"

Aukey

" araması için 29 sonuç listeleniyor
AUKEYCB-D9 -USB KABLO Siyah
(8)
39,90 TL
29,85 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Aukey

Aukey

Telefonunuzun İhtiyacı Olan Tüm Cihazlar Aukey’de

Aukey markası yaklaşık 10 yıldır hizmet veren Çin merkezli bir markadır. Ülkemizde henüz yeni olmasına rağmen pek çok kullanıcıyı memnun ederek önemli bir konuma sahip olabilmiştir. Markada ağırlıklı olarak telefon aksesuarları ve telefonların verimli kullanılabilmesine olanak sağlayan elektronik cihaz içerikleri bulunmaktadır. Son yıllarda teknolojinin giderek yaygınlaşmasıyla birlikte telefonlar hayatımızın en önemli merkezi haline gelmiştir. Telefonun akıllı versiyonlarının üretimi ile cihazlarla pek çok işlemi bir arada yürütebilmek mümkün bir hale gelmiştir. Ancak telefonların verimli kullanımı için bazı aksesuarların kullanımı oldukça önemlidir. Powerbank bunlardan biridir. Telefonların bataryalarının belirli bir pil ömrü bulunmaktadır. Şarj bitimi sonrası telefon kullanılamayacağı için birçok kullanıcının hayatını olumsuz etkileyecektir. Powerbank telefonun her durumda şarj edilebilmesine imkân sağlayan cihazlardan biridir. Bu nedenle telefonunuz sürekli kullanılabilir bir hale gelecektir. Powerbank seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan birisi gücüdür. Şarj edilerek çalışan powerbanklerde bataryanın gücü doğrultusunda güç seçimi verimli bir kullanım imkanı sağlayacaktır. 20000 mAh powerbankler cihazın 5-6 kez şarj edilebilmesine olanak sağlarken 10000 mAh powerbank 2-3 kez şarj edilebilmesini sağlayacaktır. Aukey powerbank modelleri arasında farklı mAh güç seçeneğine sahip ürünleri bulabilmeniz mümkün olacaktır. 5000,12000,10500,20100 mAh gücüne sahip powerbank modelleri arasından bataryanızın gücü ile doğru orantılı olan modeli seçebilirsiniz. Cihazda 3 farklı port girişi bulunmaktadır. Quick Charge 3.0 teknolojisi sayesinde normalden 4 kat daha hızlı şarj edecektir. Hızlı şarj özelliği sayesinde telefonun yaklaşık 90 dakika içerisinde %100 dolum seviyesine ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Alüminyum dış tasarımı sayesinde düşmelere, darbelere karşı yüksek direnç gösterecektir. Bu powerbank modelleri her cihaza uyum gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra tüm kablolarla uyum göstererek hızlı şarjı destekleyebilmektedir. LED olması sayesinde ise kullanıcıların şarj seviyesini kontrol edebilmesi mümkün olabilmektedir. Araç şarj cihazları da sıklıkla tercih edilen diğer telefon aksesuarları arasında yer almaktadır. Özellikle sürekli seyahat etmesi gereken kişiler için araç içi şarj cihazları oldukça gereklidir. Elektrik akımı bulunmayan alanlarda araç içi şarj aletleri arabaların çakmaklık kısmına bağlanarak çalışabilmektedir. Çakmaklığa bağlanan araç içi şarj cihazları telefona bağlanarak şarj edilme işlemi başlatılır. Böylece sürekli hareket halinde olan arabalarda dahi cihazın kullanılabilir olması sağlanabilmektedir. Aukey araç şarj cihazı olarak pek çok seçenek bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Aukey Telefon Aksesuarları Hayatınızın Her Anında Yanınızda

Aukey Bluetooth araç kiti 2 portlu 3.0 araç içi şarjı, aynı anda iki farklı cihazın şarj edilebilmesini sağlayacaktır. Ouich Charge 3.0 teknoloji ile tasarlanan bu cihaz ile 4 kata kadar hızlı şarj imkânı bulabilirsiniz. Android, Apple telefon ve tabletler için uyumlu olan bu cihazın hızlı ve güvenli şarj özelliği bulunmaktadır. Teknolojik tasarımı sayesinde cihazın aşırı ısınma, aşırı akım ve aşırı şarj olması gibi olumsuz durumların oluşumunu tamamen engelleyebilmektedir. Aukey CC 3.0 araç içi şarj cihazı ise yalnızca bir tane cihazın şarj olabilmesini sağlamaktadır. Android ve Apple olan tüm telefon ve tabletlerin şarj edilebilmesini sağlayan bu cihazda hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yaklaşık 2 saat içerisinde cihazın full şarj edilebilmesi mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra cihaz aşırı ısınma, aşırı akım gibi olumsuzlukların oluşumunu engellemektedir. Aukey Türkiye şarj cihazları kullanıcılar tarafından ilgi gören aksesuarlar arasında yer almaktadır. Şarj cihazları telefonun sürekli olarak verimli bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Ancak şarj cihazında orijinal cihaz seçimi ve hızlı şarj özelliği oldukça önemlidir. Hızlı şarj özelliği zamandan ciddi olarak tasarruf edilmesini sağlarken, orijinal aksesuarlar telefonun sisteminin zarar görmesini engellemektedir. Markada yalnızca şarj kablosu seçeneğini bulabileceğiniz gibi şarj adaptörü bulabilmenizde mümkün olacaktır. Aukey şarj aleti adaptör çeşitleri 2 farklı seçeneğe sahiptir. Tek portlu duvar şarjları yalnızca bir telefonun şarj edilmesini sağlamaktadır. USB-C ve USB ile şarj olan tüm cihazlar tarafından kullanılabilmektedir. 46W hızlı akım özelliği sayesinde kısa süre içerisinde cihazın %100 şarj olması sağlanabilmektedir. Telefonlara aşırı akımın ulaşması ve aşırı ısınmanın oluşması gibi olumsuz durumların oluşmasını engelleyecektir. Aukey şarj cihazı adaptörü çeşitlerinden tek portlu olan seçenek ise aynı özelliklere sahip başarılı bir cihazdır. Bunun yanı sıra tek port girişinin bulunması sebebiyle yalnızca bir cihazın şarj edilebilmesini sağlamaktadır. Aukey hızlı şarj özelliği sunan bu adaptörler kısa süre içerisinde cihazı en yüksek verimle kullanabilmeye olanak sağlamaktadır. Şarj adaptöründe herhangi bir sorun yaşamayan kullanıcılar için şarj kablosu seçeneklerini markada bulabilirsiniz. Ancak şarj kablosunda kablo uç kısmının telefona uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu nedenle modele göre kablo seçimi yapılması gerekecektir.

Aukey Geniş Ürün Çeşitliliği ile İhtiyaçlarınızı Anında Giderebileceksiniz

Aukey şarj kablosu Apple ve Android modelleri olmak üzere 2 farklı seçeneğe sahiptir. Apple şarj kablolarında 1,2 metre uzunluk bulunmaktadır. Bu nedenle kolaylıkla pek çok yere kablo yetişerek kullanılabilecektir. Tüm Apple cihazları için kullanılabilen bu kablo sorunsuz çalışarak cihazın şarj olmasını sağlayacaktır. Yalnızca şarj edebilme özelliği bulunmayan bu kablolar DATA kablosu olarak da kullanılabilmektedir. Bu özelliği sayesinde cihaz ile tablet ya da bilgisayar üzerinden bağlantı kurarak veri aktarımı yapabilirsiniz. Aşınmalara ve yıpranmalara karşı kablo takviyeli alüminyum ekran ve örgülü naylon kablo tasarımına sahiptir. Daha hızlı şarj ve veri aktarımını sağlayan bu kablo iç ve dış tasarımı sayesinde tüm işlemlerin %20 daha hızlı yapılabilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra birinci sınıf malzeme kullanılması ve yapılan dayanıklılık testinden başarılı bir şekilde geçmiş olması sayesinde çevre dostu bir şarj kablosudur. Aukey kablo çeşitlerinden olan micro kablolar Android cihazlar için kullanıma uygundur. Farklı başlık seçeneklerinin bulunması sayesinde telefonunuzun modeline göre seçim yapabilmeniz mümkün olacaktır. USB 3.0 kablo 5Gbps’ye kadar hızlı veri aktarımı ve hızlı şarj yapılabilmesini sağlamaktadır. Aşınma ve yıpranmalara dayanıklı olabilmesi için naylon örgü ve Alüminyum takviyesi ile kablosu tasarlanmıştır. Kablo cihaza takılarak tablet veya bilgisayar aracılığı ile data aktarımı yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Oldukça dayanıklı olarak tasarlanmış bu kablo şarjın ve data aktarımın yüksek verim ile hızlı bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Micro USB 3.0 şarj kablosu çeşitlerinde 1 metre ve 2 metre uzunlukları bulunmaktadır. Bu nedenle kullanım durumunuza göre uzunluğu seçebilmeniz mümkün olacaktır. Aukey Type C kablolu dönüştürücüler ise hayatımızı kolaylaştıran diğer aksesuar parçalarından biridir. Telefon ve bilgisayara bağlandığında ikisi arasında oluşabilecek bağlantı sorununu tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Aukey 4 portlu dönüştürücü, tam 4 cihazın aynı anda şarj edilebilmesi ve data aktarımının yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Apple ve Android tüm cihazlar için uyumlu olan dönüştürücüler olası tüm bağlantı sorunlarını çözümleyerek sorunsuz bir veli alımı ve aktarımının yapılmasını sağlar. Yüksek verim hızı sayesinde 5Gbps’ye kadar aktarım yapılabilmektedir. Aşırı akım ve aşırı ısınmaya karşı cihazı koruyabilme güvenlik özelliklerine sahiptir. Sürücüye ihtiyaç duymayan bu dönüştürücü yalnızca takılarak çalışmaya hazır hale getirilir. Hot-swapping’i destekleyen dönüştürücü, alüminyum alaşımından yapılmış tasarımı sayesinde hem çok hafif hem de oldukça dayanıklı bir cihazdır.

Aukey Kulaklık Çeşitleri ile Dünyayı Sessize Al!

Kulaklıklar günlük hayatta sıklıkla kullandığımız telefon aksesuarları arasında yer almaktadır. Özellikle kalabalık ve toplu ortamlarda dış dünyadan kendimizi izole etmek ve sesin rahatsız etmesini engelleyebilmek için tercih ettiğimiz kulaklıklar oldukça hassas cihazlardır. Bu nedenle markanın güvenilir olması oldukça önemli olacaktır. Markada 2 farklı kulaklık çeşidi bulabilmeniz mümkündür. Katlanabilir kulaklık modelleri yüksek ses performansı sunması nedeniyle oldukça konforlu müzik dinleyebilme ve video izleyebilme imkânı sunacaktır. Bunun yanı sıra bu kulaklık modelleri ile telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Aukey kulaklık güçlendirilmiş bas sayesinde canlı, kaliteli ve birinci sınıf ses içeriği sunmaktadır. Cihazda mikrofon bulunduğu için telefon görüşmelerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu kulaklıkta 18 saat kesintisiz çalma ve 14 gün bekleyebilme süresi bulunmaktadır. Yumuşak köpük dolgusu kulak içerisine tamamen oturarak mükemmel bir ses yalıtımı yapabilmektedir. Dış sesleri tamamen engelleyen bu kulaklık katlanarak rahatlıkla seyahatlerinizde taşınabilmektedir. Yalnızca 153 gram ağırlığında hafif ve konforlu bir kulaklık tipidir. 3 saatte şarj olabilmesi mümkün bu kulaklık ile yalnızca müzik, video ya da telefon görüşmeleri değil farklı oyun içeriklerinde eşsiz ses seviyesine ulaşım sağlayabilmenizde mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra kulaklıkta bulunan kısa tuşlar sayesinde telefonu açma, kapatma, duraklatma ya da çalma gibi işlevleri tek bir tuşla yerine getirebileceksiniz. Aukey Bluetooth kulaklık modeli ise, kablosuz kullanım özelliği sayesinde karmaşık bir görüntünün oluşmasını engelleyeceği gibi, sınırsız hareket edebilmenize olanak sağlamaktadır. Multifonksiyonel özelliği sayesinde internet üzerinden video, slayt izleyebilme, müzik dinleyebilme, oyun oynayabilme ve telefon görüşmeleri gibi pek çok işlemi yapabilmeniz mümkün olacaktır. Aukey latitude Bluetooth kulaklık modeli, üstün bas sesleri sayesinde yüksek ses kalitesi sunabilmektedir. 10 mm’lik dinamik sürücüsüne sahip bu ürün sayesinde konforlu ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Bluetooth 4.2 desteklenmesi nedeniyle hızlı bir şekilde bağlanma ve tüm işlevlerini yerine getirebilmek mümkün olacaktır. Hayatınızın her anında kullanabileceğiniz bu cihaz çoklu işlev düğmesi ve mikrofon özelliğine sahiptir. Telefon çağrılarınızı tek bir tuşla açarak konuşabileceğiniz gibi, tek bir tuşla meşgule atabilirsiniz. Aukey Bluetooth kulaklık gürültü önleyen fonksiyonu sayesinde dış dünyanın sesi ve gürültüsünü sıfıra indirgeyebilmektedir. Kulak içine rahatlıkla oturabilen tasarımı ve hafifliği sayesinde gün boyu konforlu bir kullanım imkanı bulabileceksiniz.

Aukey Telefon Tutucu Modelleri ile Telefonunuz Daima Güvende

Markanın rağbet gören aksesuarlarından bir tanesi de telefon tutucularıdır. Araç telefon tutucuları sayesinde sürücülerin dikkati dağılmadan pek çok işlev kolaylıkla yerine getirilebilmektedir. Telefon tutucuları cihazın sabitlenmesini sağlayarak telefon görüşmelerinin yapılabilmesini, navigasyon ile adres takibinin yapılabilmesi gibi pek çok işlemin yerine getirilebilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra araç içi şarj cihazı ile şarj ederken telefon tutucu modellerini kullanarak cihazını sabitleyebilmenizde mümkün olacaktır. Aukey telefon tutucu modelleri kalite ürün içeriğine sahiptir. Bu nedenle beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yaptığınız seçimleri uzun süre boyunca kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Aukey mıknatıslı telefon tutucu her cihaz için kullanılabilen bir aksesuardır. Montajı oldukça kolay olan bu cihazı saniyeler içerisinde araca sabitleyebilmeniz mümkün olacaktır. Metal disklerden biri ya da ikisinin telefonun arka kasa kısmına yerleştirilerek yapıştırılması montajın yapılabilmesini sağlayacaktır. Aukey araç telefon tutucu sayesinde pek çok işlemi yalnızca parmağınızın ucuyla hızlı ve verimli bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu tutucunun cihazın yatay ya da dikey olarak kullanımına izin vererek kendi ekseni etrafında 360 dereceye kadar dönebilmesini sağlamaktadır. Apple ve Android modellerin hepsine uyum gösterebilen bu ürün plastik, jel ped ve metal plaka olmak üzere 3 farklı katmandan tasarlanmıştır. Birinci sınıf malzeme içeriği sayesinde mıknatısını yıllar boyu kullanabilmeniz mümkündür. Cihazı yalnızca arabalar için değil telefonunuzun herhangi bir yere sabitlenmesini istediğinizde sabitlemek için kullanabilirsiniz. Aukey magnet seçeneklerinin yanı sıra ekran koruyucu modelleri de oldukça kullanışlıdır. Ekran koruyucular telefonun darbe, çarpma ya da düşme gibi durumlarda ekranının kırılması ya da çizilmesini engellemektedir. Ekran koruyucular sayesinde cihazın sağlıklı bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Telefon ekranının kırılması dokunmatik sistemine zarar vereceği için telefon kullanımını büyük ölçüde olumsuz etkileyecektir. Markada ekran koruyucu seçerken telefonunuzun modeline uygun olanı seçmeniz gerekecektir. Aukey ekran koruyucu çeşitleri kalınlaştırılmış cam ekran koruyucu içeriğine sahiptir. Oldukça kalın tasarlanmış olması nedeniyle telefonu 3 kata kadar daha fazla koruyabilme imkânı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra uygulaması oldukça kolaydır. Düz ve temiz bir zemine uygulandığında kabarcık oluşturulmadan sert bir şekilde cihaza oturtturulabilecektir. Cihaza uygulandığında cihazın toz tutması ve çizilmesini tamamen engellerken, düşmelerde ve çarpmalarda ekranı tamamen koruyabilmektedir.

Aukey Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın öne çıkan ürünlerinden bir diğeri ise lenslerdir. Profesyonel fotoğraf makinesi ve telefon lensleri fotoğrafın yakınlık, uzaklık, netlik gibi ayarlarının yapılması için kullanılan aksesuarlardır. Lens seçiminde odak noktası ve çekim açısı oldukça önemlidir. Bu nedenle lens seçiminde bunların göz önünde bulundurularak kalınlık seçiminin yapılması gerekecektir. Aukey lens modelleri arasında yer alan 238 derece geniş açılı telefon lensi multifonksiyonel özelliklere sahiptir. Geniş açılı merceği sayesinde daha geniş manzarayı fotoğraf karesi içerisine alabilmenizi sağlayacaktır. 2x0 optik zoom lens özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde çarpıcı fotoğraf çekimleri yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu lens iPhone cihazları, Galaxy 6,5,4 serisi, Oppo Find 7,5 ve iPad Air 4,3,2 gibi serilerde kullanım için uygundur. Alüminyum tasarımı sayesinde cam optik güçlü ve yüksek dayanıklılık özelliğine sahiptir. Çizilmelere dayanıklı olan bu ürün, telefona herhangi bir zarar gelmesini de engelleyecektir. HD cam tasarımı lensin parlamasını, yansımasını ve gölgelenmenin oluşumunu en aza indirgeyebilmektedir. Tüm profesyonel fotoğrafların çekimini yapabileceğiniz bu cihaz, 6 ayrı cam içeren lens konstrüksiyon yapısına sahiptir. Ultra kompakt profil ile mükemmel fotoğraflar çekebileceğiniz lens 145 gram ağırlığına sahiptir. Bu nedenle kullanımı ve taşınması oldukça kolaydır. Aukey Barlow lens telefonlar ve tabletler için kullanılabilen bir lens modelidir. Tüm Apple, Android ve Windows akıllı telefonlara uyum sağlamaktadır. Cam optik tasarımı oldukça güçlü ve dayanıklı olup Alüminyum yapı ile üretilmiştir. Son teknoloji HD cam, lensin parlamasını, yansımasını ve gölgelenmesini azaltacaktır. Mükemmel fotoğraflar çekebileceğiniz fotoğraf makinesi kristal berraklığında bir görüntüye sahiptir. Çizilmelere ve darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahip lens ultra hafifliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde taşıma ve kullanım oldukça rahat bir şekilde yapılabilecektir. Bu merceklerin kullanımı sırasında mutlaka kuru bez yardımı ile temizlenmesi ve konumlandırıldıktan sonra çekimin yapılması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra objektif şekilde konumlandırılmış lens flaş ışığını kırabilmektedir. Aukey markası kaliteli malzeme içeriği ve başarılı tasarımları sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Bunun yanı sıra marka içeriğinde geniş ürün çeşitliliğinin bulunması nedeniyle beklentilerinize ve ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Aukey ürün fiyatları seçilen ürün ve ürünün özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden Aukey kampanya ve indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Uygulama üzerinden giriş yaparak markanın ürünlerini inceleyerek sepetinize ekleyebilir, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla anında sahip olabilirsiniz.