"

Aziz Bebe

" araması için 573 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Aziz Bebe

Annelerin doğum yaptıktan sonra hastanede geçirdikleri süreç içinde ve hastaneden çıkış zamanlarında yanlarında bulundurmaları gereken önemli parçalar bulunur. Bunlar arasında bebeklerin evlerine doğru yolculuk yapacakları gün giyecekleri ilk dışarı kıyafetlerini kapsayan hastane çıkışı setleri de bulunuyor. Bebeklerin sağlığı ve cildiyle dost olan, yumuşacık yüzde 100 pamuk içerikli Aziz Bebe hastane çıkışı ürünleri bebeğinizin dış dünyayla olan ilk temasının güvenilir eşlikçisi oluyor. Setler kız ve erkek yeni doğanlara göre farklı renk ve tasarımlarla sunuluyor. 

Bebeğinizin İlk Dışarı Kıyafeti Aziz Bebe Kalitesiyle

Aziz Bebe hastane çıkışı erkek takımlar 10 parçadan oluşan zıbın seti ile bebeklerin iç ve dış kıyafet ihtiyacını aksesuarlarla birlikte karşılıyor. İçinde tulum pijama, çıt çıtlı atlet, çorap, ağız mendili ve önlükle eksiksiz bir zıbın seti oluşturan koleksiyon erkek bebekleri daha ilk gününde maşallah dedirtecek bir şıklığa ve sevimliliğe bürüyor. Hassas ve yumuşacık bir tene ve duyarlı bir bünyeye sahip olan bebeklerin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardan biri de kuşkusuz battaniyeler oluyor. Hastane çıkışı seti Aziz Bebe battaniye ürünüyle tamamlanıyor, bebekler kaliteli ve cilt dostu battaniyeler ile anne karnındaki kadar güvende ve sıcacık hissediyor. Hastane çıkışı setler farklı renk ve tasarımlarla üretiliyor. Dileyenler bordo çizgili şeritlerin hakim olduğu ürünleri bebeğine yakıştırırken isteyenler uçuk mavi tonların yoğun olduğ minik parçaları tercih ediyor. Aziz Bebe ürünleri 30 derece sıcaklıkta çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olma özelliğiyle de ebeveynlere kolaylık sağlıyor. Kumaş kalitesi aynı zamanda sıklıkla kirlenecek olan giysileri sürekli yıkamaya elverişli olarak üretiliyor, böylelikle setler yıpranmıyor, uzun ömürlü oluyor. 

Tam Teşekküllü Bir Hastane Çıkışı İçin Olmazsa Olmaz Parçalar

Aziz Bebe yenidoğan ürünleri kız bebek tasarımlarıyla da oldukça sevimli ve sade parçalar sunuyor. Eğlenceli ve sempatik tasarımlarıyla bebeğinizi ve sizi rahat ve mutlu hissettiren zıbın takımları sadelik, şıklık ve konforun ön plana alındığı bir üretim anlayışını yansıtıyor. Yıkaması oldukça kolay ve zahmetsiz olan, kullanılan materyal anlamında bebeklerin sağlığına herhangi bir zarar vermeyen, yumuşacık pamuklu kumaşlar çok özel ve şık kutularıyla sunuluyor. Hastane çıkışı Aziz Bebe ürünleri ister 5 ister 10 parçadan oluşan takımlara sahip. 5 parçadan oluşan setlerde üst zıbın, patikli pantolon, mama önlüğü, şapka, eldiven bulunurken 10 parçalık setler içinde battaniye, üst zıbın, patikli pantolon, tulum, body, çorap, eldiven, şapka, mama önlüğü, ağız mendili yer alıyor. Tüm bu ürünler yeni doğan 0-3 ay aralığındaki bebekler için alınabileceği gibi aynı zamanda farklı aylara göre de uygun tercih yapılabiliyor. Doğum yapan bir tanıdığınız için seçilebilecek en güzel ve fonksiyonel hediyelerden biri olan Aziz Bebe ürünleri kaliteli yapısıyla anneyi de bebeği de ayrıcalıklı kılıyor.

Yüksek Standartlarda Üretilen Uzun Ömürlü Parçalar

Doğum ve bakım sürecinden sonra bebeğiniz için hastane çıkışı setlerini tercih edebileceğiniz gibi dilediğiniz parçaları ayrı ayrı da hazırlayabilirsiniz. Aziz Bebe tulum modelleri bebeğiniz için seçebileceğiniz kaliteli ürünlerden. Türk pamuğu kullanılarak üretilen, yavrunuzun yumuşacık cildiyle dost olan tulumlar şık ve yalın tasarımlarıyla yeni doğanın duru güzelliğini en sempatik şekilde ortaya çıkarıyor. Üretiminde doğal boya kullanımı ciltle temasta herhangi bir tehdit oluşturmazken tasarımda kullanılan Avrupa standartlı freenickel çıtçıtlar bebeğinize tulumu defalarca ve sorunsuzca giydirmenize izin veriyor, uzun ömürlü oluyor. Kanserojen madde içeri alerjenik hastalıklara yol açan formaldehit maddesini içermeyen ürünlerin çok daha hijyenik bir kullanım için giydirilmeden önce yıkanması öneriliyor. 

Doğum sonrası hem kendinizi hem bebeğinizi ayrıcalıklı hissettirmek isterseniz tüm Aziz Bebe online ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla Trendyol internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.