Arçelik Narenciye Sıkacağı

Sağlıklı bir bünyenin temelini oluşturan şey güçlü bağışıklık sistemidir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesindeki en önemli faktörlerden biri vitamin deposu olan meyvelerdir. Meyveleri taze tüketmek vitamin kaybı yaşanmaması için önemlidir. Posalı meyvelerin düzenli tüketiminin meşakkatli olması sebebiyle tüketimi daha kolay olan meyve sularına yönelen kişiler için alınan besinin taze olması kaybedilen posa vitaminlerinin telafisi için önemlidir. Çoğu kişi zahmetli olması ve zaman kaybı tereddütü sebebiyle taze sıkmak yerine hazır satımı olan meyve sularını tercih eder. Fakat aynı zamanda bedenin ihtiyacı olan vitaminleri tam olarak alamadığını da bilir. Trendyol bünyesindeki seçkin markalardan biri olan Arçelik meyve sıkma aletleri kullanıcının hayatını kolaylaştıran dizaynıyla, meyve sıkacağı kategorisinde ön plana çıkar. Paket meyve sularını unutturacak özelliklerle üretilen Arçelik meyve sıkacağı pratik kullanımıyla birlikte sağlıklı taze besin tüketimi için idealdir. Meyveler mevsim ve öğün fark etmeksizin vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu vitaminlere ev sahipliği yapar. Bu vitaminler arasında tüketimi önemli olanlardan biri de C vitaminidir. C vitamini taze tüketimi en önemli olan besinler olan Portakal, greyfurt, mandalina, limon gibi meyvelerde yer alır. Pratik şekilde taze meyve sularının hazırlamak dendiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Arçelik narenciye sıkacağı modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol bünyesinde yer alan kullanıcıların ürünlerle ilgili görüş ve deneyimlerini yorumlar kısmından kontrol edip aradığınız özelliklere sahip ihtiyacınız olan modele ulaşabilir ve bütçenize uygun fiyatlara Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Arçelik Narenciye Sıkacağı

Yüksek Fonksiyonlu ve Pratik Arçelik Narenciye Sıkacağı Modelleri

Arçelik narenciye sıkacaklarının Trendyol ’da satışa sunulan farklı modelleri mevcuttur. Bunlardan sıkça tercih edilen Arçelik Lal serisi narenciye sıkacağı kolay kullanımının yanı sıra 100 Watt güç kapasitesi sayesinde hızlı bir kullanım da sağlar. Direkt bardağa servis yapmanızı sağlayan musluğunda bulunan damlama önleyici kiliti sayesinde olabilecek damlamaların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Ayrılıp takılabilen paslanmaz çelik filtre malzemesi ve şeffaf muhafaza kapağını ister elinizde ister bulaşık makinesinde çizilme korkusu yaşamadan gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Arçelik limon sıkacağı sayesinde uzun süreli sıkma işlemi sonunda elleriniz asitten tahriş olmadan kullanılabilir. İster soslarınız için ister içecekleriniz için istediğiniz miktarda ürün elde edebilirsiniz. Arçelik nar sıkacağını aynı işlevde kullanabilir soslarınız ve içecekleriniz için kolaylıkla meyve suyu elde edebilirsiniz. Güç kademe özelliği sayesinde farklı yapılardaki meyve ve sebzelerin sularını kolaylıkla çıkarmanızı sağlar. 800 Watt gücüyle en zorlu işlerin bile üstesinden gelir. Güvenli bir kullanıma yardımcı olmak için kullanım esnasındaki titreşimden oluşabilecek kaymayı önleyici bir tabana sahiptir. Ayrılabilir posa kabı ve çıkarılabilir parçaları temizleme kolaylığı sağlar. Arçelik narenciye sıkacağında 30 35 Wattlık güç kapasitesi bulunur. Kullanımı kolay ve anlaşılır olduğu için tercihi yüksek ürünler arasında yer alır. 2 adet sıkma başlığı vardır. Dayanıklı bir yapısı olan Arçelik narenciye sıkacağında 1 litrelik sıvı kapasitesi bulunur. Litrelik sıvı kapasitesi uzun süreli sıkma işlemlerinde kolaylık sağlar. Güçlü çalışma temposuyla dikkat çeken ürünlerden biri olan Arçelik narenciye sıkacağı 100 Watt 1 sıkma başlığı bulunur. Direkt bardağa dolum sağlayan şık tasarımda sarmal kablo özelliği mevcuttur. Sarmal kablo özelliği kablonun hasar almasını engelleyerek ve uzun süreli kullanımı destekler. Ayarlanabilir sıvı akış ağzı bulunur. Damlamayı önleyici özelliği vardır. Paslanmaz çelikten üretilmiş bu nitelikli ürünün parçaları makinada yıkanmaya uygundur. Ortalama 3 kg olan bu üründe kaydırmaz taban vardır. Kaydırmaz taban, sıkma işleminde sağlanan güç titremesi sonucu olabilecek kaymayı önler. Daha güvenli bir ortama zemin hazırlar. Kullanıcıların hoşnutluğu dikkate alınarak tasarlanmış olan pratikliği ve işlevselliği yüksek olan bu ürünler aynı zamanda mutfağınıza yakışan şık ve modern tasarımlarıyla da dikkat çeker. Ürünleri Trendyol’dan kolaylıkla inceleyebilir sizin için en doğru modeli bulabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Arçelik Narenciye Sıkacağı

Kullanım Alanlarına Göre Arçelik Narenciye Sıkacağı

Arçelik meyve sıkacağı modeller kullanım alanlarına ve kullanım yoğunluğuna göre farklılık gösteren modellere sahiptir. Bunlardan güçlü bir kapasiteye sahip olan Arçelik B-Fit meyve sıkacağı modelleri kalabalık aileler ve restoran kafe benzeri işletmeler için ideal ürünlerdir. Güçlendirilmiş ezme teknolojisi ile üretilen Arçelik B-fit tasarımları alışılmışın dışına çıkarak meyve ve sebzeleri bıçakla parçalamak yerine ezerek suyunu çıkartır. Bu sayede vitamin oranı yüksek daha fazla meyve suyu miktarı elde edilir. 200 Watt güç kapasiteli B-Fit tasarımları mevcut 1200 mL lik sürahisi ile servis kolaylığı da sağlar. Arçelik B-Fit’in ağırlığı ortalama 5 kg dır. Makinede yıkanmaya uygun üretilmiş parçaları sayesinde makinede yıkayabilir veya mevcut filtre temizleme fırçasını kullanarak elinizle temizleyebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve güvenilir tasarımı sayesinde kalabalık kahvaltıların daha lezzetli ve daha sağlıklı olmasını sağlar. İşletmenizin menüsünü tamamlayan içeceklerinizin hazırlanmasında zaman tasarrufu etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Arçelik Gusto narenciye sıkacağında bulunan sarmal kablo özelliği kablonun zarar görmesini önler. Daha çok yalnız yaşayanların ve çekirdek ailelerin tercihi olan Arçelik portakal sıkacağının pratik kullanımı sayesinde hızlı sabahların kurtarıcısı haline gelir. Yoğun günlerinizdeki enerji kaybını önlemek için taze sıktığınız meyve sularını yanınıza alabilir anı kurtarabilirsiniz. Aynı zamanda yer kaplamayan tasarımı dolaplarda muhafaza etmeyi kolaylaştırır. Arçelik narenciye sıkacağı yedek parça üretimi kullanıcının satın aldığı ürünlerin uzun ömürlüğü için önemli yer alır. Ustalık gerektirmeden kullanabileceğiniz Arçelik narenciye sıkacağında bulunan posa ayarı ve 2 farklı sıkma başlığı sayesinde aynı ürünü hem limon hem portakal gibi meyveleri sıkmak için kullanabilir 1 L lik sıvı kapasitesi desteğiyle sürekli su boşaltımı yapmadan istediğiniz miktarı elde edebilirsiniz. Aradığınız modeli Trendyol’da inceleyebilir Arçelik narenciye yorumlarında yer alan kullanıcı değerlendirmelerine de bakarak size en çok hitap eden ürünü gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Arçelik Narenciye Sıkacağı Fiyatları

Bütçe Dostu Arçelik Narenciye Sıkacağı Fiyatları

Trendyol’da bulunan Arçelik narenciye sıkacağı fiyatları çeşitlendirilmiş modellerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Arçelik narenciye sıkacaklarının fiyatları ürünlerdeki watt kapasitesine ve fonksiyon çokluğuna bağlı olarak değişim gösterir. Spor sonrası enerji ve vitamin takviyesi için tercih edilen meyve suyunu müşterilerinize hızlı ve temiz bir şekilde sunulmasını sağlayan bu ürünler Trendyol üzerinde mevcuttur. Arçelik Lal serisi narenciye sıkacağı ve Arçelik İnlove narenciye sıkacağı bahsedilen kullanım alanları için oldukça ilgi gören ürünler arasındadır. Kolay takılıp çıkarılabilir tasarımı hızlı temizlemeyi kolaylaştırır. Hızlı temizlenme ile işinizi kolaylaştırırken şık tasarımıyla bulunduğu ortamda rahatlıkla yerini alır. Birbirinden farklı modeller olsalarda bu ürünlerin çoğu özelliği birbiriyle benzerlik gösterir. Takıp çıkarma kolaylığı, kullanım pratikliği, makinede veya elde zahmetsiz bir şekilde temizlenmesi Arçelik narenciye sıkacaklarının çoğunda bulunan özellikler arasındadır. Her bütçeye uyacak şekilde fiyatlandırılan bu ürünler lezzetli ve bir o kadar faydalı besinler almanızı daha ulaşılabilir hale getirir. Arçelik meyve sıkacağı modelleri meyvelerin sularını rahatlıkla sıkabilmeniz için markanın ulaştığı son teknolojiyle tasarlanır. İşletmelerinizde zamandan kaybetmeden hızlı bir şekilde servise sunabileceğiniz ürünler elde etmenize yardımcı olur. Her bütçeye uyacak şekilde fiyatlandırılan bu ürünler lezzetli ve bir o kadar faydalı besinler almanızı daha ulaşılabilir hale getirmek için Trendyol üzerinde listelenmiş bulunur. Bütçenize ve kriterlerinize uygun modelleri inceleyebilir Trendyol’un indirimli fiyatları ile avantajı kullanıp ihtiyacınız olan ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.