"

Arnica Elektrikli Süpürge

" araması için 81 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Arnica Elektrikli Süpürge

Arnica Elektrikli Süpürge Modellerindeki Müthiş Emiş Gücü

Arnica süpürge 1962 yılında tüketicilere fonksiyonel, pratik, kaliteli, yenilikçi ürünler tasarlayarak üretim misyonu ile yola çıkan bir çalışma yapısı göstermiştir. Ayrıca küçük elektrikli ev aletleri sektöründeki birçok ilklere imza atan markalar arasındadır. Marka üretimleri; bilgi, teknoloji, deneyim ve dünya devlerinin tercih etmiş olduğu firmalardan bir tanesidir. Arnica’nın üretmiş olduğu süpürge modelleri, farklı yapıdaki çalışma performansları ile dikkat çekmektedir. Elektrik süpürgeleri; Arnica tesla, Arnica bora, toz torbalı elektrik süpürgesi, toz torbasız elektrik süpürgesi, su filtreli süpürgeler, halı yıkamalı makineler, dikey süpürgeler, ıslak kuru süpürgeler, sessiz elektrik süpürgesi modelleri ile farklı özelliklerde üretilir. Süpürgeler niteliği bakımından ev hanımlarına desteğini büyük ölçüde göstermektedir. Arnica elektrikli süpürge, temizlikte büyük yardımcılar arasında yerini almaktadır. Bu nedenle hayatı kolaylaştıran ve pratik kullanımın en son teknolojiler ile verildiği özellikleri taşır. Elektrik süpürgeleri, farklı renk ve tasarımlarda üretilebildiği gibi kullanışlı yapısı, işlevsel kullanımları ile ev temizliğinde müthiş bir performans gösterir. Süpürgelerin, süpürülen yeri rahatça temizleyebilmek için özel teker aparatları vardır. Kolay sürüş ve emiş özelliği taşıyarak, görünen tozların yanı sıra halının içine işleyen görünmeyen tozlarda emilir. Arnica elektrikli süpürge üretimlerini geniş bir yelpazede üretmektedir. Arnica cyclone elektrikli süpürge dikey ya da normal sürüş özelliği ile üretilen ev aletleridir. Toz torbasız olarak tasarlanmış ve yıkanabilen şeffaf toz haznesi bulunmaktadır. Bu kısmı ise süpürgeyi açmadan net bir şekilde görebilmek mümkündür. Gerekli durumlarda ise toz haznesi yıkanarak temizlenebilir. Süpürgenin dar uçlu boruları, koltuk temizliğinde de rahat kullanıma uygundur. Koltuk temizleme fırçası, perde fırçası, aksesuar askıları gibi bazı ekipmanları da süpürge içinde bulunan ekipmanlardır. Bu modellerin mükemmel bir emiş gücü vardır ve yeni süpürme uçları ile satışa sunulmaktadır. Her alanda temizliği en kolay şekliyle meydana getiren yüksek performanslı olan bir ev aletidir. Cyclone elektrikli süpürgeler arasında yer alan Arnica dikey süpürge üretimlerdeki özellikler ise kuru dik dış tasarımı ve canlı rengi ile öne çıkan bir alettir. Temizlik işlerinde kolay ve pratik bir şekilde çalışma performansı sunar. Ergonomik yapıda ve ideal boyutlarda üretildiği için hafifliğinin avantajını görebilmek mümkün olacaktır. Ev ya da ofislerde tercih edilebilen ve temizlik işlerinde hız kazanmaya yardımcı olacak süpürgelerdir.

Arnica Elektrikli Süpürgelerdeki Geniş Ürün Yelpazesi

Elektrikli süpürge kullanımları farklı yapılarda tercih edilebilmektedir. Arnica bu durumu göz önüne alarak, üretmiş olduğu süpürgelerde işlevsel kullanımlar sunmaktadır. Arnica sulu süpürge modelleri, iş yeri veya evlerde temizliği etkili sonuçlar alarak sterilize etmek mümkün olabiliyor. Sulu elektrik süpürgeleri, özel su haznesine sahip ve yıkanabilir bir filtre özelliği vardır. Bu filtre özelliği ile yüzeylerin yıkanarak temizlenebilmesine olanak sağlar. Halı, koltuk, perde yüzeyleri temizlenirken kolayca yapılabilmesine olanak sunan süpürgeler arasındadır. Zorlu olan kir ya da lekeler kolaylıkla çıkarılabilmektedir. Markanın geliştirmiş olduğu su filtreli niteliği, yüzeylerde temizliği teknolojik ve ergonomik bir şekilde sağlanmasına yardımcı oluyor. Bu ürünlerde teleskobik emiş boruları bulunmaktadır ve borular farklı genişliklerdedir. Fırça uç ve diğer aparatlar ile rahatça kullanıma olanak tanıyacak süpürgelerdir. Su filtreli süpürgeler, kendi içinde farklı özellikleri bulunan ev aletleridir. Emiş güçleri birbiri içinde değişkenlik gösterdiği için Arnica süpürge fiyatları da farklı aralıklara sahiptir. Gözle görülmeyen alanları kolayca temizleyen sulu süpürgeler, sağlıklı bir ortamın oluşturulabilmesi adına muhteşem temizleyicilerdir. Kablo mekanizmaları ile temizlik sonrası kolayca toplanmaya olanak sağlanacaktır. Rahat hareket edebilme kabiliyeti modelden modele farklılık gösterse de ergonomik bir yapıdadır. Markanın geliştirdiği süpürge modelleri arasında son zamanlarda ev temizliğinde çok sık tercih edilen Arnica terra süpürgeler; Teknik Watt özellikleri birbiri içinde değişkenlik gösterse de genel olarak nitelikleri fazla olan modellerdir. Elektronikleşmiş olan ayar kontrolü, ayakla kontrol edebilmek için tasarlanan açma kapama butonu bulunmakta. Bunun yanı sıra ayakta kontrol için kablo sarma düğmesi, ışıklı led göstergesi, dijital toz torba doluluk kontrolü, yüksek ölçüde kademeli filtreleme, perde fırçası, dar uç boru, koltuk temizleme aparatları, turbo fırçası, parkeler ve zeminleri temizlemek için süpürme uçları gibi bazı detayları vardır. Süpürge modelleri arasında Tesla teknolojisi ile geliştirilen Arnica Tesla elektrikli süpürge, A sınıf güçlü performans özelliği, ultra sessiz ses seviyeleri, 3 LT toz toplama haznesi, uzaktan kumandası, yüksek emiş niteliği, cyclone max teknolojisi ile evde toza neden olabilecek durumları ortadan kaldırır. Bu modellerin emniyet sistemi ve dik konumu ile kolayca taşıma özelliği vardır. Haznelerin tutma sapı, yatay konumda olan ve kilitlenebilen yapıdadır. Ayrıca Tesla’nın özel filtre sistemleri ile tozları içinde hapseden bir yapıda olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra Arnica tesla fiyat aralığı da tüm serilerin teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Arnica’dan Ev Temizliği için Geliştirilen Yüksek Teknolojik Süpürgeler

Ev temizliği için derinlemesine bir performans gösteren Arnica tayfun elektrikli süpürge modelleri Watt değişkenliği ve ıslak kuru yapısı ile muhteşem bir çalışma yapısına sahiptir. Sınırsız hareket, dar uç boru, pedallı süpürme uçları, bez filtre, kâğıt torbası, plastik emiş boru sistemi, koltuk temizleme uçları olarak bazı aparatları bulunmaktadır. Ayrıca renk özelliği de kırmızı, yeşil tonlarda farklılık göstermektedir. Tayfun süpürgeler, torbalı olan elektrikli aletler arasındadır. Bunun yanı sıra torbasız olan modellerde elektrikli süpürge çeşitleri vardır. Bütçeyi yormayan, ihtiyaçlara yanıt verecek olan işlevsel elektrik süpürgeler arasındadır. Bu modellerde, estetik bir boyut ile temizliğin daha keyifli bir hal alması mümkün olacaktır. Emiş gücü yüksek ve toz toplama özelliği modeli bir adım öne çıkarmaktadır. Ev ya da diğer ortamlarda ideal bir temizlik yapma olanağını bu modellerdeki içerikler oluşturur. Özel üretim teknikleri ile geliştirilmiş olan teknolojiler ile hazırlanan ürünler, emniyet kilitlerine sahip olmasından dolayı pisliklerin dışarı dökülmesine engel olmaktadır. Elektrikli süpürgelerin teknolojik özellikleri ve watt güçleri birbirinden ayrılan durumlardır. Arnica elektrikli süpürge fiyatı da bu nitelikler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Toz torbasız ve diğer elektrik süpürgeleri için Arnica elektrikli süpürge yorumları ideal süpürme kapasitesi, ultra sessiz yapısı ile memnun kalınan özellikler arasındadır. Ayrıca emiş güçleri, farklı zeminlere uyum sağladığı için rahat ve ergonomik kullanımları vardır. Yapılan yorumlar arasında süpürgelerin enerji tüketimlerinin normalden daha az olduğundan bahsedilmiştir. Böylece faturalara da yansıyan rakamlar daha az olmaktadır. Kullanışlılığı gözle görülmeyen tozları, mikropları, bakterileri ve bazı kimyasal partikülleri muhteşem emiş gücüyle çekmesi de beğeni toplayan durumlardandır. Elektrikli süpürgelerin rutin bir şekilde kullanılması ile sağlıklı bir ortamda yaşama destek olacaktır. Her yönden ergonomik bir tasarıma sahiptir. Manevra yeteneği ile temizliği eğlenceli bir hale getirebilmek mümkün oluyor. İhtiyaçlara ve zevklere en uygun tasarımı Arnica elektrikli süpürge modellerini ihtiyaçlar doğrultusunda nitelikli teknik özellikler ile tercih edebilmek mümkündür. Markanın sağlamış olduğu yüksek teknoloji sayesinde ev ya da iş yerlerini sadece süpürmekle kalmayarak, mikroptan oluşabilecek hastalıkları da önler. Mikroplar, çeşitli hastalıkların habercisi olarak ifade edilebilir. Bu nedenle, elektrikli süpürgelerin son teknolojik nitelikleri ile muhteşem bir kullanım yapısı sunmaktadır.

Arnica Elektrik Süpürgelerindeki Ergonomik Tasarımlar

Markanın ürettiği ev aletleri arasında yer alan elektrik süpürgeleri, rahat kullanıma olanak sağlayan yapıda geliştirilmiştir. Arnica bora elektrikli süpürge son teknolojik gelişimler kullanılarak imal edilen ev aletleridir. Bu modellerin teknik özellikleri ise yüksek emiş gücüyle tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra modern renkli görünümleri ile dikkat çekici yapıları vardır. Su filtreli elektrik süpürgeleri olarak ifade edilen ve performansları ile kısa zamanda verimli temizliğe ortam hazırlar. Bütün tozu, kiri, kilimler, halılar, perdeler ve koltuklardan çeker alır. Yüksek emişin yanı sıra dar alanlarda da rahatça kullanılabilen yapıda üretilmiştirler. Üretilen elektrik süpürgelerinin süpürme eylemi dışında farklı işlevsel özellikleri de vardır. Arnica damla su filtreli elektrikli süpürge 2400 W emiş gücü, plastik boru, odanın havasını değişmeye yarayan hoş kokulu parfümü, özel su filtreli sistem yapısı, pedallı fırça, dar uçlu boru ve 5 metrelik kablosu ile ergonomik bir kullanıma sahiptir. Toz haznesi şeffaf ve fıstık yeşili gibi canlı renkler ile modern bir görünüm kazandırılmıştır. Muhteşem çalışma performansı ile son zamanlarda çok sık tercih edilen süpürgeler arasındadır. Elektrik süpürge üretimleri formu, farklı niteliklerde üretilebilmektedir. Arnica merlin pro elektrikli süpürge dik durma özelliğine sahip olan ve şık dizaynı ile renk skalası olan bir üründür. Enerji sınıfı ise A olarak değerlendirilen, elektriği tasarruflu bir şekilde kullanan süpürge modelidir. Üretilirken, 100 W olarak motor emiş gücü zorlu toz ve kirleri kolayca çeker. Bu modellerdeki filtre sistemi içine çekmiş olduğu ince tozlarını tekrardan havaya karışmasını önleyen bir yapıya sahiptir. Bu sayede ise havanın da temizlenmesine olanak sağlar. Ayrıca yaşam alanını anti-alerjik bir hale getirerek daha sağlıklı bir ortamda bulunmaya yardımcı olur. Ev temizliğinde etkin bir rol oynayan Arnica, ürettiği elektrik süpürgelerini farklı teknik özelliklerde yerine getirmektedir. Arnica karayel elektrikli süpürge klasik tarz ev aleti görünümüne sahiptir. Teknik özelliği arasında 2400 W motor gücü, ıslak emiş kapasitesi, sınırsız bir hareket olanağı, dar uçlu boru sistemi, süpürme ucundaki pedal yapısı, plastik emiş borusu, koltuk temizleme ucu gibi bazı nitelikleri vardır. Karayel modellerinin geçmişten günümüze klasik tarz modeller olduğu söylenebilir. Bununla birlikte farklı renk seçenekleri ile ev dekoruna uyumlu olarak renk skalasından da yararlanılabilir.

Arnica Teknolojisi ile Üretilen Nitelikli Elektrikli Süpürgeler

Teknolojinin gelişimi ile birlikte ev aletlerinde meydana gelen farklı tasarımlar, ev temizliğini kolaylaştıracak özelliklerdedir. Arnica elektrikli süpürge sulu modellerini işlevsel bir çalışma performansı ile sağlamıştır. Su filtreli elektrik süpürgesi olarak ifade edilen ve temizlik işlemini sterilize ederek meydana getiren modellerdir. Yüzeyleri süpürürken, aynı zamanda yıkama işlemi yaparak, daha sonrasında zeminleri silme gibi bir işleme gerek duyulmaz. Tek seferde iki işlemi bir arada yerine getirebildiği için beğeni toplayan ev aletleri arasında yerini alır. Markanın son teknolojik işlemleri kullanarak kolay ve hijyenik temizlik yapmaya imkân sunan Arnica su filtreli elektrikli süpürge modelleri ev hanımlarının en büyük destekçisi olacaktır. Bu aletlerin teleskobik emiş boruları yardımı ile bütün tozu en ince ayrıntısına kadar çekebilen filtreleme özelliği vardır. Su filtre sistemi, çeşitli mikrop ve bakterilerin ölmesine yardımcı olmaktadır. Böylece maksimum bir hijyene ulaşmak için muhteşem süpürge modelleri arasında yerini alır. Hepa 13 filtreleme sistemi olan makinenin çekmiş olduğu tozu içinde hapsetme yeteneği vardır. Bunun yanı sıra makineden çıkan hoş bir parfüm kokusu da evin muhteşem kokmasına yardımcı olacaktır. Kullanım özelliklerini kişilerin kendi istekleri doğrultusunda seçebileceği net bir şekilde ifade edilebilir. Arnica elektrikli süpürge toz torbalı modeller, S.M.S sentetik formda tasarlanan toz torbaları, normal kâğıt torbasına göre 3 kat daha fazla havayı süzmektedir. Böylece çekilmiş olan tozlar, yalnızca torbada hapsolarak kalır. Havaya bulaşmaması da oda içindeki havanında temizlenmesine olanak sağlar. Toz torbalı modellerde LED ışık göstergeleri yer almaktadır. Bu gösterimler ise süpürgenin nasıl kullanılması gerektiğini net bir şekilde tarif eder. Arnica ürettiği elektronik eşyaların yanı sıra elektrik süpürgeleri için bazı parçalar da satışa sunmaktadır. Arnica elektrikli süpürge yedek parça olarak makineler ile uyumlu olan hortum, çekme borusu, süpürme ucu gibi seçenekler ürünlerin teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Yedek parçaları elektrik süpürgeleri ile uyumlu olarak çeşitleri ile bulabilmek mümkündür. Yedek parça ve elektrikli süpürgelerin, kaliteli malzemeler ile üretildiği için uzun ömürlü yapıda oldukları söylenebilir. Motor yapıları ve dış tasarımlarının rahat kullanıma olanak sağlaması için özel tasarım tekniklerinden yararlanılır.

Arnica Elektrik Süpürgesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev temizliğinin vazgeçilmezi olan elektrik süpürgeleri, farklı teknik yapılarda üretilmektedir. Marka tarafından geliştirilen teknolojiler ile üretilen elektrik süpürgeleri, geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Tesla, bora, Toz torbalı, toz torbasız, su filtreli, halı yıkama, dikey yapılı, ıslak kuru, sessiz elektrik süpürgesi modelleri vardır. Bu duruma bağlı olarak ise Arnica elektrik süpürgesi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Gözde tasarımlardan olan Arnica lotus elektrikli süpürge yüksek motor gücü, renkli dizaynları, kuru emiş yapısı, doluluk göstergesi, yıkanabilir filtre özelliği, toz torbası, toz kapasitesi, kenar ve köşeler için süpürme başlığı, dar aralık ucu, kablo saracı, teleskobik borusu, tutma yeri, dikey yapısı ile muhteşem tasarımlardır. Ev temizliğinde olmazsa olmaz özelliklere sahip olan elektrik süpürgeleridir. Ev temizliğini eğlenceli bir hale getirebilmek için farklı renk aralıklarına sahip olan Arnica terra elektrikli süpürge enerji tüketimi az olan bir modeldir. Ultra sessiz bir yapıda çalışır ve bu sayede gürültü kirliliğini ortadan kaldırır. Uzun güç kablosu ile 11 metreye kadar erişim olanağı sunar. Süpürgedeki LED göstergeler, uzaktan kumanda işlemi ile işlevsel bir kullanım sağlar. Ayrıca zeminsel anlamda farklı alanların süpürülmesine yardımcı olacak özelliklerde tasarlanmıştır. Gösterge panellerinde ise filtre, toz torbası doluluk oranı gibi bazı içerikler görünmektedir. Bu modellerde yıkanabilir hepa filtre özelliği vardır ve kullanımı da bir hayli kolaydır. Emiş güçleri yüksek olduğu için temizlenen her alanın tam anlamıyla sterilize edilmesine yardımcı olur. Ev temizliğinde işlevsellik büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle halı yıkama makineleri de müthiş bir performansta çalışma kapasitesi olan aletlerdir. Halı ve benzeri eşyaların yıkanmasına yardımcı olan halı yıkamalar, oluşmuş olan lekeleri de derinden etki eder. Pratik bir kullanımı olan halı yıkama makinelerinin halılar başta olmak üzere koltuklarda da kullanabilmeye yardımcı olur. Bu makineler kumaş olan tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Arnica elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları ev temizliğini farklı şekillerde yapmak isteyenlere birçok seçenek sunar. Model yapıları, pratik ve ergonomik yapıda üretilen elektroniklerdir. Ayrıca fiyatsal değişkenlikler de modellerin teknik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Arnica elektrik süpürgelerini farklı konseptlerde Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.