Ariston Buzdolabı Elektronik Anakart PCD-1609544231442

994 TL
Son 2 ürün!
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
26 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
26 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Ariston Buzdolabı Elektronik Anakart

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: Online-YedekParça Satıcı Ünvanı: ALFA BEYAZ EŞYA YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 0051068784400001 Vergi Kimlik Numarası: 0510687844
  Bu ürün Online-YedekParça tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.

Ürün Özellikleri

 • Renk Altın
Geri Bildirim Ver

Ariston PCD-1609544231442 Buzdolabı Elektronik Anakart

Buzdolapları, pek çok farklı parça ve kısımdan oluşur. Farklı beklentilere hizmet eden bu öğeler, buzdolaplarının fonksiyonlarını tam anlamıyla yerine getirmesini sağlar. Tüm bu özellikler kendiliğinden aktive olmaz, bir merkezden yönetilmek durumundadır. Günümüzde bu tür beyaz eşyaların taşıdığı özelliklerin sayısındaki artışa bağlı olarak, söz konusu yönetim işlemi, daha da karmaşık hâle gelir. İşte bu noktada anakart olarak bilinen parçalar devreye girer ve buzdolaplarının yönetimini sağlar. Bu açıdan bakıldığında Ariston buzdolabı elektronik PCD anakartın son derece önemli bir ürün olduğu rahatlıkla söylenebilir. Zira bu parça kullanılarak artık bozulduğu düşünülen buzdolapları yeniden çalıştırılabilir.

 • Pek çok farklı buzdolabı modeli ile uyumlu
 • Kullanılmaz hâle gelmiş cihazların tamirinde kullanıma uygun
 • Uzman kişiler tarafından montaj gerektiren özellik

Ariston Buzdolabı Elektronik PCD Anakart Özellikleri

Ariston Buzdolabı Elektronik PCD Anakart Özellikleri

Ariston buzdolabı elektronik PCD anakart, oldukça kompleks yapıya sahip bir üründür. Ariston markası tarafından üretilen pek çok farklı buzdolabı modelinin sağlıklı bir biçimde çalışmasını sağlar. Çeşitli fonksiyonların eksiksiz biçimde yerine getirilmesini mümkün kılan Hotpoint Ariston buzdolabı elektronik kart, cihaz üzerindeki tüm bileşenlere gerekli enerjinin gitmesinde de önemli bir rol oynar. Tüm bu nitelikleri göz önünde bulundurarak Ariston buzdolabı elektronik PCD anakart için bu tür ürünlerin komuta merkezi ya da beyni gibi bir tanımlama yapılabilir. Zira bu parçanın arıza yapması ya da yanması gibi sorunlar, buzdolabının genelinde de önemli sorunların oluşmasına yol açabilir. Bunların başında da cihazın çalışmaz hâle gelmesi sayılabilir. Bu gibi durumlarda, Ariston indesit buzdolabı kartı yardımı ile ürün yeniden aktive edilebilir.

Ariston Buzdolabı Elektronik PCD Anakart Kalitesi Nasıl?

Bu tür yedek parça tipi ürünlerin kaliteli olup olmaması son derece önemlidir. Zira kalitesiz yedek parçalar, beklenen fonksiyonu yerine getiremediği gibi makinenin kendisine de daha ciddi, hatta giderilmesi mümkün olmayan hasarlar verebilir. Bu nedenle, yedek parça alınırken mümkün olan en kaliteli ürün tercih edilmelidir. Ariston buzdolabı anakartı, kalite beklentilerini fazlasıyla karşılar. Buzdolabının tüm fonksiyonlarını yönetmek gibi önemli bir işlevi başarıyla yerine getirebilecek kapasiteye sahip olmasının yanında üstün malzeme kalitesiyle de dikkat çeker. Kart üzerinde bulunan çip ve devre gibi parçalar, son derece kaliteli materyaller kullanılarak imâl edilmiştir. Aynısı, Ariston buzdolabı elektronik PCD anakartın tamamı için de söylenebilir. Bu sayede ürün, uyumlu olduğu buzdolabı modellerine takılırken hiçbir şekilde yıpranmaz ya da yerine oturmama gibi olumsuz durumlar ortaya çıkmaz.

Ariston Buzdolabı Elektronik PCD Anakart Kimler Alır?

Ariston buzdolabı elektronik anakart PCD, birincil olarak teknik servis olarak görev yapan kişilere hitap eden bir üründür. Zira kartın buzdolaplarında montajının, bu konuda deneyim sahibi olmayan kişiler tarafından yapılması son derece zordur. Hem Ariston buzdolabı elektronik PCD anakartın hem de ilgili beyaz eşyanın zarar görmemesi için bu işlem, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi hâlde oluşabilecek riskli durumların dışında, yapılan tamiratın da amacına ulaşma ihtimali de ciddi oranda düşer. Bu ürünün, daha çok Ariston buzdolabı modellerinin tamiratı ile uğraşanlar için satışa sunulduğu söylenebilir. Ariston buzdolabı elektronik anakart PCD yorum başlığı altına gelen geri dönüşler de ürünün kalitesinin yanında bu durumun altını çizer niteliktedir. Siz de bozulmuş Ariston buzdolaplarını yeniden çalışır duruma getirebilmek için bu ürünü Trendyol’dan uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.