. Alerjisi olan kişiler ya da hassas yapıya sahip bebek ve çocuklar için bu tarz seçimler yapılabilir. Halının antibakteriyel olduğunu çamaşır makinesinde kaç derecede yıkanabildiğine bakarak anlayabilirsiniz. Bakteriler yüksek sıcaklıkta yaşayamaz. Bu ürünler genel olarak yüksek sıcaklıkta temizlenmesi mümkün olan halılardır. 60 derece ve üzerinde yıkanmaya uygun olması halının antibakteriyel olabilmesi için yeterlidir. Bambu olarak nitelendirilen ürünler de antibakteriyeldir. Bu modeller kolay temizlenebilir olduğundan dolayı kimyasal ürün kullanım ihtiyacını minimuma indirir. Seçimlerinizi bu yönde yaparak yaşam alanlarını hijyenik ortamlara çevirebilirsiniz. Bebek ve çocuk sahibi olan kişiler de bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Antibakteriyel Halı Nereden Alınır?

Antibakteriyel özelliğiyle öne çıkan halılar, ortamların hijyenik olmasına katkı sağlar. Renk ve model seçeneğiyle birlikte kişilerin tercihine sunularak bakterilerin bulunmayacağı alanların oluşturulmasına yardımcı olur. Boyut ve şekil bakımından da farklı tasarımlara sahip olan ürünler arasında yer alır. Tüm bu modeller farklı markaların özenli çalışmaları sonucu ortaya konur. Ev ya da iş yeri gibi çeşitli alanları dizayn ederken antibakteriyel olmasıyla öne çıkan ürünleri tercih edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla kullanmak istediğiniz ve yaşam alanlarının tarzına hitap eden çok sayıda modele ulaşabilirsiniz. Sade modeller ya da pek çok rengin karışımından oluşan tasarımlar sayesinde içinde bulunduğunuz ortamları kolaylıkla hem temiz hem de modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.