"

Art Puzzle

" araması için 317 sonuç listeleniyor

Art Puzzle

Art Puzzle, Türkiye'de oyuncak ve hobi sektöründe 1983 yılından beri hizmet vermekte olan Heidi Oyuncak San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından 2006 yılında kurulmuştur. Marka, yüksek kaliteye sahip baskılı ürünlerle puzzle severler tarafından kısa sürede tanınmayı başarmıştır. Heidi oyuncak tarafından ilk olarak Türkiye'de üretilmeye başlanan Art Puzzle, bugün 25'ten daha fazla ülkede puzzle severlerle buluşmaktadır. Art Puzzle, birbirinden farklı seçenekler sunduğu puzzle çeşitliliğiyle size kendi tablonuzu oluşturma imkânı tanır.

Art Puzzle Çeşitleri ile Her Zevke Uygun Puzzle

Birbirinden güzel ve farklı puzzle tasarımları sunan Art Puzzle, her yaştan puzzle sever tarafından tercih edilir. Sunduğu model aralığıyla Art Puzzle, herkese uygun puzzle çeşitleri sunar. Art Puzzle çeşitleri, kişisel beğeniler ve zevkler göz önünde bulundurularak tasarlanan modeller arasından siz de kendi tarzınıza göre seçim yapabilirsiniz. Art Puzzle, sürekli olarak yenilenen ve değişen puzzle modelleri ile hem geleneksel hem de yenilikçi tasarımlara sahip geniş model yelpazesini puzzle severler ile buluşturur. Ünlü şairlerin ya da şehirlerin resimlerinden doğa manzaralarına kadar farklı tasarımlar arasından dilediğinizi tercih ederek, güzel vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

Sadece Art Puzzle çeşitleri değil; birbirinden şık Art Puzzle çerçeve modelleri de kendi tablonuzu oluşturmak istediğinizde dekoratif bir seçenek sunar. Art Puzzle kalitesiyle üretilen Art Puzzle çerçeve modelleri, sizin oluşturduğunuz puzzle'lardan orijinal bir tabloya sahip olmanıza yardımcı olur. Art Puzzle; puzzle tepsisi, çerçeve seçenekleri ve Art Puzzle halısı gibi puzzle birleştirmeyi sevenlerin ihtiyacı olabilecek her şeyi bünyesinde bulundurur.

Çocuklara Özel Puzzle Modelleri

Farklılık gösteren Art Puzzle çeşitleri arasında çocuklara özel olarak tasarlanan puzzle seçenekleri de mevcuttur. Birbirinden eğlenceli ve yaratıcı karakterlere sahip olan çocuk puzzle modelleri, tüm minik puzzle severlerin kendi hayal dünyalarında yolculuk yapmalarına yardımcı olur.

Farklı yaş gruplarına özel olarak hazırlanan çocuk puzzle modelleri, aynı zamanda çocuğunuzun gelişimini de destekler. Art Puzzle, çocuğunuzun hem güzel vakit geçirmesini sağlar hem de yaratıcı yeteneklerini ve odaklanma gücünü artırır. Tasarımlarında çocukların seveceği çizgi kahramanları ve sevimli hayvanları kullanan Art Puzzle, çocuğunuzun sıkılmadan vakit geçirmesini sağlar. Çocuğunuzun beyin ve motor faaliyetlerini geliştiren Art Puzzle ile çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Farklı Parça Sayısı Seçenekleri

Art Puzzle çeşitleri arasından istenilen parça sayısında puzzle modeli tercih edebilmek mümkündür. Puzzle yapmaya yeni başlayanlar için Art Puzzle 500 parçadan oluşan tasarımlar tercih edilebilir. Daha az parçaya sahip puzzle isteyenler için ise 260 parçadan oluşan puzzle seçenekleri bulunmaktadır.

Ailenizle keyifli akşamlar geçirmek ya da kendinize zaman ayırmak istediğinizde rengârenk modellere sahip Art Puzzele ise güzel bir seçenek oluşturur. Yatay ya da dikey boyutlarda bulabileceğiniz Art Puzzle 1000 parça çeşitleriyle duvarlarınızda şık bir görünüm de elde edebilirsiniz. Özel kesimi ile yapması oldukça kolay olan puzzle modelleri, son derece canlı ve parlak renklere sahiptir. 

Uzun süredir puzzle ile uğraşıyorsanız ve puzzle keyfi hiç bitmesin diyorsanız Art Puzzle 2000 ya da 3000 parça seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Böylece puzzle parçalarını bir araya getirmenin size yaşattığı mutluluğu uzun süre yaşayabilirsiniz. Üstelik puzzle'ları birleştirip sonunda elde ettiğiniz şahane görüntünün de tadını çıkarabilirsiniz.

Kaliteli malzeme tercihi ve özel baskı tekniklerinin kullanıldığı Art Puzzle, sahip olduğu gerçekçi görünümü uzun süreler boyunca muhafaza eder. Bu sayede özen göstererek birleştireceğiniz puzzle modelleri ile duvarlarınızı dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz. Art Puzzle ile puzzle birleştirmenin verdiği huzuru hissederken, kendi emeğinizle elde ettiğiniz tabloları seyredebilirsiniz.

Yukarı Çık