"

Aqua Di Polo

" araması için 1777 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Aqua Di Polo

İtalya'nın 1987 yılından bu yana aksesuar modasında önde gelen markalarından sayılan Aqua Di Polo, İtalyan tarzını Türkiye'ye taşıyor. Aksesuar alanında yenilikçi kimliğiyle bilinen ve şık görünümlü modern modelleriyle dikkat çeken marka; güneş gözlüğü, kadın ve erkek kol saati, birbirinden güzel kokulara sahip olan parfümleriyle ön plana çıkmayı başarıyor. Aqua Di Polo 1987 ismiyle tanınan marka; akıllı ve dijital saat seçenekleriyle de kullanıcılarını heyecanlandırıyor. 

Aqua Di Polo 1987 Saat Modelleri: Kendi Modanızı Yaratın  

Aqua Di Polo saat çeşitleri; maskülen bir kimlikle sıra dışı seçenekler sunan Aqua Di Polo erkek saat modelleri, kadınların zarafetini yansıtan detaylarla süslenmiş olan Aqua Di Polo kadın saat çeşitleri ve Aqua Di Polo 1987 unisex kol saati türlerinden oluşuyor. Aqua Di Polo 1987 kol saati çeşitleri, desenli, sedefli ya da parlak hatlara sahip olan kadranlar, deri ya da metalik kordonlar, birbirinden özel detaylar gizleyen biçim ve dikişleriyle hem kadın hem de erkek kullanıcıların stiline uygun parçalar deneyimlemesini sağlıyor. Son yıllarda çok tercih edilen gold rose, bakır, metalik siyah, altın gibi renk tonlarına sahip olan kadın Aqua Di Polo saatler; kadran bölümlerinde çiçek desenleri ya da ışıl ışıl parıldayan pullar içerebiliyor.

Aqua Di Polo Akıllı Saat Modelleri  

Aqua Di Polo saat özellikleri ile akıllı saat kullanıcılarının memnun kalacağı yeniliklere imza atıyor. El yıkama sırasında suya dayanıklılık gösteren Aqua Di Polo 1987 akıllı saat modelleri, plastik ya da silikon kordonlarla üretiliyor ve Bluetooth bağlantısıyla akıllı cihazlara bağlanabiliyor. Özellikle spor sırasında telefonunuza gelen bildirimleri kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayan ve premium alarm özelliği de bulunan Aqua Di Polo dijital saat çeşitleri, kronometre özelliğiyle kullanıcıların süre tutmasına da yardımcı oluyor. Hem son derece şık ve modern görünen hem de dijital fonksiyonlara sahip olan akıllı saat seçenekleri, oldukça ekonomik alternatifler sunuyor. Kadın ve erkek Aqua Di Polo 1987 parfüm türleri ise Gran Paradiso, La Rocco gibi özel serilerle portakal çiçeği, sedir ağacı ve kaşmir ağacı gibi çok özel kokuları bir araya getiriyor. 

Aqua Di Polo saat fiyatları; alt, orta ya da üst segment kullanıcıların ulaşabileceği seçenekler sunuyor. Her yaştan kadın ve erkek kullanıcı, Trendyol saat indirim fırsatlarını takip ederek oldukça uygun alternatiflerle Aqua Di Polo 1987 kadın kol saati satın alabiliyor. Aqua Di Polo saat fiyat konusunda da kullanıcılarını memnun eden etiketler sunarak kaliteli materyallerden üretilen ve özgün modeller sunan saat seçenekleriyle dikkat çekiyor. Aqua Di Polo erkek kol saati modelleri; canlı renklerden hoşlanan kullanıcılar için sarı, kırmızı, mavi, yeşil gibi renk seçenekleri; sade renklerden hoşlanan erkek kullanıcılar için ise lacivert, siyah, kahverengi, gri, beyaz gibi klasik tonlardan elde edilen modeller sunuyor. Aqua Di Polo unisex kol saati seçenekleri de hem kadınların hem erkeklerin kullanabileceği maskülen ve feminen saat modelleri sunuyor.

Aqua Di Polo Güneş Gözlükleri 

Aqua Di Polo 1987 güneş gözlüğü modelleri, dört mevsimde de güneşten korunmanızı sağlayan ve göz sağlığınızı korumaya yardımcı olan birbirinden şık güneş gözlüğü modelleri sunuyor. Markanın tasarladığı gözlük modellerinin her biri, yılın en trend gözlük tasarımlarından esinlenilerek hazırlanıyor. Kedi çerçeveler, geometrik çerçeve formları, kesme camlı güneş gözlükleri gibi farklı stiller ve sıra dışı cam filtreleri sunarak stilinizin bir parçası haline gelmeyi başarıyor. Aqua Di Polo güneş gözlüğü seçenekleri arasında bulunan imaj gözlükleri, erkek ve çocuk güneş gözlükleri de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Çerçeve kenarlarında küçük çizgi karakter süslemeleri bulunan çocuk güneş gözlükleri, çocukların hayranlık duyacağı Aqua Di Polo gözlük modelleri arasında görülebiliyor.