"

Apex

" araması için 757 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Apex Halı

Ev, ofis veya herhangi bir zemin dekorasyonu için önemli bir ürün olan halı modelleri üreten Apex Halı, bulunduğunuz ortamın estetik yönünü ön plana çıkartan özgün ve dekoratif pek çok koleksiyonu ile modern ve şık bir görünüm sunar. Uygun estetik tasarıma sahip halı modelleri hayal gücünüzün gelişmesine yardımcı olurken kendi tarzınızı oluşturmanız için birçok alternatif sunarak evinizin her köşesine farklı bir hava katmanıza yardımcı olur. Kaliteli malzemesi ile birbirinden renkli iddialı motiflere sahip Apex halı modelleri, şıklığı ve zarafeti bir arada yaşamak isteyen tüketicilere gün içerisinde kusursuz bir rahatlık sağlar. Etkileyici dokusuyla ön plana çıkan zarif tasarımı, sahip olduğu kullanım özellikleri ile kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlayarak geniş bir kullanım alanı sunar.

Apex Halının Tarihçesi

1990 yılından itibaren el tezgâhlarında dokunan geleneksel halı motiflerini günümüz koşullarına uyarlayarak faaliyete başlayan Apex Halı, başarılı iki girişimci kardeş tarafından kuruldu. Unutulmaya yüz tutmuş tiftik dokuma kilimleri, yeniden tasarlayıp incelterek, günümüzde evlerde kullanılacak şekilde modernize eden marka, Türkiye genelinde 60’ın üzerinde ilde 1000’i aşkın bayii ile gün geçtikçe artan tüketici kitlesiyle buluşturdu. Yıllar içerisinde geliştirilen modeller, yaşam zevkinizi arttırırken halıda moda kavramının Türkiye'ye yerleşmesinde büyük hizmet verdi. Uzman tasarım kadrosu ile birbirinden renkli ve zevkli motiflere sahip pek çok halı, kilim ve ev tekstili ürünlerini yurt içinde ve yurt dışında tüketicileri ile buluşturan Apex Halı, halı sektörünün gelişmesinde ciddi katkılar sağladı.

Apex Halı Ürün Çeşitleri

Geniş bir kullanım alanına sahip olan Apex halı modelleri, vermiş olduğu sıcaklık ve samimi hissin yanında modaya uygun olarak sürekli değişen tasarımları ile tüm ezberleri bozarken kullanışlı bir alternatif olarak yer alır. Özellikle birbirine uyumlu geometrik şekillerin bir arada bulunduğu çeşitli renk kombinasyonlarına sahip Apex Halı ibiza modeli, evinizi daha şık bir mekan haline getirirken üstün kalitesi ile uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Dekoratif olarak üretilen şık ve etkileyici motifleriyle birçok Apex Halı yolluk modelleri istenilen boyutlarda üretilerek eviniz için muhteşem bir alternatif oluşturur. Geleneksel motiflerin modern tarzda yeniden üretildiği Apex Halı kilim modelleri ise geniş renk yelpazesine sahip uyumlu tasarımı ile evinizi renklendirmenize yardımcı olur. Moss, Oasis, Sahara ve Etna gibi birçok modele sahip Apex yıkanabilir halı koleksiyonları, kullanışlı bir alternatif olarak farklı konsepte sahip birçok ürün modelini tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

Apex Patchwork Halı Modelleri

Anadoluda kırkyama olarak bilinen kumaş birleştirme tekniğine verilen isim olan Patchwork tekniği ile üretilen Apex patchwork halı modelleri, 4 metrekare ve 6 metrekare gibi popüler ölçülerde üretildiği gibi yolluk ve yatak odası için de çeşitli ebatları mevcuttur. Vintage halı olarak da adlandırılan patchwork halı koleksiyonları, düz ve soft renkli yapısı ile eski ve yeninin bir arada kullanıldığı bir tarz olarak dekoratif amaçlı da üretilir. Üretilirken geçirdiği özel aşamalar sayesinde yumuşaklığını ve kokusunu olabildiğince uzun süre muhafaza eden halı modelleri, bulunduğunuz ortama fark edilir bir şıklık kazandırır.

Apex Halı Ürün Fiyatları

Dokuma tekniklerine ve kullanılan iplik türüne göre farklı fiyat aralığına sahip olan Apex Halı, birbirinden renkli ve zevkli koleksiyon modellerini uygun fiyatlı olarak tüketicilerin beğenisine sunar. Kaliteli ve güvenilir yapısı ile benzersiz motifleri kullanıcılarına çok büyük kolaylık sağlarken, kolay temizlenebilir özelliği ile her ortama uygun, uzun ömürlü bir tasarıma sahiptir. Esnek fiyat politikası ve müşteri odaklı üretim anlayışı ile ideal bir tercih olarak yer alan Apex Halı, birbirinden farklı pek çok halı modeliyle yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava kazandırır.

Trendyol, dekoratif özelliğinin yanında şık motiflere sahip pek çok Apex Halı modelini, uygun fiyat avantajlarıyla kullanıcılarına sunuyor.