PEŞİN FİYATINA TAKSİT FIRSATI

AUDİOBasic Serisi 18 Dairelik Kapıcılı Diafon Sistemi e-kd310-18d

İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
2.100 TL
Tahmini Teslimat Tarihi: 20 - 23 Ocak
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün TEKİDEAL SANAL MAĞAZACILIK tarafından gönderilecektir.
  • 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Audio Basic Serisi 18 Dairelik Kapıcılı Diafon SistemiBu paket içerisinde diafon, zil paneli ve santral bulunmaktadır.
Bunlar; Audio 001223 8+n Basic KD 310 Kapıcılı Ses Ayarlı Diafon, Audio Basic Serisi Çift Butonlu Zil Panel 18li 004849-18 ve Audio 002268 AS 302 Kapıcılı Çift Zilli 2 Melodili Santral ürünleridir.Evlerinize, apartmanlarınıza ya da kullanabileceğiniz başka alanlarda ihtiyacınız varsa bu tarz paket ürünleri tercih edebilirsiniz.
İçerisinde diafon sistemi ile ilgili bütün ihtiyacınızı karşılayabilecek ürün grubu bulunmaktadır.
Bu pakette, sadece 18 dairelik ürün bulunmaktadır.
Aynı zamanda Basic Serisi Kapıcılı Diafon paketlerindendir.Audio 001223 8+n Basic KD 310 Kapıcılı Ses Ayarlı DiafonTasarımları açısından; beyaz renkli, kapıcılı ve 8+n modelinde olan bir diafondur.
8+n modelinin açılımı ise 9 ayrı bağlantı kablosu olmasıdır.Zil sesinde ayarlamalar yapılabilmektedir.
Kademeli olarak zil ses seviyesinde değişiklik yapabilirsiniz.Kullanım bakımından dilerseniz, yatay veya dikey şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.Kapı otomat sistemi bulunmaktadır.
Tek tuşla kapıyı otomatik olarak açabilirsiniz.Kapıcı ile konuşabilme özelliğine sahiptir.
İhtiyacınız olduğu anlarda, diafon üzerinden apartman görevlisi ile iletişime geçebilirsiniz.Gelen ziyaretçilerin kim olduğunu konuşarak öğrenebilme özelliği bulunmaktadır.
Bağlı olduğu zil paneline sesiniz gider ve bu şekilde kişilerin kontrolünü yapabilirsiniz.Audio Basic Serisi Çift Butonlu Zil Panel 18li 004849-18Zil butonları; ana giriş kapısına monte edilerek kullanılmaktadır.
Evinizde bulunan diafon ile bağlantılı olup, ziyaretçiniz geldiğinde ana giriş kapısında bulunan zil paneli sayesinde kapı zilinizi çalmaktadır.
Zil panelleri, diafonunuza uyarı vererek, zilin çalmasını sağlayan araçlardır.
Diafon üzerinden konuşarak, zil paneline sesiniz gider ve kimin geldiğini bu şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır.Bu model zil paneli yan sıra olup, çift butona sahiptir.18'li zil paneli olup, 18 adet zil butonu bulunmaktadır.Panel üzerinde hoparlör bulunmakta, bu sayede diafonunuz üzerinden zil paneline sesiniz gidebilmektedir.İçerisinde özel uyum gerektirecek parçaları bulunmamaktadır.
Bu sayede istenilen her görüntüsüz sistem için kullanımı uygundur.Kullanmak istediğiniz başka diafon sistemlerine de takarak kullanım sağlayabilirsiniz.Audio 002268 AS 302 Kapıcılı Çift Zilli 2 Melodili SantralSantraller; diafon sisteminizin çalışmasını sağlayan cihazlardır.
Bu cihazı kullanarak diafon ve zil paneli arasında bağlantı sağlanmaktadır. 8+n sistemine sahiptir.
Bu sistemin açıklaması 8 ayrı kablo bağlantısının olmasıdır.
8+n sistemli ürünler ile kullanımı uygundur.Santral diafon üzerinden, kapı ile konuşma işlemini yapmaktadır.
Gelen ziyaretçilerin kim olduğunu diafondan konuşarak öğrenebilmeyi sağlamaktadır.
Aynı zamanda kapı otomatiğini açmanıza yardımcı olmaktadır.
Diafon üzerinden tek tuş ile ana giriş kapısını açmanıza yaramaktadır.Elektronik olarak gizlilik özelliğine sahiptir. Bu santral çift zil özelliğine sahiptir.
Ana giriş kapısı ve ev giriş kapısı için farklı ziller çalınmaktadır.
Zil alt kapıdan her basıldığında zilin çalma süresi 5 saniye kadardır.
Aynı zamanda iki melodisi bulunmaktadır. Kapı seçebilme özelliğine sahiptir. Kapıcılı diafon santralidir.
Fakat kapıcı şubesi için dahil değildir.Meşgül LED özelliği bulunmaktadır.  Paket İçeriği Diafon Audio 001223 8-n Basic KD 310 Kapıcılı Ses Ayarlı Diafon - 18 Adet Santral Audio 002268 AS 302 Kapıcılı, Çift Zilli, 2 Melodili Santral - 1 Adet Zil Paneli Audio Basic Serisi Çift Butonlu Zil Panel 18li 004849-18 -

Satıcı: TEKİDEAL SANAL MAĞAZACILIK Satıcı Ünvanı: TEKİDEAL SANAL MAĞAZACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 8340785138