İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Ortam
Garanti Süresi
Altın Ayar
Ayar
Bordür Modeli
Materyal
Renk
Tip
Yüzey Tipi
Satıcı Tipi

Kaliteyi Yansıtan Atasay Bilezik Modelleri Trendyol’da!

Günlük yaşam standartları içerisinde bulunan aksesuarlar bazen tarzın bir parçası haline gelir. Her stile uygun seçenekler ise kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Atasay markası uzun yıllardan bu yana kuyumculuk sektörü içerisinde, kaliteli aksesuar ürünleriyle bir dünya markası olarak bilinir. Markanın tasarladığı ürünler arasında yaygın olarak tercih edilen Atasay bilezik tasarımları dikkatle ve özenle üretilir. Pek çok farklı ve kaliteli ürünleri ile müşterileri mutlu ve memnun etmeye özen gösterirler. Atasay markasının önemli farkı, dünya üzerindeki tarihi mirasların hikayelerinden faydalanarak ortaya bambaşka tasarımlar çıkarmasıdır. Her kültüre, yaşa ve müşterilerin beğenilerine göre bir Atasay Hello Kitty bilezik gibi pek çok seçenek üretilir. Markanın eski ve köklü bir geçmişi vardır. Bu sayede müşterilere ilk etapta güven verir ve markaya olan güvenilirlik yıllardır süre gelen takı ve aksesuarlarının her zaman ön plana çıkmasına sebep olur. Kullanılan altın dışında, altına işlediği tasarımlar ve ortaya çıkan farklı ve kaliteli ürünleri son dönemin trendlerinde ilk sırada yer alır. Genelde herkesin tercih edebileceği ve yaşa göre kitlesi değişmeyen takı türü Atasay bilezik 22 ayar, 24 ayar modeli olarak bilinir. Bunun yanı sıra ürettiği altın bileziğe uygun işlemeler veya ürünü farklılaştırıcı bazı dokunuşlar yaptığı tasarımlar da bulunur. Markaya ait farklı üretim şekilleri içerisinde üretilen aksesuarlar bileklik ve bilezik olarak ikiye ayrılır. Takı modelleri de çoğunlukla günlük kullanılan ürünler arasında yer alır. Takı çeşitleri arasında klasik ve genel müşteri kitlesi tarafından kolay tercih edilen bir ürün olarak markanın sunduğu charm takı seçenekleri oldukça kaliteli ve şık tasarımlardır. Gösterişli ve şık görünmeyi seven kişilere özel sürekli farklı çeşitler üreterek yenilikçi bir marka olarak bilinir. Aynı zamanda her yaşa ve zevke hitap eden ürünler oluştururlar. Marka müşterilerini özel hissettirmek için farklı tasarımları sektöre sunar. Altın kategorisinde değerlendirilen Atasay burma bilezikler tamamen kendine özgü tasarımları barındırır. Dünya genelinde her tarihten ve kültürden esinlenerek ürettiği ürünlerini müşterilerine beğendirerek, kişiselleştirmeyi hedef edinir. Zevkinize uygun aksesuar çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Göz Alıcı ve Şık Atasay Bilezik Modelleri

Göz Alıcı ve Şık Atasay Bilezik Modelleri

Her tarza uygun tasarımları ile göz kamaştıran Atasay bilezik modellerinin birden fazla çeşidi bulunur. Bu çeşitleri ister günlük hayatınızda isterseniz de özel günlerde kullanabilirsiniz. Özel günler için kullanıma uygun birbirinden farklı tarzda tasarlanan takılar müşterilerin beğenisine sunar. Kullanışlı takılar arasında yer alan Atasay altın bilezik türleri kalitesi ve uzun yıllar kullanılabilir olması sebebiyle müşteriler tarafında sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Markanın özel olarak tasarladığı ürünler arasında inceliğe ve kalınlığa göre ayrılan türleri vardır. Her kişinin tercihine göre farklı takıları ile marka, müşterilerin kendilerini özel hissetmelerini mümkün kılar. Bu sayede birçok kişi Atasay ürünlerini kullanmaktan büyük mutluluk duyar. Bazı kişiler abartılı takıları tercih etmeyip klasik, gündelik kullanılan modelleri isteyebilir. Bu müşterilerine özel olarak tasarlanan Atasay sade bilezik seçenekleri, sade ve zarif yapılarıyla kibar ve naif bir görünüm yakalanmasını sağlar. Bu sayede her tarzdan müşteriye uygun tasarımları ile marka kalitesini ortaya koyar. Aynı zamanda kendilerine özel kişiselleştirilen takıları kullanmayı standart bir durum haline getirmiş müşteriler de vardır. Ayrıca takı kullanmayı sırf güzelleşmek amaçlı değil, gündelik bir durum haline getiren müşterilerlere göre de sade ancak zarif modeller mevcuttur. Altın bilezik kategorisinde her takı farklı değer ayarı bulunur. Buna bağlı olarak Atasay 14 ayar bilezik buna örnek olarak gösterilebilir. Bu durum altın üzerindeki değeri gösterir. Herkes kendisine göre uygun olan ayarlı altın takı seçebilir. Bunun yanı sıra Atasay markası, altın dışında değerli taşlardan oluşan birçok modelde takılar üretir. Çok taşlı ve parlak olan çeşitleri farklı tarihlerden esinlenerek değerli hikayeler ile harmanlayıp ortaya güzel tasarımlar çıkarır. Bu sayede müşterilerin birçoğu markanın ürünlerini kullanmak ve ürün yelpazesi arasında birçok tercih yapmak ister. Altın kategorisinde bulunan farklı şekil ve tasarımlar ile müşterilerin dikkatini çeken sonsuzluk bileziği de oldukça beğenilerek kullanılan çeşitler arasında yer alır. Kaliteli ve uzun süreler dayanıklı kalacak malzemeler ile üretilir. Bu sayede renginde veya yapısından herhangi bir bozulma yaşamazsınız. Son zamanların modasına uygun olarak üretilen Atasay cartier modeli hem sade hem de şık görünmek için oldukça sık tercih edilen takılar arasında yer alır. Bu sayede marka, her kişinin kendi istek ve zevklerine yönelik aksesuar tercihi yapmasına imkan tanır. Markanın her yaştan müşterisine özel olarak oluşturduğu bu ürünler sarı altının yanı sıra aynı model üzerinde beyaz altın seçenekleri de sunar. Bu sayede iki farklı renk seçeneği ile her kişinin zevkine uygun olacak şekilde sektöre sunulur. Markanın yeniliklere uygun olarak üretilen bu çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Tarzınızı Tamamlayan Atasay Bileklik

Tarzınızı Tamamlayan Atasay Bileklik

Altın kategorisinde bulunan takı ürünleri oldukça değerli madenler sınıfında yer alır. Bu ürünler yatırım yapmak amaçlı veya hediye etme amaçlı da kullanılabilir. Markanın özel günlerde hediye etme amacıyla tasarladığı Atasay hediyelik takı çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hediye seçme konusunda zorluk yaşanmaması adına birbirinden farklı tasarımları sizlere sunar. Bu kullanım alanları dışında günlük veya özel günler için takılan süs eşyası olarak da kullanılabilir. Bunun yanı sıra aile arasında veya sevdiklerinin çocuk sahibi oldukları zaman hediye verilecek Atasay bebek bilezik kategorisinde bulunan seçenekler de oldukça sık tercih edilir. Her yaştan bebek ve çocuklara uygun takı seçeneği markanın ürün gamında mevcuttur. Markanın çocuklara özel çeşitleri bebek ve çocuk sağlığı dikkat edilerek üretilir. Bu sayede pek çok kişinin büyük çoğunluğunun ilk tercihleri arasında yer alır. Bunların yanı sıra yatırım amacı ile kullanılan takı ürünleri de mevcuttur. Yatırım yapma amaçlı alınan tasarımlar da bazı kişlerin tercihi sade ve üzerinde işlem ve desen bulunmayan ürünlerden yana olur. Günlük yaşantıda kullanmak için alınan altın takılar gösterişli ve süslü ürünlerden oluşur. Yüksek değerde üretilen ve işçiliği diğerlerine göre farklı olan seçenekler arasında Atasay kelepçe bilezik modeli seçici müşterilere özel olarak üretilir. Kelepçeli tasarımı ile takıp çıkarılabilir olma özelliği taşır bu sayede kullanımı diğerlerine göre kolaydır. Bu ttasarımda tıpkı diğerlerinde olduğu gibi öteki ürünlerden farklı kılacak birçok özellikte detaylar bulunur. Aynı zamanda kelepçe takı modeline benzeyen fakat ufak ayrıntılar ile birbirinden ayrılan türler arasında Atasay uzay yolu bileklik seçeneği de müşterilerin dikkatini çeker. Bu tür tasarımlar da bileği oldukça zarif gösterir. Markanın yüksek kalitede ürettiği bu ürünün üzerinde bulunan desen ve süslemeler oldukça yüksek kaliteli maddelerden oluşur. Bu modelde üretilen takıların birden fazla modeli bulunur. Taşı ve klasik modelleri kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre üretilir. Klasik ve sade tercih edenlere özel olarak üretilen taşlı ve pırlantalı fantazi bilezik modelleri bulunur. Siz de kendi zevkinize uygun Atasay bilezik çeşitlerine Trendyol’dan erişebilirsiniz.

Şıklığı Simlegeyen Atasay Bilezik Modelleri

Şıklığı Simlegeyen Atasay Bilezik Modelleri

Atasay bilezik kullananlar bu ürünleri oldukça beğeniler. Markanın altın takı türleri uzun yıllardır çok tercih edilen değerli takı eşyaları arasında yer alır. Aynı zamanda altından üretilen takılar değerini kaybetmeden uzun dönemler kullanılan ürünler arasındadır. Altın takı ürünleri kategorisinde sade ve süslü aksesuar türleri bulunur. Buna bağlı olarak Atasay taşlı bilezik genelde çarpıcı görünmek amacı ile pek çok kişinin tercih ettiği takı ürünleri arasında yer alır. Altının kolay bulunmaması, kolay bir şekilde şekil alabilir olması ve kullanılan zaman içerisinde deforme olmaması iyi özellikleri arasında yer alır. Markanın birden fazla desen ve işleme ile ürettiği bu ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken birden çok nokta bulunur. Altın takı seçimi yaparken tercih edilen takının altın ayarı, üzerine işlenen desenler ve modeli ayrı olarak değerlendirilir. Bu aksesuarların seçiminde dikkat edilen bir başka nokta ise takının uzunluğu ve genişliğidir. Bileği tam saracak ve bilekte büyük durmayacak şekilde olanlar tercih edilmelidir. Bu sayede alınan ürünün kullanımı oldukça kolay olur. Bunlara ek olarak, altın madeni ve değerli taş aksesuarlarını birleştirerek oluşturulan Atasay elmas bilezik modeli oldukça değerli ürünler arasında yer alır. Yüksek kaliteli elmas taşları ile birleştirilerek sarı ve beyaz altın çeşitleri ile tasarlanır. Birçok kişi bu aksesuarları kullanırken göz kamaştıran taş süsleri ile kendisini özel hisseder. Marka tasarladığı bu takıları uzun süreler kullanabileceğiniz kalitede sizlere sunar. Aynı zamanda tercih edilen takının ölçüsü elinizin ölçüsü ile aynı olmalıdır. Bazı kişiler bilek ile el ölçüsünün farklı olduğu durumlar ile karşılaşabilirler. Bilek ölçünüz doğru dahi olsa takının elinizden geçebilmesi için el ölçünüz bu noktada önemlidir. Sizler de Atasay 20 gram bilezik çeşitlerinden çocuklar için olan çeşitlere kadar pek çok seçeneğe Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Atasay Bilezik ile Her Daim Şıklık

Atasay Bilezik ile Her Daim Şıklık

Her tarza ve yaşa uygun olarak farklı taşlar ve süslemeler ile oluşturulan bu aksesuarların kullanım amacı oldukça geniş bir yelpazede değerlendirilir. Seçici kişilere özel olarak tasarlanan aksesuarlar da mevcuttur. Bu kategoride bulunan Atasay ince bilezik modeli oldukça sık tercih edilir. Markanın ürettiği klasik modeller arasında yer alır. Bu tasarım seçici ve seçim yapmakta zorlanan kişilerin sade tercihleri arasında yer alır. Markanın belirli değerler adı altında farklı kültürlerden esinlenerek ortaya çıkardığı bu ürünler birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer alır. Bunların yanı sıra bakımlı ve şık görünmek için sıklıkla tercih edilen çeşitlerden Atasay yılan bilezik türü bakımlı ve estetik görünmeyi alışkanlık haline getiren her müşterinin popüler seçeneği olmayı başarır. Detaylı tasarımı ve taş seçimleri ile ürün ağırlığını ortaya koymaktan hoşlanan kadınların tercihi arasındadır. Bu model takı çeşitleri, sadece lüks ortamlarda değil gündelik olarak da kullanıma uygun tasarımlar arasındadır. Yılan figürlü olarak tasarlanan bu aksesuar genel olarak sade takı kategorisinde yer alır. Birçok kişi hem özel günlerde hem de günlük olarak kullanabileceği mücevher ve aksesuarları seçmeye özen gösterirler. Buna bağlı olarak marka tam olarak kişilerin istek ve ihtiyaçlarına hizmet eder. Bu durum takı kullanmayı sevenleri oldukça memnun eder. Markanın tasarım bünyesinde her tarza hitap eden, gösterişli olmayı ve şık gözükmeyi hedef edinen tüm müşterilere seçim yapabileceği birden fazla kaliteli ürünler sunar. Satın almak istediğiniz çeşitler arasında kararsız kalırsanız Atasay bilezik yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlara göre dilediğiniz modeli inceleyebilirsiniz. Tarzınıza çok yakışacak tasarım Atasay Trabzon bilezik modellerini Trendyol’dan inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Sunulan Bilezik Fiyatları

Uygun Aralıklarda Sunulan Bilezik Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımlar ile müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını kaliteli modeller ile karşılayan Atasay bilezik fiyatları kişinin zevkine ve mücevherin modeline göre değişiklik gösterir. Üretilen modeller, üzerinde kullanılan mücevherler ve taşlara göre de farklılıkları bulunur. Ayrıca modelin altın ayarı da bu noktada oldukça önemlidir. Markaya ait bazı ürünlerin eşsiz olması ve değerli taşlarla tasarlanan mücevher modelleri fiyatları bakımından değişiklik gösterir. Farklı ve özel tasarımları müşterilerin kendilerini eşsiz ve bakımlı hissetmelerini sağlar. Genç ya da yaşlı ayırt etmeksizin her stile uyum sağlayacak aksesuar kategorisinde bulunan Atasay nazar boncuklu bilezik oldukça popüler ürünler arasında yer alır. Takının üst kısmında görünecek nazar boncukları aynı zamanda nazar boncuğunun anlamına inanan tüm müşterilere hitap eder. Özel işlemeli ve düz modeller arasında fiyat farkı bulunur. Bu tür ürünlerin seçiminde boyutu, şekli kadar önemli bir yere sahiptir. Buna bağlı olarak tasarlanan seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı kişiler küçük ve ince bazıları da büyük boyutlarda olan belirgin modelleri tercih ederler. Bu sebeple her müşterinin isteğini karşılamak ve onları memnun etmek amacı ile tasarlanan bu takı çeşitlerinin kullanım alanları oldukça fazladır. Hediye olarak bu çeşitlerden satın almak istiyorsanız Atasay bilezik tavsiye yorumlarından da yardım alabilirsiniz. Markanın edindiği vizyon ve misyonlara göre seçitiği bazı tarihi değerler ve kültürel miras temaları bulunur. Bu değerlerden yola çıkarak tasarımlarında belirli temaları işler. Bu tarihi değerleri yansıttığı Atasay tuğra modeli oldukça dikkat çeken bir modeldir. Türk tarihini yansıtan figür ve semboller birçok kişinin beğenisini kazanır. Bu sayede pek çok kişi farklı isteklerini ve benimsediği değerleri ön plana çıkarır. Atasay bilezik satın almak istiyorsanız yüksek kalitede üretilen ürün modellerine Trendyol’dan ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Zarif Tasarımları ile Atasay

Zarif Tasarımları ile Atasay

Trendyol her çeşit ve ayarda altın mücevher modellerini beğeninize sunar. Pek çok kişinin istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kusursuz şekilde tasarımlar sunan Atasay bilezik online alışveriş imkanı ile öne çıkar. Su yolu model çeşitlerinin ürün yelpazesi oldukça geniştir. Bu ürünler 14, 18 ve 22 ayar kategorisinde sizlerin tercihine sunulur. Aynı zamanda taş şekilleri farklı şekil ve ebatlarda üretilir. Su yolu modeli ürünlerin taşlarında kare, yuvarlak ve damla şekilleri gibi birçok farklı tasarım kullanılır. Üzerine özel taşlama yöntemleri ile işlenen değerli madenler tasarımın şıklığını artırır. Özel anlarınızda veya günlük yaşantınızda sizlere güzellik katmak için üretilen bu aksesuarları kaliteli ve eşsiz modelleri ile Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu sayede müşterilerin birçoğu markanın ürünlerine ulaşmada zorluk yaşamazlar. Geniş ürün yelpazesi ile kadınlara birbirinden farklı tarzlar sunar. Bu sayede kullanım ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak kolay bir şekilde tercih yapabilirsiniz. Altın takılar yatırım amaçlı, hediyelik takı olarak ve süs eşyası olarak kullanılabilir. Bu sayede kullanışlı ve sizi özel hissettirecek Atasay takı modellerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Her model ve tasarıma göre fiyat farklılıkları bulunan Atasay’ın özel tasarım ürünleri de mevcuttur. Bu ürünler pek çok kişi tarafından beğenilerek tercih edilir ve uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanır. Altın genel olarak değeri eksilmeyen ve gün geçtikçe artan takı madeni olarak bilinir. Bu sebeple tercih ettiğiniz Atasay takı modelini çok uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. Yetişkin ve çocuklara özel farklı özellikte bulunan modelleri Trendyol’dan inceleyip uygun fiyatlar veya Atasay bilezik indirim zamanlarında satın alabilirsiniz.