"

Askılık

" araması için 1257 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Askılık

Çeşitli eşyaları asmak için kullanılan askılık, yardımcı ev gereçlerinden biridir. Evde özellikle giriş kapısının yanına yerleştirilerek mont, çanta gibi eşyaları astığımız ürünler, farklı modelleri ile evin her alanında kendine yer bulur. Ayaklı askılar, tekli askılar veya elbise askıları olarak değişen ürünleri antre ve hol kategorisi altında bulabilirsiniz.

Ayaklı Askılık Modelleri

Askılık modelleri arasında antrede kullanılan ayaklı ahşap ve metal askılık çeşitleri bulunur. Özellikle küçük holler için az yer kaplayan tasarımı ile portmanto yerine tercih edilen ayaklı askılık, antre dekorunda kilit parçalardan biridir. Klasik ahşap askılık modelleri, vernikli tasarımı ve doğal ahşap rengi ile şık ve kaliteli bir görünüm sunarken renkli tasarıma sahip ahşap ayaklı askılıklar da ürünler arasında bulunur. Kırmızı, sarı, yeşil gibi renklerden üretilen askılıklar modern bir antre dekorunun ana parçası olur. Masif askılıklar arasında fonksiyonel kullanımı ile öne çıkan ürünler de yer alır. Çoklu askı kolu ile birçok eşyayı asabileceğiniz ürünlerin yanında döner kollu tasarımı ile köşelere yerleştirildiğinde dahi kolay bir kullanım sunan modeller de bulabilirsiniz. Metal ayaklı askılık modelleri ise hafif tasarımı ile öne çıkar. Dayanıklı malzemeden üretilen çeşitler, dekoratif şekilleri ile modern bir ortam yaratmaya yardımcı olur.

Duvar Askılığı Modelleri

Ayaklı askılıkların aksine duvara monte edilerek kullanılan duvar askılıkları faklı seçenekler ile alıcıya sunulur. Antre için tasarlanan duvar askısı çeşitleri; aynalı modeller, raflı askılıklar ve baskılı askılar olarak değişir. Üst kısmı aynadan oluşan alt kısmında ise askı kancaları bulunan ürünler, antrede fazladan bir ayna kullanım sorununu ortadan kaldırır. Raflı dizaynlı askılık modelleri ise dekoratif görünümleri ile ihtiyaca göre farklı şekillerde kullanılabilir. Baskılı duvar askılığı çeşitleri, şık görünümleri ve birbirinden farklı baskıları ile alıcının dikkatini çeker. Sevimli motiflerden düz renklere kadar birçok temaya sahip olan ürün çeşidini askı modelleri arasından temin edebilirsiniz. Banyo, mutfak veya oda kapılarının arkasında kullanım için tasarlanan askılar, duvara monte edilerek veya kanca kısımları ile asılarak kullanılır. Kapı arkasına kullanıma uygun ürünler, kancalı tasarıma sahip olup evin her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Duvar bağlantısı ile satılan ürünler ise kolayca monte edilen yapısı ile ihtiyaç duyulan her alanda kendine yer bulur.

Tekerlekli Askılıklar ve Tekli Askılar

Ayaklı askılık modellerinden biri olan tekerlekli askılık çeşitleri, elbise asmak için giyme dolaplarında veya yatak odalarında kullanılan alternatif bir üründür. Metalden üretilen ve tekerlekli ayak tasarımı sayesinde kolayca hareket ettirilebilen modeller, günlük kıyafetleri asmak için ideal bir seçimdir. Bağlantı parçaları sayesinde yüksekliği değişen ayarlanabilir boruları, kıyafetlerin uzunluğuna göre işlevsel bir kullanım sergiler. Modeline göre alt kısmında raf bölümü bulunan ürünler; ayakkabı, terlik veya saklama kutusu gibi eşyaları yerleştirmek için ideal bir kullanım sunar. Çift veya tek askı bölümüne sahip modelleri ile ihtiyaca göre seçilmesi tavsiye edilen ürünler, birbirinden bağımsız ayarlanabilir askı uzunlukları ile birçok işlevsel özellik taşır. Ayrıca askı borularının sivri kısımları sayesinde şal, çanta gibi aksesuarları asmak için ideal bir kullanım sergiler. İhtiyaç duyulan her alanda kullanıma uygun olan tekli askılar arasında arka yüzeyi vakumlu askılar ve krom kaplı askılar bulunur. Krom askılar banyo için ideal bir kullanım sunarken arkası vakumlu askılar farklı yüzeylere yapıştırılarak kullanılabilir. Elbise askısı çeşitleri ise set halinde veya tekli ürünler olarak bulunabilir. Tekerlekli askılardan elbise askılarına kadar birçok askı modeli, Trendyol’un ürün koleksiyonunda alıcıya sunulur.