"

Babe

" araması için 164 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Babe

Cilt Sağlığınızı Ön Planda Tutan Babe Cilt Bakım Ürünleri

Babe cilt bakım ve sağlık ürünleri ile ilgili içerikleri bulunan firmalardan biridir. Sağlığı ön planda tutan kaliteli malzeme içeriği ve cilt yapısına uygun ürünleri bulunması nedeniyle kısa süre içerisinde talep gören markalardan biri haline gelmiştir. Cilt bakım ürünlerinde güvenilir içeriğe sahip ürünler bulabilmek oldukça zordur. Ancak Babe ürünleri sağlığa zarar vermeyen ve alerjik reaksiyon göstermediği içerikte olduğu kanıtlanan ürünlerdir. Bu nedenle her cilt tipine sahip kişiler tarafından güvenle tercih edilebilir. Babe güneş kremi, öne çıkan ürünlerin başında gelmektedir. Güneş kremleri güneşin zararlı etkilerinden korunabilmek için gerekli olan ürünlerdir. Kullanılmadığı durumlarda ciltte renk tonu eşitsizlikleri ve çillenmeler oluşabilir. Güneş kremlerinden başarılı sonuçlar alabilmek için en az 30-50 SPF koruyuculu ürünler tercih etmek gereklidir. Babe yağsız güneş kremi 50 SPF yüksek koruyucu içeriğe sahip ürünlerdir. Yağsız oluşu sayesinde yağlı ciltler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan doğal mineral yağlar cildi zararlı UV ışınlarından korurken, nemlendirerek gerekli bakımını da yapar. Düzenli kullanıldığı takdirde cilt tonunu eşitleme ve kırışıklıkları önleme özelliği bulunmaktadır. Cildi tahriş etmeyen bu ürün, ciltte alerjilere de neden olmaması sayesinde güvenle tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Babe krem içeriğinin yanı sıra, güneş yağı, spreyi ve güneş losyonu gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Babe güneş yağı çeşitleri 50 SPF koruyucu içeriğe sahiptir. Kremin cildi yoğun beyaz göstermesi nedeniyle losyonlar tercih edilebilir. Nemlendirici etkili losyonlar, cildin pürüzsüz görünmesine olanak sağlar. Babe güneş koruyucu sprey kullanımı açısından oldukça pratik ürünler arasındadır. Vücuda sıkılarak uygulanabilen bu ürünler kolay kullanım avantajı sunar. 50 SPF koruyuculuğu bulunan ürünlerin nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi bulunmaktadır. Babe markasında nemlendirici çeşitleri de oldukça ilgi görmektedir. Kışın soğuğu ve dış etmenlerden dolayı cildimizde kurumalar meydana gelebilir. Özellikle yüz bölgesinde cilt yağ dokusu oldukça az olan kişilerde cilt kurumaya fazlasıyla meyillidir. Kuru ciltler yağlı ve karma cilde göre, daha çabuk kırışma göstermektedir. Bu nedenle nemlendirici kullanımı büyük önem taşır. Babe nemlendirici krem çeşitleri cilt tipine göre farklılık gösterir. Marka özellikle çok kuru ve alerjik ciltler için Emolliet krem ürününü formüle etmiştir. Bu ürünün içeriğinde mineral yağ ve yağ asitleri bulunmaktadır. Yüzün ihtiyaç duyduğu nem miktarını ona geri kazandırarak daha parlak ve güzel bir görünüme ulaşmasında rol oynar. Ayrıca cilde pürüzsüz bir etki kazandırırken, mevcut kaşıntı ya da döküntüleri giderir.

Cildi Derinlemesine Nemlendiren Babe Nemlendirici Çeşitleri

Nemlendirici olarak, Babe su bazlı nemlendirici krem içeriği bulunmaktadır. Çabuk emilim gösteren bu ürün, cildin nemlendirilmesi ve ferah bir görünüme ulaşmasını sağlar. Hipoalerjik olan bu ürün, gözeneklerin açılmasına yardımcı olarak, parlak bir görünüm sağlar. Ayrıca karma cilt ve yağlı ciltler tarafından tercih edilebilir. Çok yağlı cilt tipleri için ise nemlendirici olarak Babe yatıştırıcı ve nemlendirici ürününü tercih edebilirsiniz. Cildin fazla yağlanmasını kontrol altına alan bu ürün, cildin mat bir görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Cildi dengeleme özelliği sayesinde, kişilerde akne oluşumunu büyük ölçüde azaltacaktır. Hassas ciltler için koruma sağlayan Babe ürünleri de bulunmaktadır. Hassas ciltler için nemlendirici etkili Stop Akn onarıcı krem, cildin yapılandırmasını hızlandırır. Ciltte dış etmenlerden dolayı oluşan tahriş ve tahribatları hızlı bir şekilde gidermeyi amaçlar. Cilt yapısının güçlendirmesinde fayda sağlayan bu ürünün Babe krem kullananlar tarafından ve dermatolojik açıdan kanıtlanmıştır. Markada özellikle hamilelik döneminde kullanılabilecek çatlak keremi ürünleri de bulunmaktadır. Karın iç hacminin bebekle birlikte artmasına bağlı olarak, özellikle son aylarda yırtılmalar meydana gelir. Karın kısmının derisinin elastikiyetinin artırılabilmesi ve yırtılmaların engellenebilmesi için, hamileliğin ilk 3 ayı sonrasında bu kremleri kullanmanız gerekecektir. Bunun yanı sıra kilo alıp veren kişilerde, boyları birden uzayan ergen kişilerde de çatlamalar görülebilir. Babe çatlak kremi bu çatlakların oluşumunu engelleme, yüzeysel çatlakları giderme, derin çatlakları ise büyük oranda azaltmak için kullanılır. Cildin esnekliğini artıran bu ürün, bölgeye yoğun nemlendirme ve onarım yaparak çatlak sorunlarını tamamıyla çözümler. Ayrıca bu bölgelerde cildin sıkılaşmasına da büyük oranda katkıda bulunur. Babe çatlak kremi kullananlar, sonuçlarından oldukça memnun kaldıklarını ve büyük ölçüde izlerin kaybolduğunu dile getirmişlerdir. Cildinde toparlanma ve sıkılaştırma etkisi görmek isteyen kişilerin kullandığı ürünler arasında Babe anti aging serum bulunmaktadır. Ciltte bazı sebeplerden ve yaş almadan dolayı oluşan yüzeysel ve derin kırışıklıkların toparlanması ve giderilmesinde oldukça başarılı bir üründür. Ciltte onarım ve bakım sağlayan bu ürün cildin sıkılaştırılmasında da oldukça etkilidir. Ampul şeklinde bulunan bu ürün, alkol veya boya içerikli maddeler içermediği için güvenle kullanılabilmektedir.

Cildinizin İhtiyacı Olan Her Şey Babe Cilt Bakım Ürünleri

C vitamini cildi destekleyen önemli içeriklerden biridir. Özellikle ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde oldukça etkilidir. Ayrıca ciltte oluşabilecek tüm tahrişlerin giderilmesine de yardımcı olur. Babe C vitamini ampul, kızarıklığa ve hassas cilt tipine sahip kişiler için onarım sağlayan içeriğe sahiptir. Cildin derinlemesine nemlendirilmesini sağlarken, ciltte oluşabilecek lekelerin de eşitlenmesi konusunda cildi destekler. Hipoalerjik yapısı sayesinde her cilt yapısına uyum sağlar. Ayrıca Babe vitamin C meyan kökü içeriği sayesinde cildin aydınlık bir görünüme ulaşmasını sağlar. Yeni yapılanmaya başlamış cilt kırışıklıklarını tamamıyla giderirken, derinlemesine kırışıklıkların görünümünü büyük ölçüde azaltacaktır. Düzenli kullanımda kısa süre içerisinde canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Babe C vitamini kullananlar, cildin yapısının daha pürüzsüz, ışıltılı ve nemli bir görünüme ulaştığını ifade etmektedirler. Babe serum içeriğinde ürünlerden bir diğeri ise Bicalm’dir. Hassas ciltlerde kullanılan bu serum, cilt bariyerinin güçlendirilmesini artırır. Ciltteki sebum yağ tabakasının artırılmasını sağlayan ürün ışıltılı ve canlı bir görünüme ulaşılmasını sağlayacaktır. Ciltte halihazırda bulunan tahriş ya da deformelerin giderilmesini destekleyen bu serum, cildin yapılandırılma ve onarılmasında oldukça etkilidir. Düzenli kullanımda cildin daha güçlü ve ferah bir yapıya ulaşmasını sağlayacaktır. Yine Babe ampul serum formunda olan ürünlerden bir diğeri renk eşitleyici serumdur. Yoğun etkisi sayesinde kısa süre içerisinde ciltte fark edilir bir sonuç etkisi yaratacaktır. Ciltte oluşan yoğun lekelerin giderilmesine yardımcı bu ürün, cilt tonunu eşitleme konusunda cildi destekler. Bunun yanı sıra ciltte oluşabilecek, dış etkenlerden dolayı oluşabilecek yeni lekelere karşı korunmasını sağlayacaktır. İnce bir yapısı bulunan bu serum, tüm cilt tipleri uyum sağlamaktadır. Cilt tarafından hızlı emilebilme özelliği bulunan serum, nemlendirici etkiye de sahiptir. Ayrıca parlamaya neden olmayan yapısı mat bir görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır.

Cildinizi Derinlemesine Temizleyen Babe Ürün Çeşitleri

Cilt genellikle dış etkenler ve genetik yapıya bağlı olarak akne, siyah nokta ve gözeneklere meyilli bir cilt yapısı eğilimi gösterebilir. Zaman içerisinde cildin yağının ve kirinin arındırılmaması cilt tipi sorunlarını da beraberinde getirecektir. Babe ürünleri kullanımı ile tüm bu sorunları aşabilmeniz mümkündür. Babe temizleme jeli çeşitleri her cilt tipine göre değişkenlik gösterir. Babe Stop Akn temizleyici jeli öne çıkan ürünlerden biridir. Yağlı ciltler için uygun olan bu ürün ciltte akne oluşumu engelleyerek daha pürüzsüz bir cilt tipine ulaşılmasını sağlayacaktır. Ciltte T bölgesi olarak bilinen parlamaya ve akneye meyilli bölgedeki fazla yağın giderilmesini sağlayarak, matlaşmasını sağlar. Cildi tamamen arındırarak, gözeneklerin azaltılmasını da destekler. Düzenli kullanımda zaman içerisinde akne ve gözeneklerin ciltte tamamen bitirilmesine neden olur. Miceller cilt temizleme suyu çeşitleri makyajın ve dış etmenlerin neden olduğu cilt kirlerinin yok edilmesinde oldukça etkilidir. Su gibi akışkan formülü cilt tarafından hemen tolere edilerek emilim sağlanır. Tüm cilt tipleri tarafından kullanılan bu ürün, cildi derinlemesine temizlerken parlak bir görüntü kazandırır. Babe soyulan peeling ölü hücrelerin giderilmesi ve siyah noktalı görünümün azaltılmasına yardımcı olur. Kremli yumuşak yapısı sayesinde soyulma sırasında cildi tahriş etmez. Cilde ipeksi bir yumuşaklık katarken, daha aydınlık ve taze görünmesine katkıda bulunacaktır. Babe cilt bakım ürünleri arasında temizleme sütü içeriği de bulunmaktadır. Özellikle makyaj sonrasında cildin nefes almasını sağlayarak, makyajla oluşan kirlerin ciltten atılmasını sağlar. Nefes aldıran yapısı sayesinde ciltte bir ferahlama oluşacaktır. Babe tonik çeşitleri arasında öne çıkan ürün Astringen tonik losyon çeşididir. Gözenekleri tıkamayan formül, cildin tüm yağı ve kirinin temizlenmesinde etkilidir. Bunun yanı sıra cildin nem dengesini kazanmasını sağlayarak aşırı kuruma ve aşırı yağlanmaların önüne geçer. Bu ürünün sıkılaştırıcı etkisi bulunan tonik çeşidi de mevcuttur. Ölü hücrelerde, kirli gözeneklerden ve siyah noktalardan büyük ölçüde kurtulmayı sağlar. Bunun yanı sıra ciltte fazla yağlanmayı gidererek, doğal ve canlı bir cilt yapısı oluşmasını sağlar. Bu ürün tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Babe markası saçlarınızın sağlığını geri kazandırmayı hedefleyen saç bakım ürünleri de bulunmaktadır. Babe şampuan çeşitlerinde kepeği önleyici, saç dökülmesini önleyici ve saç tiplerine uygun farklı şampuan seçenekleri bulunmaktadır. Saç ile ilgili sorunlarınıza göre markanın ilgili ürününü tercih edebilirsiniz. Babe saç dökülmesini önleyici şampuan, özellikle mevsimsel değişimlere bağlı olarak gelişen saç dökülmelerini büyük ölçüde giderir. Saçların derisindeki kan dolaşımının artırılmasına yardımcı olur. Saç derisi ve köklerini yenileyen formül içeriği, saçların daha çabuk yağlanmasını da azaltacaktır. Saçın güçlü ve dengeli bir şekilde uzamasına yardımcı olan ürün, saç kırılmalarını azaltır. Saç tellerini kalınlaştırarak, saçların daha hacimli ve parlak görünmesini sağlayacaktır. Saç telleri ince, kırılgan ve dökülmeleri yoğun kişiler tarafından tercih edilebilir.

Bebek Sağlığını Koruyan Babe Bakım Ürünleri

Babe markası yalnızca yetişkinler için değil bebek bakımına dair birçok ürün içeriğine de sahiptir. Bebeklerdeki hassas ten sebebiyle güvenilir olmayan içeriklerin tercih edilmemesi gerekir. Marka bebek bakım ürünlerinde kullandığı doğal içerikler sayesinde bebeğinizin cildin de oluşan sorunlar giderirken, bebeğinizin cildinde alerji oluşturmaz. Babe bebek güneş kremi doğal içeriği ile öne çıkan ürünlerden biridir. Bebekler güneşin olumsuz etkilerinden yetişkinlere oranla çok daha olumsuz etkilenirler. Bu nedenle ciltlerini koruyabilmek adına cildine zarar vermeyen doğal yapıda güneş kremi tercih edilmelidir. Markanın güneş kremi bebekte alerjik sonuçlar doğurmaz. Çabuk emilmesiyle birlikte direkt etkisini gösteren krem, güneşin zararlı etkilerinden bebekleri korur. Bebeklerde özellikle kışın dış etmenler, hava koşulları gibi nedenlerden dolayı cilt giderek kuruyacaktır. Bebeğin cildinde görülen döküntü ve kurulukların giderilmesi için nemlendirici kullanımı büyük önem taşır. Babe bebek bakım ürünleri arasında olan nemlendirici, bebeklerin cildine göre formüle edilmiştir. Cildi derinlemesine nemlendiren ürün, ipeksi yumuşaklığın geri kazanılmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca sıvı yapıda oluşu cilt tarafından hızlı emilim özelliği göstermektedir. Cildinde alerji reaksiyonları gelişmeye yatkın atopik bebek ciltleri için, özel olarak formüle edilen Hipoalerjenik yapıda nemlendiricilerde bulunmaktadır. İçerisinde bulunan doğal yağ mineralleri atopik ciltlerin nemlendirilmesinde fayda sağlayarak kuruluğu tamamıyla giderir. Bu ciltler için krem içeriğinin yanı sıra özel losyon içeriği de bulunmaktadır. Losyon kreme göre daha akışkan yapılıdır. Bu nedenle daha hızlı emilim sağlayarak cildin daha hızlı onarımı ve nemlendirilmesinin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır. Özellikle belli bir yaş altı bebeklerde pişik sıklıkla oluşmaktadır. Bezin uzun süre kalması, bez değişikliği, sık kaka, antibiyotikler gibi nedenlerle çocukların bacak arası ve popo bölgesi pişebilir. Pişikte doğal ürün kullanımı pişiğin giderilmesinde büyük önem taşımaktadır. Babe Türkiye pişik kremi, mevcut olan pişiğin giderilmesi ve pişik oluşumunun engellenmesinde oldukça başarılıdır. Cilde her bez değişiminden sonra uygulandığında, cildin derinlemesine nefes almasını sağlar. Ciltte yeni oluşmaya başlamış kızarıklıkları ve tahrişi kısa süre içerisinde onararak pişiği yok eder. Su bazlı olması sayesinde tamamen doğal bir üründür. Cilt bariyerini koruyan ve geliştiren ürün, pişiğin neden olduğu acının giderilmesinde de oldukça başarılı sonuç verir. Ebeveynler arasında Babe marka kullananlar ürünlerden odlukça memnun kaldıklarını dile getirmiştir.

Babe Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Babe markasında bebek bakım ürünlerine dair şampuan ve duş jeli ürünleri de bulunmaktadır. Markada doğal içerikli ve birçoğunda Hipoalerjenik yapı bulunması nedeniyle bebeklerin cildinde zararsız bir kullanıma sahiptir. Babe duş jeli, hassas bebek ciltlerine uygun olarak üretilen doğal içerikli bir üründür. Gözleri yakmayan formülü sayesinde ebeveynler tarafından güvenle kullanılır. Cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmayı sağlayan ürünün içerisinde, doğal koku içerikleri kullanılmıştır. Boya, alkol, parfüm gibi zararlı içerikler bulunmayan ürün, Hipoalerjik olarak üretilmiştir. Bu nedenle atopik yapılı bebekler içinde ebeveynler kullanım sağlayabilir. Babe bebek şampuanı içeriği ve sonuçları ile ebeveynlerin onayını almış ürünler arasındadır. Günlük kullanım için uygun olan Extra Mild, içeriğinde doğal süt ürünleri ve bal bulunan bir şampuandır. Hafif bir yapısı bulunan bu ürün bebeklerde saç derisinin bakımı ve korunmasını sağlar. Saç derisinde kan dolaşımını hızlandırarak saçların hızlı olanak verir. Saça ekstra yumuşaklık, hacim ve parlaklık kazandırır. Aynı zamanda saç tellerinin kalınlaşmasında da payı oldukça büyüktür. Saçı derinlemesine besleyen bu ürün, gerekli nemin saça kazandırılmasını çok etkilidir. Gözü yakmayan formülü sayesinde rahatlıkla tercih edilebilir. Ebeveynler tarafından yapılan Babe kullanıcı yorumları, bebeğin saçlarının gürleşmesi ve sağlıklı uzaması konusunda başarılı buldukları yönündedir. Konak oluşumu bebeğin saçlı derisinde kurumaya ve dış etmenlere bağlı olarak ortaya çıkan bir olaydır. Bu durum çözülmediğinde bebeklerde, saçkıran ortaya çıkarak saçlı derinin bazı bölgelerinde kellik ortaya çıkabilir. Babe konak önleyici şampuan, saçta bulunan konağın giderilmesi ve yeniden oluşma tehlikesini engeller. Islak saça uygulanan bu ürün saçta bekletilip yıkandıktan sonra büyük ölçüde konağı azaltacaktır. Birkaç kullanımda tamamen bitirerek ileri dönemlerde bebeklerde konak ve kepek oluşumunu engeller. Gözü yakmayan formülü ile rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğinde alkol, parfüm, boya içerikli hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Babe markasında ihtiyacınız olan birçok ürün ve etken maddeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Babe krem fiyat bilgisi ya da diğer ürünlerin fiyat bilgisi, değişkenlik göstermektedir. Trendyol uygulaması üzerinden, markanın tüm içeriklerine ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürüne uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.