Satıcı Tipi
Bağlantı Tipi
Garanti Tipi
Fiyat
Garanti Süresi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Apple Şarj Cihazları

" araması için 225 sonuç listeleniyor
Apple Usb Priz Adaptörü
Kargo Bedava

AppleUsb Priz Adaptörü

(153)
Usb Priz Adaptörü
175 TL
Sepete Git

İhtiyacınıza Uygun Apple Şarj Cihazları

1976 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde kurulan Apple firması, yeni nesil teknolojinin öncüsüdür. Ürettiği yeni nesil aygıtlar sayesinde güçlü bir teknolojiye erişim sağlarken kullanıcı beklentilerini önemser. Apple; kurulduğu günden bu yana Mac, Airpods, iPad Pro gibi yeni nesil iletişim teknolojileri geliştirir. Böylece Apple firması; telefon, tablet ve laptop gibi elektronik aygıtların üretiminde öncü olmayı başarır.

Teknoloji dünyasına güçlü bir adım atan Apple firmasının ürettiği cihazlarda özel bir işletim sistemi bulunur. Böylece Apple, teknolojiye yön verirken kullanıcıya oldukça pratik ve kullanışlı bir arayüz sunmayı başarır. Her adımında teknolojinin geleceğini belirleyen Apple firmasının özel ürettiği aygıtlar kendine özgü bir aksesuar kategorisine de sahiptir. Telefon aksesuarları kategorisinde dikkat çeken ürünlerden biri de Apple şarj aletidir. Apple model aygıtların uyumlu olduğu şarj cihazları birbirinden farklıdır. Zaman içerisinde Apple şarj aleti güç verimi ve kolaylık çerçevesinde gelişim gösterir.

Alışveriş devi Trendyol’un güç ürünleri kategorisinde Apple şarj aleti modelleri de yer alır. Bu sayede Apple tarafından üretilen elektronik aygıtların güç ihtiyacı için kısa sürede uygun bir şarj cihazına erişebilirsiniz. Trendyol’da çeşitli şarj aletleri bulunur. Çok sayıda model arasında kaybolmamak için cihazınıza en uygun şarj aletine karar vererek kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

Apple Şarj Cihazları Çeşitleri Nelerdir?

Apple Şarj Cihazları Çeşitleri Nelerdir?

Şarj cihazları kategorisinde Apple tarafından üretilen cihazlar ile uyumlu çok sayıda ürün bulunur. Apple şarj aleti hızlı dolum yapma özelliğinin yanı sıra bilgisayar bağlantısına da kısa sürede uyum sağlar. Bu noktada şarj aletlerini farklı gruplara ayıran noktalardan biri cihazların modelleridir. Apple şarj cihazı modelleri; 5 W, 10 W, 12 W, 18 W ve 20 W olmak üzere güç özelliklerine göre birbirinden ayrılır. 5 W USB güç şarj aletini iPhone 11’den önceki tüm modellerde kolayca kullanabilirsiniz. 10 W USB Apple hızlı şarj cihazı diğer modele göre daha hızlı bir performans sunar. Söz konusu cihaz; iPad Air 1-2, iPad 1-2, iPad Mini 2-3 ve 4 model aygıtları şarj etmek için kullanılabilir.

Teknolojinin gelişmesiyle kullanıcıya kolaylıklar sunan bir model de 12 W güç aygıtıdır. 12 W Apple iPad şarj cihazı yeni nesil teknolojilere uyum sağlamayı başarır. Söz konusu cihazı; iPad Pro 12,9 inç 1. ve 2. nesil, iPad Pro 10,5 inç, iPad Pro 9,7 inç modellerde kullanabilirsiniz. Bu cihaz; iPad Air (3. nesil), iPad Mini (5. nesil), iPad 6. ve 7. nesil cihazlar ile de uyumludur. Yeni nesil elektronik aygıtlara uyum sağlayan Apple şarj aleti modellerinden biri de 18 W gücündeki adaptör çeşididir. 18 W hızlı şarj cihazı Apple firmasının sunduğu yeni nesil modellerin büyük çoğunluğuna uyum sağlar. Söz konusu güç kaynağını; iPad Pro 12,9 inç 3 ve 4. nesil, iPad Pro 11 inç 1. ve 2. nesil modellerde tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra 18 W USB-C şarj aleti iPhone 8 ve sonraki modelleri hızlı biçimde şarj eder.

Elektronik dünyasının öncü firması Apple’ın sunduğu yeni nesil güç aletlerinden biri de 20 W şarj cihazıdır. 20 W USB-C şarj cihazı hızlı güç özelliğinin yanı sıra bağlantı noktaları ile birçok kolaylığı aynı anda sunar. Söz konusu şarj cihazının kablosu ile kısa sürede bilgisayar ve tablet bağlantısı kurabilirsiniz. 20 W USB-C hızlı şarj aleti; iPad Mini (6. nesil), iPad (9. nesil), iPad Pro 12,9 inç (5. nesil) ile uyumlu çalışır. Ayrıca iPad Pro 11 inç (3. nesil), iPad (8. nesil) ve iPad Air (4. nesil) ile de kullanılabilir. Böylece bu cihazların güç ihtiyacını karşılarken sayısız fonksiyondan da faydalanabilirsiniz.

iPhone şarj aleti modellerini birbirinden ayıran temel özelliklerden biri de kablolu ve kablosuz seçenekleridir. Apple firması iPhone 8 ve sonrasındaki modellerde kablosuz şarj edebilme özelliğini sunar. Bu noktada Qi sertifikalı Apple kablosuz şarj cihazı sayesinde aygıtlarınızın pilini; ev, havaalanı, hastane, restoran, iş yeri ve benzeri mekânlarda kolayca doldurabilirsiniz. Söz konusu teknoloji, aygıtların güç ihtiyacını karşılamak için ekstra bir adaptöre ya da prize yönelik ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Böylece kullanıcı dostu bir deneyim ile tanışabilirsiniz. Apple taşınabilir şarj cihazını kullanabilmek için öncelikle aleti bir güç kaynağına bağlamanız gerekir. Bu noktada satın aldığınız orijinal Apple aygıtının içerisinde sunulan güç adaptörünü kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Trendyol’un güvenilir Apple model ürün satıcılarından bir adaptör siparişi verebilirsiniz. Apple kablosuz hızlı şarj cihazını güç aygıtına bağladıktan sonra düz bir zemin üzerine konumlandırmanız gerekir. Gerekli yerleştirmenin akabinde iPhone model cep telefonunuzu yukarı bakacak şekilde şarj aletine koyabilirsiniz. Maksimum performansa ulaşabilmek için cihazı, kablosuz şarj aletinin tam ortasına yerleştirmeniz gerekir. Böylece ekstra zahmete ihtiyaç kalmadan şarj işlemine başlayabilirsiniz. Durum çubuğunda şimşek simgesi görüldükten sonra cihazınız şarj olmaya başlar. iPhone şarj aletinin kablosuz özelliği yeni nesil teknolojiye uyum sağlamayı başarır. Yenilikçi teknoloji sayesinde elektronik cihazlarınızı her an sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.

Apple Şarj Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

Apple Şarj Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

Apple firması kurulduğu günden bu yana kullanıcıların teknolojiden beklediği tüm kolaylıkları sunmak üzere cihazlarını şekillendirir. Bu noktada Apple firmasının ürettiği cihazlar ile kullanıcılarına mutluluk vadettiğini söylemek mümkündür. Apple tarafından üretilen telefon, tablet ya da laptop modelleri kadar şarj cihazları da gelişmiş özellikleri ile dikkat çeker. Apple şarj aletinin, modeli ne olursa olsun, kullanıcıları memnun eden özelliklerinden biri hızlı güç takviyesidir. iPhone şarj aletini kullanırken cihazın maksimum şarj miktarına erişebilmesi için uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Bu noktada Apple şarj aletinin kullanıcıya zamandan tasarruf sağladığını söylemek mümkündür.

Zaman içerisinde gelişmiş modellere imza atan Apple firmasının elektronik cihazları gibi şarj aletleri de değişim geçirir. Bu noktada Apple şarj aleti kategorisinde bulunan cihazlar 20 W güce kadar gelişim gösterir. Apple şarj aletlerinin gösterdiği gelişim ile sundukları özelliklerin artması arasında doğru orantı olduğunu söylemek mümkündür. Örneğin 20 W USB-C güç aygıtı bir telefonun ya da tabletin şarjını çok kısa sürede maksimum seviyeye ulaştırır. Bunun yanı sıra 20 W USB-C şarj aletleri ile başka cihazlarla bağlantı kurmak mümkündür. Tarafınıza ulaşan iPhone şarj aletinin kablosu ile kısa sürede bilgisayar ya da tablet üzerinden bir bağlantı noktası sağlayabilirsiniz.

iPhone güç aygıtlarının günümüz teknolojisine kazandırdığı en büyük yenilik kablosuz şarj aleti modelleridir. Güç fonksiyonu için herhangi bir kabloya ihtiyaç duymayan modeller kullanıcıya maksimum kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra Apple kablosuz şarj aletlerinin çevreye yönelik korumacı duruşunda da bahsetmek gerekir. Herhangi bir adaptöre ihtiyaç duymayan kablosuz aygıtlar elektrik enerjisinin korunmasına yardımcı olur. Bu noktada kablosuz şarj cihazı elektrik gücünü içerisinde toplar ve kısa sürede aygıtın kendisine aktarır. Böylece aygıtların güç ihtiyacını karşılarken doğal kaynaklara da daha az verir. Kablosuz iPhone şarj aletini edindikten sonra aygıtların güç ihtiyacını karşılamak için sürekli olarak bir prize ihtiyacınız kalmaz. Böylece gittiğiniz her noktada maksimum şarja sahip olabilirsiniz. Sunduğu kolaylıklar sayesinde iPhone şarj aletleri kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi başarır. Böylece size de yeni nesil bir teknolojinin kolaylıklarından faydalanmak kalır.

Apple Marka Şarj Cihazlarının Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Apple Marka Şarj Cihazlarının Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Apple tarafından üretilen telefon, tablet ve bilgisayar gibi aygıtlar maksimum dayanma gücü sayesinde uzun yıllar kullanıcı yaşamında olmayı başarır. Bunun yanı sıra Apple model elektronik bir cihaza yönelik yaşadığınız problem kısa sürede çözümlenir. Böylece kullanıcı ve teknolojik aygıtlar arasındaki bağ güçlendirilir. Uzun yıllar dayanma gücü gösteren Apple model elektronik cihazları hayatınızın büyük bir bölümünde kullanabilirsiniz. Markanın uzun kullanım ömrü sunan cihaz kategorisinin gözde ürünlerinden biri de şarj aletleridir.

iPhone şarj aletinde maksimum güç performansının yanı sıra uzun süre dayanıklılık özelliği bulunur. Böylece elektronik cihazınızla uyumlu şarj aletini uzun yıllar kullanabilirsiniz. Elbette her elektronik aygıtın ömründe olduğu gibi şarj aletinin dayanma gücünü desteklemek için de kullanıcıya düşen görevler vardır. Apple model telefon, tablet ya da bilgisayarları şarj ederken hem ürünün hem de güç aygıtının ömrünü desteklemek için gerekli vakitlerde takviye yapmayı tercih edebilirsiniz. Bu noktada aygıtın pil düzeyinin azalmasını beklemeden şarj etmek hem cihazın hem de şarj aletinin gücünü büyük ölçüde sınırlandırır. Bu nedenle doğal kaynaklar gereksiz harcanırken elektronik aygıtlara yüklü bir takviye yapmak kaçınılmazdır. Söz konusu süreçten kurtulabilmek için aygıtlarınızı gücü bitmeye yakın olduğunda şarj edebilirsiniz. Böylece cihazın yanı sıra şarj aletinin de ömrünü uzatabilirsiniz.

Apple Marka Şarj Cihazlarını Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Apple Marka Şarj Cihazlarını Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her teknolojik aygıtta olduğu gibi iPhone şarj aleti satın alırken de dikkat edilmesi gerekenler bulunur. Bu noktada göz önünde bulundurmanız gereken hususlar; marka özelliği, uyumluluk değeri, renk ve kablo özelliği olarak şekillenir. Her elektronik üründe olduğu gibi Apple şarj aletini satın alırken de marka uyumuna dikkat etmek gerekir. Apple model aygıtlar iOS işletim sistemine sahiptir. Bu noktada Android işletim sistemine sahip telefonlara uyumlu çalışan güç cihazlarını Apple model aygıtlarda kullanmanız sakıncalıdır. Cihazınızın kullanım ömrünü uzatırken hızlı şarj özelliğinden faydalanmak için Apple şarj aletini tercih edebilirsiniz. Apple güç aygıtı satın alırken kullanıcıların dikkat etmesi gereken diğer bir husus da uyumluluk değeridir. Firma tarafından geliştirilen elektronik aygıtlara uyumlu şarj aletleri; 5 W, 10 W, 12 W, 18 W ve 20 W olarak sıralanır. Ancak her modelin uyum sağladığı cihaz çeşitleri de farklılık gösterir. Bu noktada Apple markasının özel olarak belirttiği uyumluluk kriterlerine dikkat ederek seçim yapabilirsiniz.

Apple kullanıcılarının şarj cihazı satın alırken kablo özelliklerine de karar vermesi gerekir. Örneğin cihazınızı şarj etmek için kablosuz bir modelden yardım almak isteyebilirsiniz. Bu noktada kablosuz şarj aleti modelleri çok daha özgür bir kullanım sunmaları ile öne çıkar. Apple model aygıtlarınız ile dışarı çıkarken yanınızda bir kablo bulundurmanıza gerek kalmaz. Böylece gittiğiniz yerlerde de prize veya kabloya ihtiyaç duymazsınız. Bunun yanı sıra laptop, telefon ve tablet aracılığıyla bağlantı noktasına erişmek isterseniz kablolu şarj aleti modellerini tercih edebilirsiniz.

Alışveriş yaparken satın alınan ürün ne olursa olsun dikkat edilen kriterlerden biri de renk özelliğidir. Apple şarj aleti seçimi yaparken de ürünün rengine karar vermeniz gerekir. Apple model güç cihazları; gold, gümüş, beyaz, gri, kırmızı, mavi, mor ve pembe olarak sıralanır. Söz konusu ilgi çekici renkleri; sarı, siyah, turkuaz, turuncu, yeşil, bordo ve haki takip eder. Apple kablolu ya da kablosuz şarj aletleri Trendyol’da 15 farklı renkte satışa sunulur. Arama sınırlandırılmasında arzuladığınız rengi seçerek kısa sürede dilediğiniz görünüme sahip şarj aletine ulaşabilirsiniz. Bu noktada bir şarj aletinden beklentilerinize karar vererek doğru seçimi kısa sürede yapabilirsiniz.

Apple Şarj Cihazlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Apple Şarj Cihazlarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Apple firması gelişen teknolojiye uyumlu olarak her yıl birbirinden farklı modelleri piyasaya sürer. Bu noktada elektronik aygıt kullanıcıları gelişen teknolojiden geri planda kalmamak için tercihini Apple modellerinden yana kullanır. Her yıl geliştirilen çeşitli Apple aygıtlara özel üretilmiş iPhone şarj aleti modelleri de bulunur. Apple şarj cihazlarının kullanıldığı telefon modelleri; iPhone 6, 7, 8, X, 11, SE, 12 ve 13 olarak sıralanır. Bunun yanı sıra Apple şarj aletlerinin uyum sağladığı bir aygıt da tabletlerdir. Apple tablet şarj cihazı modelleri iPad ve iPad Mini cihazlarının tüm nesilleri ile uyumludur. Ayrıca iPad Pro ve iPad Air 1-2 için de bu cihazlar kullanılabilir. Günümüz teknolojisine uyum sağlayan şarj cihazlarının kullanım alanları iPad 7., 8., ve 9. nesil ile devamlılığını sürdürür. Bu noktada sahip olduğunuz telefon ya da tablet modeline göre seçim yapabilirsiniz.

Apple Şarj Cihazları Ne Kadardır?

Apple Şarj Cihazları Ne Kadardır?

Her elektronik cihazda olduğu gibi Apple şarj aleti seçerken de kullanıcıların zihinlerinde fiyat aralığına dair soru işaretleri belirir. Apple şarj cihazı fiyatı geniş bir aralığa yayılmış durumdadır. Şarj aletinin fiyatını etkileyen unsurlar arasında uyumlu model, güç kapasitesi ve bağlantı noktası gibi kriterler bulunur. iPhone şarj aleti fiyatını etkileyen en önemli husus güç özelliği olarak gösterilebilir. Hızlı şarj etme özelliğe sahip şarj cihazlar diğerlerine kıyasla daha yüksek bir fiyat aralığında satışa sunulur. Kablolu şarj cihazlarının yanı sıra kablosuz özelliğe sahip aygıtlarda da daha yüksek fiyat etiketlerini görmek mümkündür.

iPhone şarj aleti fiyatlarını etkileyen hususlardan biri de uyumluluktur. Apple iPhone 6 şarj cihazı fiyatı diğer modellere oranla daha uygundur. Bunun nedeni iPhone 11’den önceki modellerin büyük bir çoğunluğunda 5 W güç adaptörlerinin kullanılmasıdır. Bunun yanı sıra 20 W güç özelliği gösteren şarj aletleri yeni nesil tabletlerin ve telefonların büyük bir çoğunluğunu kısa sürede şarj eder. Bu nedenle de söz konusu şarj aletlerini satın alırken geniş bir fiyat bandına rastlamak mümkündür.

Trendyol’da birbirinden farklı renkte, modelde ve özelliklerde iPhone şarj aleti bulunur. Söz konusu cihaz aksesuarlarının arasında kaybolmamak için arama sınırlandırma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu seçeneği kullanmak için öncelikle aradığınız iPhone şarj aletine ilişkin fiyat, garanti tipi, marka ve renk özelliklerini belirtmeniz gerekir. Akabinde sistem tercihlerinize en uygun şarj aleti modellerini kısa sürede sıralar. Bu noktada size sadece arzuladığınız iPhone şarj aletini seçmek kalır. Birkaç tıklama ile siparişinizi tamamlayıp şarj aletini adresinizden teslim almanın keyfine varabilirsiniz. Adresinize teslim edilen ürün ile ilgili herhangi bir sorun söz konusu ise kolay iade ve değişim seçeneklerinden faydalanmanız mümkündür.