"

Armut Koltuk

" araması için 90 sonuç listeleniyor

Armut Koltuk

Evinizin dekorasyonu, karakteriniz hakkında ipuçları veren ayrıntılar barındırır. Bahçe, balkon, salon ve oturma odası gibi mekanlarda yapacağınız ufak dokunuşlar ile evinizin tasarımı hususunda kendinizi ifade edebilirsiniz. Dekorasyonda yapacağınız bu ufak dokunuşlarda puf koltuklar ve yer minderleri büyük rol oynuyor. Bulundukları ortamı daha sıcak ve samimi hale getiren puf koltuklar ve yer minderleri, rengarenk tasarımları ile evinize dinamik bir görünüm de kazandırıyor.

Rahatlığın Adresi: Armut Koltuk

Kullanım alanı çok geniş olan armut koltuk ve yer minderlerini dilerseniz salon ve odalarınıza başka bir hava katmak için dilerseniz de teras ve bahçelerinizin dekoru için kullanmanız mümkün.

Yer minderi ve armut puf koltuk modellerinin rahat görüntüsü evinizin enerjisini değiştirerek bulunduğu ortama canlılık ve dinamiklik katıyor. Kendisi için ayrılan yere renk katan ve şık koltuk takımlarınızın yarattığı atmosferi bozmadan sadece biraz daha spor bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu minderler şıklığın yanında rahatlıktan da vazgeçemeyenlerin ilk adresi. Tasarımın güzelliğinden taviz vermeden rahatlığı sunan bu minder ve koltuklar dekorasyona canlılık katmakla kalmayıp ortamı sıcak ve samimi bir hale de getiriyor. Ailecek keyif yapmak istediğiniz ya da kalabalık misafir gruplarının ağırlandığı zamanların kurtarıcısı olan bu rahat döşemeler sizi bu konuda da yarı yolda bırakmıyor.

Sunduğu konforla herkesin beğenisini kazanan minderle misafirlerinizi de son derece memnun etmeniz mümkün. Kolay temizlenebilen kumaşının kullanım kolaylığını bir hayli arttırdığı bu modern ve dekoratif görünümlü minder ve armut puf koltukları, evinizi dizayn ederken kullanmanız ve evinizdeki diğer mobilyalarla ya da duvarlarınızın rengiyle uyumu yakalamanız hiç zor değil. Çeşitli renk ve desende tasarlanmış bu minderler dekorasyonu daha eğlenceli hale getirerek geçireceğiniz zamandan keyif almanızı sağlıyor.

Trendyol armut koltuk ürünlerine salon ve oturma odası mobilya kategorisi üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Armut Koltuk Ürün Çeşitleri

Trendyol, müşterilerine armut koltuk kategorisinde yer minderi ve armut puf koltuk olmak üzere iki farklı model sunuyor. Her iki model de kalitesi ile öne çıkıyor. Oldukça kaliteli kumaşlardan üretilen yer minderleri ve puf koltuklar uzun yıllar kullanıma olanak verirken kolay bir temizleme imkanı da tanıyor. Böylece balkonda ya da bahçede bulundurduğunuz puf ya da minderler ne kadar tozlansa da kolayca yıkanıp temizlenebiliyor. Güneş ışığına, toza ya da yıkamaya maruz kalan minder ya da puf koltuk kumaşları kalitesinden ödün vermiyor ve canlı renklerini uzun yıllar koruyabiliyor. Üstün kaliteleri sayesinde şekillerinde bozulma yaşanmadan kullanılabiliyor. Armut koltuk ve yer minderi modelleri kalitesinin yanı sıra yumuşaklığı ile de kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Trendyol'un müşterilerine sunduğu yer minderi ve armut koltuk modelleri çok sayıda farklı renge sahip olduğu için her zevke hitap ediyor. Farklı modellerdeki ürünler, her evin ruhuna uyum sağlayabiliyor. Enerjik görünümleri sayesinde dekorasyona dinamik bir görünüm kazandıran puflar ve minderler kısa sürede evinizin vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday.

Minder ve puf koltuk modellerinin boyutlarında da farklı seçenekler sunuluyor. Böylece her aileye, her ortama uygun büyüklüklükteki modeller müşterilere çok sayıda seçenek sunuluyor.

Armut Koltuk Fiyatları

Armut koltuk kategorisindeki ürünlerin fiyatları, ürün modellerine göre farklılık gösteriyor. Puf koltukların kumaş kalitesi, modelin boyutu gibi noktalar fiyatlandırma hususunda belirleyici rol oynuyor. Trendyol, çoğu zaman salon ve oturma odası mobilyalarında uyguladığı indirimler ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Böylece armut koltuk ve yer minderi ürünleri de oldukça uygun fiyata müşteri ile buluşturuluyor.

Yukarı Çık