"

Baby Alive

" araması için 189 sonuç listeleniyor
Baby Alive Acıkan Bebeğim
KARGO BEDAVA
Baby AliveAcıkan Bebeğim
959,45 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Baby Alive

İlk olarak 1973 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya sürülen Baby Alive, çocuğunuza benzersiz bir oyuncak deneyimi sunuyor. Ağızdan beslenebilen, ağlayabilen ve çeşitli hareketleri gerçekleştirerek çocuğunuza gerçek bir bebekle oynama hissi veren Baby Alive, çığır açan özellikleriyle oyuncak bebek seçenekleri arasında öne çıkmayı başarıyor.

Baby Alive Oyuncak Bebek Modelleri ile Tanışın

Baby Alive oyuncak bebek modelleri, her yaşta çocuğun güvenle oynayabileceği oyuncak bebekler arasında yer alıyor. Esmer, sarışın, kumral gibi farklı fiziksel özelliklerde üretilen Baby Alive oyuncakları, çocuğunuzun kendisine en yakın bulduğu modeli seçip daha mutlu hissedebilmesine olanak tanıyor. Baby Alive bebekleri, çeşitli konseptleriyle de çocuğunuza son derece keyifli bir oyun arkadaşlığı sunuyor. Baby Alive Ağlayan Bebeğim modeli, gözyaşı dökerek ağlayabiliyor ve 35 kelime konuşabiliyor. Sakinleşmek için çocuğunuzun ilgisine ihtiyaç duyan Baby Alive ağlayan bebek, bu sayede çocuğunuza sorumluluğu, ilgiyi ve insan ilişkilerini de öğretmeyi başarıyor.

Baby Alive Harika Bebeğim modeli 80'den fazla mimik, hareket ve ses efekti sayesinde çocuğunuza adeta gerçek bir bebekle oynama hissi veriyor. Emziğini emebilen ve gözlerini kapatarak uykuya dalabilen Baby Alive Harika Bebeğim modeli, oyun saatlerini her zamankinden daha heyecanlı hale getiriyor. Baby Alive Deniz Kızı Bebeğim modeli, suya dayanıklı yapısı sayesinde denizde ve havuzda kullanılabiliyor. Kıyafetinin aşağı indirilmesi sayesinde deniz kızı formu alan model, bu sayede çocuklarınızın yüzme aktivitelerinden daha fazla keyif almasını sağlıyor. Ağzından beslenebilen ve altı değiştirilebilen Baby Alive Deniz Kızı pembe ve mavi olmak üzere iki renk seçeneğinde kıyafetler sunuyor. Birbirinden göz alıcı Baby Alive kıyafetleri, çocuğunuzun oyun zevkini adeta zirveye taşıyor. 

Mila ve Lily ile Oyunlar Daha Zevkli

Baby Alive oyuncakları, birbirinden eğlenceli karakterleriyle de göz dolduruyor. Milla ve Lily adında iki farklı karakterleri çocuklarınızın beğenisine sunan Baby Alive, farklı konseptleriyle çocuklarınızın yaratıcılığına da katkı sağlıyor. Baby Alive Mila Doktorda modeli, çocuğunuzun doktor korkusunu yenmesine yardımcı oluyor. Baby Alive Lily ile Mama Eğlencesi seçeneği, çocukların beslenme alışkanlıklarını geliştirmesine olanak tanıyor. Baby Alive Spagetti Seven Bebeğim modeli ise paketinden çıkan oyuncak spagettileri yiyebiliyor ve bu sayede çocuğunuza iştahlı beslenme konusunda etkili bir rol modeli oluyor.

Baby Alive Emekleyen Bebeğim modeli, kendi başına emekleyebilmesi sayesinde çocukların büyük beğenisini kazanıyor. Baby Alive Tuvalet Eğitimi modeli, çocuğunuzun bezden kurtulup tuvalet alışkanlığı kazanma sürecine büyük bir destek sağlarken Baby Alive Bebeğimle Moda Zamanı seti ise çocuğunuzun rengarenk kıyafet ve aksesuarlarla farklı kombinler gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor ve çocuğunuzun zihinsel becerilerini geliştiriyor. Baby Alive Işıltılı Bebeğim modeli çocuklarınıza son derece keyifli bir alternatif sunmasıyla dikkat çekiyor. Biberonuyla beslendikten sonra alt bezinde ışık yakan Baby Alive Işıltılı Bebeğim modeli, bu sayede çocuklarınıza farkındalık ve sorumluluk bilinci kazandırmanıza imkan veriyor.

Baby Alive Çeşitleri Trendyol'da!

Baby Alive bebekleri, yüksek nitelikleriyle olduğu kadar ekonomik fiyatlarıyla da övgü topluyor. Baby Alive oyuncak bebek fiyatları, son derece uygun seçenekler sunması sayesinde çocuğunuza birden fazla model satın alabilmenizi de mümkün kılıyor. Baby Alive bebekleri, uygun fiyatları ve zengin seçenekleriyle şimdi Trendyol'da sizleri bekliyor.

Eğer siz de bebekler için oyuncak denince akla gelen ilk ürünlerden olan Baby Alive modellerinden satın almak istiyorsanız, Trendyol'daki seçeneklere hemen göz atabilirsiniz. Çocuklarınız için en uygun modeli kolaylıkla seçebilir ve Trendyol'un size özel avantajlarından yararlanarak çocuğunuza benzersiz bir mutluluk armağan edebilirsiniz.