"

Ariston

" araması için 51 sonuç listeleniyor

Ariston

İnovasyonla kullanıcılarının hayatında kolaylaştırıcı etkiler oluşturmak için büyümeye devam eden küresel ev aletleri üreticisi Ariston, yenilikçi konseptleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yüksek kalitedeki ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunan marka, pişirme cihazlarından ütülere, çamaşır yıkama makinelerinden buzdolaplarına kadar birden fazla kategoride hizmet veriyor. Son teknoloji ürünlerle kullanıcılarının günlük işlerinde kolaylık sağlayan Ariston markası, sıcak su sistemleriyle de evleriniz ya da iş yerleriniz gibi hayatınızın önem arz eden her alanında varlığını sürdürmeyi başarıyor. Dünyanın birçok bölgesinde sevilerek tercih edilen Ariston, konforlu bir kullanımın kapılarını sonuna dek aralamanız ve ilgi çekici teknolojiden yararlanmanız için çalışıyor.

70 Yılı Aşan Tecrübe

1930 yılında Aristide Merloni tarafından İtalya'da kurulan şirket, başlangıçta terazi üretimiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. İlerleyen süre zarfında ürünlerine sıcak su sistemleri ve ocaklar gibi ev aletlerini ekleyen marka 1960 yılında İtalya'nın endüstriyel tasarım ve imalat alanında Altın Pusula Ödülü'nü alan Unibloc fırınla birlikte bulaşık makinesi ve çamaşır makinelerini de üretmeye başlıyor.  Hızlı bir şekilde büyüyen ve ürünlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen firma kısa sürede İtalya'nın 1 numaralı markası haline gelmeyi başararak kullanıcılarına hizmet vermeyi sürdürüyor. 70 yılı aşkın süredir değerlerini korumayı başaran ve son teknolojilerle ürünlerinin kalitesini artırmayı başaran Ariston, dünya genelinde faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. 

Ariston Ürün Çeşitleri 

Yüksek performans özellikleri ile birlikte kolay kullanımlarıyla da kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunan Ariston, geniş ürün gamıyla ön plana çıkıyor. Evinizin daha verimli bir şekilde ısınmasını sağlayan Ariston kombi modelleri farklı özelliklerle taçlandırılıyor. Daha fazla verimlilik için tek bir bobin tasarımında daha geniş su yolu ile geliştirilen kombi modelleri, paslanmaz çelikten üretilen ısı eşanjörüne sahip kazanlarla destekleniyor. Sessiz çalışma için özel susturucularla donatılan kombiler, yalıtımlı panelleri sayesinde yüksek sıcak su debisi sunuyor. Enerji tasarrufu noktasında da oldukça kullanışlı olan kombiler, LCD ekranları sayesinde kolay bir görüntüleme sağlıyor. Böylece kombinin ısı ve su ayarının istenilen seviyede tutulması da kolay bir hale geliyor. Marka ısıtma noktasında sergilediği başarılı performansı soğutma noktasında da gösteriyor. Ariston tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan termostat ürünleri ise odaların doğru sıcaklıkta kalmaları adına ısı bilgisi veriyor. Farklı ebat ve özelliklere sahip olarak üretilen Ariston buzdolabı, yiyecek ve içeceklerin daha uzun süre taze bir şekilde saklanabilmesini sağlıyor. Ariston marka buzdolabı ve derin dondurucu modelleri bütün gıdalarınızın serin bir ortamda muhafaza edilebilmesi için çalışıyor. Geniş iç hacimlerine sahip olan soğutucular, tek seferde daha fazla ürünün saklanmasına olanak tanıyor. Yine kullanıcılar için adeta bir kurtarıcı görevi üstlenen ürünlerden biri de Ariston çamaşır makinesi oluyor. Farklı çamaşır kapasiteleri ile her kesimden kullanıcıya hitap eden çamaşır makinesi modelleri, yenilikçi tasarımlarıyla konforlu bir kullanımın kapılarını aralıyor. Yeni nesil teknolojiyle ahengi yakalayan modeller sayesinde çamaşır yıkamak artık çok daha kolay bir hal alıyor. Ariston klimalar ise yazın soğuk, kışın sıcak bir ortam arayanlar için devreye giriyor. Markanın klimaları evde kullanılabildiği gibi restoran ya da ofis gibi farklı mekanlarda da görev yapabiliyor.

Bir Başarı Hikayesi 

Kurutucular, buharlı fırınlar ve ütüler gibi daha birçok ürünle kullanıcılarına yenilikçi olanaklar sunan Ariston, tasarımlarındaki ve performansındaki başarılarını aldığı ödüllerle de pekiştirmeyi başarıyor. Marka sadece bir yıl içerisinde üç farklı ödül aldı. Ariston 2009 yılında En İyi Tasarım Ödülü, En Güvenilir Beyaz Eşya Marka, Çevre Dostu Yenilik Ödülleri'ne layık görüldü.

Ariston Fiyatları

Eviniz için en doğru çözümleri sunan ve çeşitli ürünlerle kolaylık sağlayan Ariston, fiyatlarıyla da kullanıcılarını kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Özellik ve çeşitlerine göre değişkenlik sergileyen Ariston marka ürünlerde fiyatlar da ürünün çeşidine göre değişkenlik gösteriyor. 

 Trendyol, Ariston marka ürünleri ayrıcalıklı fiyatlarla kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. 

Yukarı Çık