"

Ayakkabılık

" araması için 309 sonuç listeleniyor

Ayakkabılık

Evlerde saklama alanları şüphesiz ki fazlaca önem taşıyor. Ayakkabıları, terlikleri saklamanın en düzenli ve en tertipli yanı onları bir ayakkabılık içerisinde muhafaza etmekten geçiyor. Ayakkabılık, ayakkabılarınızı toz ve dış etkenlere maruz bırakmadan düzenli şekilde saklamanıza yardımcı oluyor. Ayakkabılık modelleri raf ve dolap şeklinde pek çok alternatif ile Trendyol tarafından sizlere sunuluyor. Online alışverişin adresi olan Trendyol, alanında kalite sunan yüzlerce markanın ürünlerini bünyesinde barındırarak istediğiniz ayakkabılık modeline uygun fiyatlar ile kolaylıkla sahip olmanızı sağlıyor. Trendyol, ayakkabılık tercihlerini portmanto ve ayakkabılık kategorisi içerisinden inceleme fırsatı sunuyor. Pratik kullanıma sahip olan ayakkabılıklar hayat kurtarıcı özellik taşıyor. Bunun için tercihlerinizi pratik kullanıma sahip olan ayakkabılık modellerinden yana kullanmanız öneriliyor.

Ayakkabılık Modelleri

Trendyol, ayakkabılık modelleri kategorisinde çok farklı tasarımlara yer vererek dikkat çekiyor. Ayakkabılık tercihi yaparken öncelikle sahip olduğunuz ayakkabı sayısını düşünmeniz ve daha sonra kullanacağınız alanı hesap ederek modele karar vermeniz gerekiyor. Yeterli alana sahip olmayan kişiler için ayakkabılık seçiminde duvara monte edilen açık raf sistemli ayakkabılıkların kullanımı tavsiye ediliyor. Dikey olarak tasarlanan ayakkabılık modelleri açılır kapanır sistemi ile dar alanlar için pratik bir çözüm imkanı sunuyor. Aynı zamanda dar alanlar için aynalı modeller bulunduğu ortama genişlik sağlıyor. Ayakkabılık kullanımında genellikle mevsim geçişlerinde kullanılmayan ayakkabıların kutuları ile farklı bir saklama alanında depolanması tavsiye ediliyor. Bu şekilde günlük kullandığınız ayakkabılara daha fazla alan katarak kolay erişim imkanı elde edebilirsiniz.

Ahşap tasarıma sahip olan ayakkabılık modelleri en beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Gürgen ya da kayın ağaçlarından üretilmiş ahşap ayakkabılık modelleri, gerek bulunduğu ortama sıcak bir görünüm sağlaması ile gerekse kalitesiyle tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Ahşap ayakkabılık modellerinde kaplamalı, kaplamasız, cilalı, cilasız pek çok ürün çeşidi bulunuyor. Ahşap tasarıma sahip olan ayakkabılık modelleri sadece ayakkabılık amacı ile değil palto, ceket, şemsiye gibi dışarısı için kullanılan eşyalara kullanım alanı sunmak için de kullanılabiliyor. Çekmeceli, çift kapılı, üç kapılı gibi ürünlerde daha çok eşya için depolama imkanı sağlayarak ekstra alan kazandırıyor. Kalabalık aileler, geniş kapasiteye sahip olan modelleri tercih ediyor.

Ahşap ayakkabılık modelleri dışında metal olan ürünler, tüketiciler tarafından sıkça tercih ediliyor. Özellikle modern şekilde tasarlanan evler için ideal bir seçenek olan metal ayakkabılık, duvara monte edilen çeşidi ile ekstra kullanım alanı sunuyor. Kapaklarında mıknatıs materyali bulunan metal ayakkabılık modelleri, renkleri ve desenleri ile bir tabloyu anımsatarak dekorasyona katkı sağlıyor. Plastik ayakkabılık modelleri de gerek hafifliği gerekse pratik kullanımı ile sıklıkla tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Farklı boyut ve tasarımları bulunan plastik ayakkabılık modelleri aynı zamanda ekonomik ürün arayanların da ilgisini çekiyor.

Ayakkabılık Fiyatları

Alanında kaliteli markaları bir arada bulunduran Trendyol, portmanto ve ayakkabılık kategorisinde barındırdığı ayakkabılık çeşitleriyle müşterilerine avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Ayakkabılıklarda; model, renk, baskı, boyut gibi kriterler fiyatı belirliyor. Trendyol, her bütçeye uygun ürün çeşitleri ile kolay alışveriş imkanı sağlıyor.

Ayakkabılık tercihinde açık sistemli ve boyut olarak küçük ayakkabılık modelleri daha uygun fiyatlara sahip olup çok kapaklı ve kapalı olan modeller daha fazla bütçe gerektiriyor. Diğer ürünlere göre plastik ayakkabılık modelleri kapasitesi daha küçük olsa da ekonomik oldukları için tercih edilebilecek ürünler arasında ilk sırada yer alıyor. Trendyol, her tip ihtiyaca ve tasarıma sahip ayakkabılık modellerini uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yukarı Çık