"

Ariel

" araması için 136 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Ariel

Yıkandıktan sonra tertemiz olan ve mis gibi kokan çamaşırlar için yalnızca Türkiye’de değil tüm dünyada milyonlarca tüketicinin tercih ettiği Ariel, 1990 yılından bu yana Türkiye’nin en güçlü deterjan markaları arasında yer alıyor. 1967 yılında sahneye çıkan ve özel enzimli formüle sahip çamaşır deterjan çözümleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Ariel, P&G çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor. Zengin ürün gamını kategorilere ayırarak kullanıcıların gereksinimlerine en uygun çözümü edinebilmelerini sağlayan Ariel sıvı deterjan, toz deterjan ve 3’ü bir 1 arada Pods sıvı çamaşır deterjanı kapsülleriyle etkili ve özenli bir çamaşır temizliği vadediyor.

Gelenekselden Vazgeçemeyenlere Ariel Toz Deterjan

Geniş ürün yelpazesiyle başta ev hanımları olmak üzere herkesin takdirini kazanan Ariel, toz deterjan çözümleriyle farklı gereksinimlere yanıt veriyor. Ariel Dağ Esintisi, Ariel Parlak Renkler, zorlu lekeler için Ariel Professional, Ariel Matik Febreze Etkili ve Ariel Mor Çiçekler, markanın toz deterjanları içerisinde yer alıyor. Çamaşırlardaki lekeleri çıkarmakla kalmayıp çamaşırlara parlaklık da kazandıran ürünler, kolay doz ayarı yapılabilmesi sayesinde hedeflenen temizliğe ulaşılabilmesini mümkün kılıyor. Özel formülleriyle beyazların üstün bir beyazlığa kavuşmasını sağlayan deterjan modelleri, zamanla kuruyarak çamaşırların içine nüfuz eden inatçı lekelere karşı da ideal çözüm haline geliyor. Ariel deterjan, farklı ağırlıklardaki ambalajlarda sunuluyor. 450 gramlık mini paketlerle de kullanıcılarla buluşan Ariel 10 kg ağırlığındaki ekonomik paketlerde de yer alabiliyor. Ambalajlarda ara ağırlıkların çeşitlilik göstermesi hem kullanım hem de taşıma noktasında kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Kolay Saklanabilir Ariel Sıvı Deterjanlar

Toz formdaki çamaşır deterjanları yerine sıvı deterjan kullanmayı tercih edenleri de pek çok ürünle memnun eden Ariel leke çıkarıcı formüllerle zenginleştirilen sıvı deterjanlarını toz deterjanlarında olduğu gibi kendi içinde ayırıyor. Ariel Dağ Esintisi sıvı, Ariel Beyazlar İçin, Ariel bebek deterjanı, Parlak Renkler, Febreze Ferahlık Etkisi sıvı yapıdaki Ariel çamaşır deterjanı çeşitleri arasında bulunuyor. Kullanılacak deterjan miktarının kolayca ayarlanabilmesine izin veren ürünler, düşük yıkama sıcaklıklarında çamaşırların tertemiz olmasını sağlıyor. Ayrıca yıkama öncesi leke çıkarma gücüyle de dikkat çeken sıvı deterjanlar, 975 ml ila 4,5 kilogramlık ambalajlarda sunuluyor. Seçilen ürüne göre onlarca defa çamaşır yıkanabilmesini mümkün kılan çözümler, yıkama sonrasında çamaşırların mis gibi kokmasına da imkan tanıyor.

Renkli giysilerin ilk günkü renklerini korumalarına yardım eden Ariel sıvı deterjan çeşitleri, ambalajların arka kısımlarında bulunan kullanım talimatlarıyla daha etkin değerlendirilebiliyor. Yıkama sıcaklığından dozaj miktarına kadar birçok ayrıntı, kullanım talimatları bölümünde anlaşılır şekilde kullanıcılara aktarılıyor.

Ariel’in Yenilikçi Ürünü: Jel Kapsül Deterjan

Tek yıkamada kusursuz temizlik ve üstün leke çıkarma kabiliyetleriyle donatılan Ariel kapsül deterjan modelleri, kullanıcılar için başarılı bir alternatif haline geliyor. Toz ve sıvı deterjan çeşitlerinde de varyasyonları bulunan Dağ Esintisi ve Parlak Renkler modelleriyle zenginleştirilen Ariel jel kapsül deterjan çözümleri, çamaşırları temizliyor, kumaşların ömrünü arttırıyor ve çamaşırların renklerini parlatıyor. 15 tanesi 2 kilogramı aşkın toz deterjana denk gelen ve 3’ü 1 arada Pod kapsüller, çok bölmeli tasarımları sayesinde deterjan içeriğinin birbirine karışmasını engelliyor ve çamaşırların yıkama sürecinde derinlemesine temizlenmesini temin ediyor. En yenilikçi sıvı deterjan formu olan kapsüller, kullanışlı ambalajlarda sunulurken seçilen ürüne göre ambalaj içerisindeki kapsül sayısı değişiklik gösteriyor. Ariel deterjan fiyatları da sıvı ve toz ürünlerin gramajları, kapsül deterjanların ise model ve kapsül sayısına bağlı olarak farklılık arz ediyor.

Siz de çamaşırlarınızın etkili şekilde temizlenmesini istiyorsanız, Ariel’in birbirinden etkili çözümlerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.