"

Ayakkabı

" araması için 253078 sonuç listeleniyor

Ayakkabı

Kadın ve erkek kullanıcılar için tasarlanan ayakkabı seçenekleri, farklı malzeme ve tasarım özellikleri ile üretiliyor. Dikkat çekici modeller sunan ayakkabı çeşitleri tüm zevklere hitap etmeyi başarıyor. Bayan ayakkabı modelleri; sandaletlerden topuklu klasik ayakkabılara, yürüyüş ayakkabılarından spor ayakkabılara, dolgu topuklu modellerden platform tabanlı ürünlere, sneaker seçeneklerinden babetlere varana kadar geniş bir çeşitlilik sunuyor. Yetişkinler ve çocuklar için üretilen kışlık ve yazlık ayakkabı modelleri ise mevsim koşullarına uygun olarak tasarlanıyor. Trendyol ayakkabı ve çanta kategorisi, size birçok modeli birlikte sunarak dilediğiniz ürüne hemen ulaşma imkânı tanıyor. Kategoride yer alan erkek ayakkabı çeşitleri de kullanıcıların en beğendiği modellerden oluşuyor. Nike ayakkabı ya da Adidas ayakkabı gibi dünyaca ünlü markaların modellerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Kadın Ayakkabı Çeşitleri

Farklı renklerde ve modellerde ayakkabıya sahip olmak kadınlar için büyük önem taşıyor. Kadınların ayakkabı zaafını bilen tasarımcılar ise sade modellerden radikal modellere, klasik ayakkabılardan modern tasarımlara, sandaletlerden topuklu ayakkabı seçeneklerine kadar değişen ayakkabı modelleri tasarlıyor. Rahatına düşkün kadınların tercihi spor ayakkabı seçeneklerinden yana oluyor. Son zamanların en gözde spor ayakkabı modellerini sneaker seçenekleri oluşturuyor. Sneaker ayakkabı modelleri her zaman kullanılabiliyor. Rahatlık ve konfor sunan bu modeller sportif günlük kıyafetlerle kolayca uyum sağlıyor. Sneaker ayakkabılar erkek kullanıcıların da favori tercihi olmayı başarıyor. Özel davetler, düğünler, partiler ve açılışlar için de abiye tarza sahip topuklu ayakkabı modelleri tercih ediliyor. Platform tabanlı şık ayakkabılar uzun elbiselerin altına giyilebilen diğer seçenekleri oluşturuyor. İnce topuklu rugan ayakkabı modelleri ise tüm davetlerde tercih edilen ayakkabılar olmayı başarıyor. Günlük kullanım için tasarlanan rugan ayakkabı seçenekleri kadınlar kadar erkek kullanıcıların da tercihi oluyor.

Erkek ve Çocuk Ayakkabı Seçenekleri

Erkek kullanıcılar, gün içerisinde özgürce hareket edebilecekleri rahat ayakkabı modellerini tercih ediyor. Farklı model ve tarzlarla tasarlanan erkek ayakkabı seçenekleri, erkeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunuyor. Küçük ve büyük çocuklar için tasarlanan kaliteli, kullanışlı ve rahat ayakkabı modelleri ise ebeveynlerin öncelikli tercihi oluyor. Flo ayakkabı ve Bambi ayakkabı ürünleri arasında yer alan erkek ayakkabı modelleri ile çocuk ayakkabı seçenekleri ihtiyaç duyacağınız birçok modeli size sunuyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanan ve ayağı havadar tutan sandaletler ise yaz günlerinin en kullanışlı modelleri arasında yer alıyor. Şık ve rahat tasarımlar sunan sandaletleri her ortamda kullanmak mümkün oluyor.

Günlük Ayakkabı Modelleri

Kadın ve erkek kullanıcıların iş hayatı ve sosyal yaşam için tercih ettiği seçenekler, günlük ayakkabı modellerinden oluşuyor. Ayağın rahat ettiği ve günün her anında giyilen ayakkabılar içerisinde loafer ve Oxford ayakkabı modelleri ilk sırayı alıyor. Kadınların tercihleri arasında şık tasarımlı babet ayakkabılar da bulunuyor. Erkek ve kadın yürüyüş ayakkabısı modelleri ise rahat etmek isteyen yetişkinlerin öncelikli tercihini oluşturuyor.

Şık tasarımlı yürüyüş ayakkabıları sportif kıyafetlerle hoş bir uyum sergiliyor. Rahat ayakkabı modelleri içerisinde espadril ayakkabılar da yer alıyor. Keten gibi tekstil ürünü olan espadril modellerine deriden üretilen modeller ilave oluyor. Rengârenk motiflerle tasarlanan otantik espadriller ise her zaman gözde olmayı başarıyor. Hareket özgürlüğü tanıyan poliüretan ya da esnek kauçuk tabanlı espadril ayakkabılar, en rahat günlük ayakkabı modelleri içerisinde yer alıyor.

Trendyol, ayakkabı ve çanta kategorisinde her zevke ve tarza uygun ayakkabı modelini sizlerin beğenisine sunuyor. Hummel ayakkabı ve Lacoste ayakkabı seçeneklerinin de bulunduğu kategori ürünlerini inceleyerek size hitap eden modelleri ayrıcalıklı Trendyol fiyat seçeneği ile hemen satın alabilirsiniz.