"

Arnica

" araması için 139 sonuç listeleniyor

Arnica

Arnica; 1962 yılından beri küçük ev aletleri sektöründe birçok ilke imza atmış olan SENUR tarafından 2001 yılında hayata geçirilmiş bir markadır. Marka, kısa zamanda başarı merdivenlerini hızla tırmanarak 2009'da tüketiciler tarafından “Tüketici Kalite Ödülü”ne layık görüldü. Arnica, bugüne geldiğimizde de ev aletleri konusunda sektörde önemli bir konumda bulunuyor. Arnica aynı zamanda yurt dışında da Türkiye'nin gururu olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Ar-Ge konusunda çalışmalarına son hız devam eden Arnica, Bora 4000 adlı filtreli elektrik süpürgesiyle tasarım ödülü almış olup; 2011'de aynı süpürgeyle “Türkiye’nin en çok satan süpürgesi”  ödülüyle başarısını kanıtlamış bulunuyor. Arnica'nın ev aletleri kategorisine damga vuran ürünleri, en çok tercih edilen modelleriyle en uygun fiyatlara Trendyol'da satışa sunuluyor.

Arnica Mutfak Ürünleri 

Trendyol Arnica'nın mutfak ürünleri kategorisinde çok çeşitli ürün portföyünü birçok model ve renk skalasıyla tüketiciyle buluşturuyor. İster gün boyu mutfakta çeşit çeşit yiyecek içecek hazırlayın ister bütün gün dışarda çalışıp akşamdan akşama mutfağa uğrayın; Arnica'da sizin kullanımınıza en uygun ürünler bulunuyor. Arnica blender modellerinde en gelişmiş teknolojiyle üretilmiş çok çeşitli ürün grubunu mutfak severlerle buluşturuyor. Arnica'nın pratik el blenderlarından master setlere kadar her zevke, ihtiyaca göre blender modeli satışa sunuluyor. Özellikle öğrenci ve erkencilerin kahvaltı tercihi tostlar için de Arnica tost makineleri kurtarıcı olarak 180 derece açılabilir modelleriyle, ızgara olarak da kullanılabiliyor. Arnica tost makineleri beş farklı ısı ayarıyla fark yaratıyor. Arnica mutfak robotu kategorisinde geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Mutfakla ilgilenenlerin en büyük yardımcılarından olan Arnica doğrayıcılar, tiryakiler için kahve makineleri, su ısıtıcılar da yine tüm renk ve çeşitleriyle tüketicileri Trenyol'da bekliyor.

Arnica Elektrikli Süpürge Modelleri

Ev temizliğindeki en büyük yardımcı olan elektrikli süpürgeler Arnica kalitesi ve güvenilirliğiyle Trendyol'da yer alıyor. Arnica süpürge modelleri çeşitlilik arz ediyor ve her biri birbirinden değerli özelliklerle donatılmış olarak tüketici karşısına çıkıyor. Arnica elektrikli süpürgeler toz torbalı, toz torbasız, dik elektrikli süpürge, su filtreli, Merlin Pro, Tria Pro, Tesla, sulu süpürge gibi birçok gruba ve renk ve alt modellerine ayrılıyor. Arnica Tesla süpürge A sınıfı, ultra sessiz, 3 litre toz haznesiyle çok gelişmiş bir model olarak ön plana çıkıyor. Arnica sulu süpürge modelleri minimum enerjiyle yüksek performans ve maksimum temizlik ve hijyen sağlıyor.

Emiş gücü çok yüksek olan ve benzersiz toz toplama özelliğini bünyesinde barındıran  Arnica toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, gerek ev gerek ofis her türlü ortamı mis gibi yapma fırsatını tüketicilere sunuyor. Geliştirilmiş teknolojilerle üretilmiş Arnica ürünlerdeki emniyet kilitli toz haznesi tozların etrafa saçılmasını önlüyor.

Arnica dikey süpürge ve diğer tüm süpürge modelleri gelişmiş teknolojileriyle halıdan perdeye, koltuktan her türlü zemine uygun aparatlarıyla ev işlerinin bir numaralı yardımcıları olarak tüm çeşitleriyle Trendyol'da yer alıyor.

Arnica Fiyatları

Arnica ürünleri özellikleri baz alındığında standart ev aletlerine göre çok daha donanımları oluşları ile tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Bu donanımlar göz önüne alındığında Arnica fiyatları özelliklerine göre uygun seviyede tutuluyor. Bunlara ek olarak Arnica'nın dönemsel kampanyaları, indirimleri ev aletlerini tüketicinin bütçesini zorlamadan satın almasına olanak tanıyor. Örneğin Arnica Tesla fiyat aralığı, ürünün kullanıcıya sağladığı faydalar düşünüldüğünde çok avantajlı bulunuyor. Arnica'nın birbirinden farklı özellikte ürünleri arasında her gelir sınıfından tüketiciye uygun seçeneklerin var olması tüketicileri mutlu ediyor. Trendyol'da tüm Arnica ürünlerinde dönemsel bazda indirimler ve kampanyalar ürünleri ulaşılabilir kılıyor.

Siz de Trendyol aracılığıyla Arnica ürünlerini tüm detaylarıyla inceleyebilir, ihtiyacınız olan modelleri en uygun fiyatlarla ve kredi kartlarına taksit avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık