"

Arçelik

" araması için 2198 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Arçelik

Türkiye’nin en güçlü markalarından olan Arçelik, yaygın servis ve satış ağı ile geniş bir tüketici kitlesine hizmet sunmayı başarıyor. Teknolojik üstünlüğe sahip olan marka, çevreci ve yenilikçi imajı ile tüm dünyada talep görüyor. Avrupa’nın en büyük ikinci beyaz eşya şirketi olan Arçelik; beyaz eşya, ankastre ürünler, elektronik ürünler ve küçük ev aletleri alanında üretim yapıyor. Bunun yanı sıra hazır mutfak, kombi ve klima sistemleri üretimi de yapan marka, geniş ürün gamını artırmaya devam ediyor. Türkiye dayanıklı eşya sektörünün lider markası olan Arçelik, dünya genelinde tanınıyor.

Arçelik Tarihçe

1955 yılında Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından İstanbul Sütlüce’de kurulan Arçelik, 1959 yılında Türkiye’nin ilk çamaşır makinesini, 1960 yılında ise ilk buzdolabını üreterek tarihi bir başarıya imza atıyor. Birçok ilki gerçekleştiren Arçelik A.Ş. dünya çapında hizmet üreten 30.000 çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin lider markası Arçelik; Türkiye, Güney Afrika, Tayland, Pakistan Rusya, Çin ve Romanya’da bulunan 21 üretim tesisinde, yüksek teknolojili dayanıklı eşya üretimi yapmaya devam ediyor. Arçelik’in 32 ayrı ülkede 34 satış ve pazarlama ofisi bulunuyor. Marka tüm üretim tesisleri ve pazarlama ağı ile 146 ülkeye ürün ve hizmet sunuyor. Yurt içinde fark yaratan ürünler ve teknolojiler sunan Arçelik, sürdürdüğü Türkiye liderliğini dünya geneline taşımak için çalışıyor.

Arçelik Ürün Çeşitleri

Markanın, Arçelik buzdolabı ve Arçelik çamaşır makinesi gibi dayanıklı beyaz eşya ürünlerinin yanı sıra küçük ev aletleri de geniş ürün çeşitliliği sunuyor. Arçelik fırın ve Arçelik ankastre set seçenekleri ise en yeni teknolojilerle tasarlanıyor. Arçelik tasarladığı elektronik ürünleri, akıllı-bağlı çözümler ve yüksek kalite anlayışıyla üreterek kullanışlı ve yenilikçi ürün modelleri sunuyor. Cam davlumbaz çeşitleri, Arçelik bulaşık makinesi ve Arçelik derin dondurucu modelleri ise sundukları estetik ve teknolojik tasarım özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Markanın ürün gamında; Arçelik elektrikli süpürge seçenekleri, Arçelik televizyon ve Arçelik klima çeşitleri de yer alıyor. Arçelik Telve ve Arçelik kahve makinesi gibi Arçelik gurme çay makinesi de kullanıcıların tercih ettiği mutfak ürünleri arasına girmeyi başarıyor. 

Arçelik İleri Teknoloji Ürünleri ile Tanınıyor

Türkiye’nin lider markası Arçelik, dünyanın birçok ülkesine ileri teknoloji ile tasarladığı ürünlerini ihraç ederek global marka olmayı başarıyor. 146 ayrı ülkede ürün ve hizmet sunan marka, konforlu ürünler tasarlamaya devam ediyor. Pek çok ihtiyaca cevap veren Arçelik son teknoloji ürünü olan el blender setleri, mikser çeşitleri, tost makineleri, doğrayıcı ürünler, elektrikli süpürge ve ütü modelleri üretiyor. Ayrıca saç kurutma makinesi ve saç maşası gibi kişisel bakım ürünleri de tasarlayan marka, geniş bir tüketici kitlesine ulaşıyor. Arçelik buharlı temizleyici, yoğurt yapma makinesi ve mikrodalga fırın seçenekleri ise pratik kullanım konforu sunan ürünler olarak beğeni topluyor. Arçelik çamaşır makineleri de çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Arçelik Fiyat Politikası

Arçelik ürün çeşitleri, marka bilinirliği ve geniş satış ağı avantajıyla doğru orantılı fiyat seçenekleri sunuyor. Kaliteli malzeme, ileri teknoloji ve estetik tasarım özellikleriyle üretilen Arçelik ürün grupları, satış sonrası güvencesi ve toplumda oluşturduğu kalite imajı sayesinde tercih gören ürünler olmayı başarıyor. Arçelik’in "Aşkla tasarladık" sloganı ile ürettiği estetik tasarımlı ürünleri ise yaşam alanlarına konfor katmaya devam ediyor. 

Trendyol şık, modern ve teknolojik tasarımlı Arçelik ürün çeşitlerini, ayrıcalıklı fiyat ve satış koşulları ile size sunuyor. Dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.