"

Atasay

" araması için 108 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Atasay

1930'lu yıllarda kuruluş adımları atılan Atasay, Türkiye'de kuyumculuk sektörünün liderleri arasında yer alıyor. Atasay Kamer tarafından kurulan deneyimli marka, Denizli kökenli olmasına rağmen bugün Türkiye genelinde faaliyet gösteriyor. Maden sanatını baştan yazan Atasay, yenilikçi, modern ve öncü tasarımlara imza atarak hem kadın kullanıcıları hem de erkek kullanıcıları değerli şıklık deneyimiyle tanıştırıyor. Nesilden nesle aktarılan tecrübeleriyle kadın şıklığını en üst seviyeye taşıyan Atasay, altını yüzlerce şekil ve forma sokarak kadınların beğenisini kazanan popüler markalardan biri olmaya devam ediyor. 

Tak Sana Yakışanı 

Lovemarks (en sevilen şirket) Ödülü'nü ve daha çok sayıda uluslararası ödülü kazanan Atasay, altın şıklığını Türkiye'de en iyi simgeleyen şirketler arasında yer alıyor. Atasay alyans modelleriyle yeni evlenecek olan çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Evli çiftlere ise modern alyans tercihleriyle tanışarak alyanslarını yenileme fırsatı sunuyor. Atasay alyans modelleri; beyaz altın, iki renkli altın çeşitlerinden üretiliyor ve ayar seçimi yapabilme avantajı sağlıyor. Zarif işlemelerle tarzınızı yansıtan altın alyans modelleri, çiftlere özel tasarımlarla göz dolduruyor. Atasay yüzük modelleri ise kadınların birbirinden şık tercihler yapmasına imkan tanıyor. Atasay erkek yüzük modelleri ise her tarza ve her yaştan erkek kullanıcıya hitap eden yüzük ve Atasay erkek bileklik seçenekleri sunuyor. 

''Tak sana yakışanı!'' sloganıyla kadınları harekete geçirecek ürünlere imza atan marka, Atasay baget yüzük modelleriyle de ön plana çıkıyor. Son yıllarda çok sayıda kadının ilk tercihi olan baget yüzükler, Atasay farkıyla bambaşka bir zarafet yaratıyor. Atasay tektaş yüzük modelleri, Atasay 5 taş yüzük serisi ve bunlara ek olarak inci taşlı yüzükler de en çok dikkat çeken seriler arasında yer alıyor. Göz alıcı bir parlaklık sunan özel Atasay pırlanta yüzük modelleri ise karat ayarına göre seçim yapabilme fırsatı sunuyor. Zemin oyma tekniği, delik işi tekniği, kazıma tekniği, aplike tekniği, baskı tekniği gibi özel maden işleme tekniklerinin kullanıldığı Atasay ürünleri, hem geleneksel hem de modern çizgiyi bir araya getiriyor. 

Atasay Değerli Taşlar Serisi 

İnci, zümrüt, yakut, elmas gibi çok değerli taşların altına aplike edilmesiyle mükemmel tasarımlar yakalayan marka, Atasay bileklik modellerinde, Atasay takı seti çeşitlerinde ve onlarca model tasarımında değerli taşlara yer veriyor. Özellikle kararma, solma gibi problemlere karşı dayanıklı dokulara sahip olan Atasay altın ürünleri, gösterişli bir parlaklık sunarak uzun yıllar ışıl ışıl parlayabiliyor. Atasay tamtur yüzük modelleri, yüzüğün daire boyunca değerli taşlarla donatılmasıyla elde edilen modeller arasında listeleniyor.

Hem alyansların yanında kullanılabilen hem de tekil ya da çoğul olarak yan yana kullanılabilen bu zarif yüzük modeli, her parmağa uygun ölçüler sunarak kadınların çok çeşitli tercihler yapabilmesini sağlıyor. Beden seçimi yapma fırsatı veren Atasay yüzük modelleri, küçükten büyüğe doğru beden ölçüleriyle birbirinden ayrılıyor. Alışveriş sırasında bu durumun göz önünde bulundurulması faydalı olabiliyor. Son yıllarda moda olan Atasay çeyrekli bilezik modelleri ise çeyrek altınlarla birlikte kullanılarak nostalji ruhunu yeniden canlandırıyor. Atasay tespih çeşitleri ise değerli taşlarla yapılan, beyaz altından elde edilen çeşitli tespih modelleri sunuyor.

Atasay Altın Şıklığı 

Atasay kolye modelleri, çeşitli zincir tasarımları ve muhteşem kolye ucu modelleriyle kadınları etkilemeyi başarıyor. Kadınların en çok beğendiği altın kolye modelleri Atasay kalitesiyle ve ince işçiliğiyle göz dolduruyor. Atasay kuyumculuk ürünleriyle yatırım yapma fırsatı da sunuyor. Ayrıca Atasay kuyumculuk ürünleri arasında gelinler için hediye olarak sıkça tercih edilen Atasay bilezik 22 ayar seçenekleri de Atasay kalitesiyle hediye verme fırsatı sunuyor. Atasay bilezik modelleri arasında burmalı bilezik modelleri, taşlı bilezik modelleri ve fark yaratan modeller sunuluyor. Altın bilezik modelleri Atasay tasarımcılarının çalışmalarıyla değerli taş işlemeleri de içerebiliyor. Atasay set ürünlerinde ise Atasay kolye, yüzük ve Atasay küpe çeşitleri sunuluyor. Setlerin en önemli özelliği ise ürünlerin birbirleriyle uyum içerisinde tasarlanıyor olması. 5 taş altın yüzük fiyatları Atasay markasında avantajlı aralıklarla listeleniyor. Trendyol'da yapılan indirimlerle ve Atasay kampanyaları ile uygun fiyat alternatifleri elde edilebiliyor.