"Arzum" araması için 344 sonuç listeleniyor

Arzum

Arzum; elektrikli ev aletleri, mutfak aletleri, kişisel bakım aletleri ve Arzum Okka ile yenilikçi anlayışla gelişimine devam eden ve sektörde önde gelen firmalar arasında bulunan bir Türk şirketi olma özelliği taşıyor. Üst düzey teknolojiyle üretilmiş, benzersiz tasarımlı ürünleri tüketiciye sunan Arzum, çeşitli kategorilerde aldığı ödüllerle de adından sıkça söz ettiriyor. 250'den fazla ürün çeşidi bulunan Arzum'da her ihtiyacı karşılayacak nitelikte, her alana uyumlu, her zevke hitap eden renk çeşitliliğinde ürün bulunuyor. 

1966’dan beri faaliyet gösteren Arzum bugün Türkiye' deki güvenilirliğinin yanında dünyanın birçok ülkesinde de başarılarıyla konuşuluyor ve global marka olma yolunda hızla ilerliyor. Arzum ilk yerli ütüyü, ilk mekanik süpürgeyi, ilk mutfak robotunu ve ilk elektrikli cezveyi üreterek tüketicilerin ev işlerinde ve mutfaktaki en büyük yardımcılardan biri olduğunu kanıtlıyor. Bunun dışında küçük ev aletleri sektöründeki garanti süresini üç yıla çıkaran ilk marka olması da onu tüketicinin ve ürünlerinin arkasındaki marka olarak konumlandırıyor.

Arzum Ürünleri

Arzum ürünleri, mutfak gereçleri, gıda hazırlama ürünleri, içecek hazırlama gereçleri, pişirme ve kızartma ürünleri, temizlik ev aletleri, kişisel bakım aletleri ve ütü çeşitleri olmak üzere birçok kategoriye ayrılıyor. Arzum elektrikli süpürge çeşitleri toz torbalı, toz torbasız, dikey elektrikli, dikey şarjlı olarak farklı tüketici gruplarına sunuluyor. Arzum ürünlerini tasarlarken ürüne ait aksesuar ve gereçlerini de ihmal etmiyor. Kazanlı ütüden, seyahat ütüsüne kadar her ihtiyaç grubundan tüketiciyi düşünen Arzum, ütü masasını da satışa sunarak kullanıcıları arayıştan kaynaklı zaman kaybından kurtarıyor.  Arzum ürünlerinde sadece kadınları değil ev işlerine yardım eden ya da tek başına yaşayan erkekleri de ihmal etmiyor ve çok pratik kullanımlı ürünler geliştirerek erkeklere de işlerini cazip hale getiriyor. Arzum erkek tıraş setleri ve saç kesim aletleri de bakımına özen gösteren erkek tüketicilerin en fazla talep ettikleri ürünler arasında yer alıyor.

Arzum Mutfak Aletleri 

Arzum mutfak gereçleri alanında çok geniş ürün yelpazesiyle tüketiciler için seçmesi zor ama keyifli seçenekleri tüketicilerle buluşturuyor. Arzum blender seti konusunda lider markalardan biri olarak en basit kullanımlı el blenderından, sürahi blendera ve blender setlerine kadar çok sayıda alternatif üretiyor.  Arzum tost makineleri özellikle öğrencilerin ve hızlı yiyecek hazırlaması gerekenlerin en büyük yardımcısı oluyor. Arzum mutfak robotu modelleri de her ihtiyaca yönelik çok seçenekli olmalarıyla dikkat çekiyor. Arzum mikserler kullanıcıya kendini profesyonel şef gibi hissetiriyor. Arzum mutfak aletlerinde kıyma makinesinden, ekmek kızartma makinesine, waffle makinesinden ekmek pişirme makinesine, narenciye sıkacağından mutfak tartısına kadar aklınıza gelebilecek her ürün grubuna ait farklı renk ve tasarım seçeneklerini tüketicilerle buluşuyor.

Arzum Okka ve Çaycı Serileri 

Arzum Okka Türk kahvesi makine çeşitlerinde adeta sıçrama yaratıyor. Arzum Okka, Grandio, Mini Duo, Mini Türk, Okka Beymen Club gibi değişik ebatlara, tasarımlara ve renklere sahip Türk kahvesi makinelerinde yapılan kahveye Türk kahvesi tiryakileri bayılıyor. Arzum Okka kahve öğütücü, kahve fincanı ve aksesuarlarıyla da tiryakilerin keyiflerini tamamlıyor.

Geleneksel çay sevenleri de unutmayan Arzum Çaycı Hapzade, Harman Çay, Çaycı Delux gibi çeşitleri kullanıcılara sunuyor. Arzum Kahve makinesi ve çaycıların tasarımları da kullanıldıkları yere şıklık katacak renk ve detaylarla fark yaratıyor.

Arzum Fiyatları

Arzum ürünleri her gelir sınıfından tüketiciye uygun fiyatlandırma sistemiyle evde, ofiste, yazlıkta ve her türlü kullanım alanında yer alabilecek nitelikleriyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Arzum'da her bütçeye, her büyüklükte ev ve mutfağa, her yaşam tarzına uygun model ve fiyat seçeneğinde birçok alternatif yer alıyor.

Siz de size en uygun Arzum küçük ev aletlerine Trendyol aracılığıyla sahip olabilir, indirim ve taksit avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yukarı Çık