İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Baby Turco Bebek Bezi

" araması için 530 sonuç listeleniyor

Baby Turco Bebek Bezi Bedeni ile Bebeğine Uygun Bezler

Canlıların oldukça sevimli olduğu halleri henüz yavru oldukları zamanlardır. İnsanlar için de bu durum geçerliliğini korur. Dünyaya gözlerini açan her bebek, masumiyetin bir simgesi gibidir. Bu masum canlıların kendilerine özel ihtiyaçları bulunur. Ürünlerini doğallıktan ödün vermeyerek üretmeye çalışan Baby Turco, bu ihtiyaçların önemli bir bölümünü karşılar. Çocuk sahibi olacaklarını duyan anne ve baba adaylarını tatlı bir telaş kaplar. Doğum gerçekleşmeden önce ihtiyaç duyacağınız ürünleri almak ve bebeğinizin gelişine hazır olmak bu konuda size büyük kolaylık sağlar. Listenize eklemeniz gereken ilk ürün kıyafetlerdir. Doğumdan sonrası ve hastaneden çıkış için bu kıyafetlere özel bir çanta yapmanız gerekir. Bu çantayı hazırda bekleterek süreci mümkün olduğunca keyifli hale getirebilirsiniz. Banyo ihtiyaçlarından havlu, sabun, şampuan, küvet gibi ürünleri de almanız önemlidir. Faydaları saymakla bitmeyen ve her bebeğin ihtiyacı olan anne sütü için de listenize yeni maddeler eklemelisiniz. Bebe yağı, alt değiştirme örtüsü, ıslak mendil, tırnak makası gibi bakım malzemelerine de oldukça ihtiyaç duyarsınız. Sağlık, her canlı için önemli bir konudur. Sağlıklı olmayan bir canlı diğer hayat fonksiyonlarını gerçekleştiremez. Bu nedenle sağlık ürünleri de listenizde yer almalıdır. Ateş ölçer ile burun ve kulak aspiratörü satın almayı unutmamalısınız. Küçük bir çocuğu tek başına bırakmak, gözlem altında tutmamak oldukça tehlikelidir. Ancak günlük yaşantınız da bir yandan devam eder ve sürekli olarak minik yavrunuzla yan yana olamazsınız. Bebek telsizleri ve kameralar bu konuda yardımınıza koşar. Bu sayede aynı odada olmasanız bile bebeğinizi izleyebilir ve duyabilirsiniz. Bebek bezi ise özenle seçip almanız gereken bir diğer ihtiyaçtır. Oldukça fazla çeşide sahip olan bu ürün grubu konusunda dikkatli olmalısınız. Baby Turco bebek bezi, bu konuda oldukça ideal bir seçim olur. Kendinizden bile daha çok sevdiğiniz bebeğiniz için alışveriş yaparken hassas olmanız doğaldır. Turco Baby bebek bezi hem sizin hem de çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılar. Markanın tasarlamış olduğu tüm ürünlere Trendyol sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Bebekleri Mutlu Eden Ürün Seçenekleri

Bebekleri Mutlu Eden Ürün Seçenekleri

Günümüzde kullanılan bezlerin temeli 19. yüzyılda atılır. Kendisini Türkiye’nin yeni nesil bebek bezi olarak tanımlayan Baby Turco ise bu konunun önde gelenlerindendir. Markanın öne çıkan özelliklerinden birisi de hiçbir hayvan üzerinde deney yapmamasıdır. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler, gün geçtikçe kendisine daha fazla müşteri bulur. Bunun sebebi yapılan deneylerin son derece acımasız oluşudur. Kafeslerde tutulan hayvanların sağlıkları tehlikeye atılır. Çevreyi kirletmemek ve korumak adına da bu testlerden uzak durulmalıdır. Marka bu noktada oldukça idealist bir düşünceye sahiptir ve bütün ürünlerinin üzerinde “Not Tested On Animals” ya da “Cruelty Free” ifadesi yer alır. Bu sayede gönlünüz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Baby Turco bebek bezi kullananlar, markayı özellikle alkol, paraben, parfüm, boya, SLS ve SLES gibi maddeleri içermeyen ürünler tasarladığı için tercih eder. Yetişkin kişiler için bile zararlı olan bu maddeler, küçük çocukların cildi için oldukça tehlikeli olabilir. Paraben ciltte alerjik reaksiyonlar oluşturur. Tahrişe ve çeşitli deri hastalıklarına yol açar. Alkol içerenler ise ciltte aşınmaya sebep olur. Ağır kokulara sahip olan parfümlü içerikler bebeğinize rahatsızlık verir. SLS vs SLES ise kanser oluşumunu hızlandırmaya bile sebebiyet verebilir. Markayı öne çıkaran bir diğer ürünü de külot bezdir. Özellikle anneler, bebek büyüdükçe alt bağlama işleminde zorlanır. Bu süreç hem zahmetli hale gelir hem de süre bakımından uzar. Baby Turco külot bez kolayca giydirilip çıkarılır. Bu sayede kolaylık sağlar. Büyümeye, emeklemeye ve yürümeye başlayan bebek sahibi annelere zaman tasarrufu sunar. İhtiyacınıza yönelik olarak yirmili, yirmi dörtlü, otuzlu veya otuz dörtlü paketleri tercih edebilirsiniz. Doğal ürünlerin öneminin farkında olan ve sağlıklı malzemeleri tercih eden aileler için de Baby Turco zeytinyağlı bebek bezi doğru tercihtir. Uzun yıllardır kullanılan zeytinyağının faydaları saymakla bitmez. Cildi yumuşatır, nemlendirir, kuruluğun önüne geçer ve hücre yenilenmesine katkıda bulunur.

Zeytinyağı içeren bu ürün sayesinde bebeğinizin cildi gün boyu rahat eder. Konu bezler ve alt değiştirmek olduğunda akla gelen bir diğer nokta da değiştirme sıklığıdır. Oldukça tecrübeli anneler bile bu konuda sorun yaşayabilir. Her açıdan kolaylık sağlamak isteyen Baby Turco, ıslaklık göstergesi ile birlikte bu sorunu ortadan kaldırır. Bu özellik sayesinde değişim gerekip gerekmediğini bezi açmadan anlayabilirsiniz. Bez değişim işleminden çok fazla hoşlanmayan çocuklar da bu duruma yalnızca gerçekten ihtiyaç olduğunda maruz kalır. Profesyonel bir bakış açısı ile üretilen bu ürünler ile bebeğinizin ihtiyaçları eksiksiz ve doğru şekilde karşılanır. Eğer bir çocuk sahibiyseniz her konuda fazlasıyla dikkatli olmanız gerekir. Alışveriş yaparken aldığınız ürünlerin içeriğine, özelliklerine, eksilerine ve artılarına bakmalısınız. Bu nedenle bebek bezi seçimini de titizlikle yapmalısınız. Bezin göbek deliğinden başlamasına ve popoyu sarmasına dikkat etmeniz gerekir. Büyük sorunlardan birisi olan sızdırmanın önüne bu şekilde geçmeniz mümkündür. Sızdırma yapan ürünler, rahatsızlık hissi verir. Bacak kenarlarında pişik olmasına sebep olur. Çukurova’nın doğal pamuklarından edilen liflerden üretilen içeriği sayesinde Baby Turco doğadan bebek bezi, sızdırma yapmaz. Emici tanecikleri ile kuruluğu uzun süre korur. Bu sayede sızdırmaları engeller ve pişik oluşumuna yol açmaz. Markanın sunduğu olanakların yanında doğru bez seçimi için size de görevler düşer. Bebekler doğdukları andan itibaren hızla büyümeye başlar. Bu büyüme ile birlikte yeni şeylere olan ihtiyaçları artar. Bebeğin kilosu, boyu ve kaç aylık olduğu gibi durumlar ihtiyaçların yönünü etkiler. Bebekler ortalama olarak iki buçuk ile dört kilo arasında doğar. Yenidoğan bir bebeğe Baby Turco bebek bezi yenidoğan almanız doğru olur. Baby Turco 1 numara bebek bezi, minik bedeni tam olarak sarar ve sızdırma yapmaz. 14 saate kadar kuruluk sağlar. Göbek bağı oyuntulu oluşu sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. 2-5 kilo arasındaki yenidoğan için 1 numaralı seçenekler, idealdir. Deneme yapmak amacıyla tanışma paketi satın alabilirsiniz. Daha hesaplı olan iki aylık fırsat paketi ise içindeki 400 adet ürün ile birlikte size uzun süre yeter. Hızla büyümeye devam eden yenidoğan, beş kiloyu aştığında Baby Turco 2 numara bebek bezi kullanmaya başlamalısınız. Bu ürün 3-6 kilo arasındaki bebekler için uygundur. Her çocuğun kendine özel bir gelişim süreci vardır. Ancak ortalama olarak ikinci ya da üçüncü ayda iki numaralı seçeneğe geçilir. Mini olarak adlandırılan iki numara bebek bezi de farklı sayılarda ürün içeren seçeneklerle sizlere sunulur. İhtiyacınıza yönelik olarak istediğinizi satın alabilirsiniz. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve yüzde yüz vegan olan bu ürünleri detaylı inceleyerek size uygun olanı seçebilirsiniz.

Büyüyen Bedenler İçin Değişen İhtiyaçlara Etkili Çözümler

Büyüyen Bedenler İçin Değişen İhtiyaçlara Etkili Çözümler

Çocuklar hızla büyürken yapabildikleri hareketler, hareket hızları ve ihtiyaçları hızla değişir. Baby Turco 3 numara bebek bezi 5-9 kilo arası için kullanılmaya uygundur. Ortalama olarak dördüncü aydan sonra bu kilolara ulaşılır. Dört aylık bir çocuk, bilinçli hareketlere başlar. Görme yetisi artar. Nesneleri bilinçli olarak seyredebilen bebek küçük nesnelere odaklanabilme kabiliyeti kazanır. Görsel yetiye paralel olarak işitme yetisi de gelişme gösterir. Başını sesin geldiği tarafa doğru çevirir. Gözleriyle sesin geldiği yöne bakar. Bunların dışında bebeğin hareketleri de farklılaşır. Yüzüstü yatarken kendisini yukarıya doğru itebilir. Elindeki nesneleri ağzına doğru götürebilir ve ağzına sokabilir. Ayaklarını fark eder ve onlarla oynar. Yüzüstü bir şekilde bıraktığınızda sırtüstü dönmeye çalışabilir. Durum böyle olunca gelişim seviyesine uygun bez seçimi önemi artar. Bunun sebebi fazlalaşan hareketlerin sızmaları artırmasıdır. Beli, bacakları ve popoyu saran ürünler tercih edilmelidir. İleri teknoloji ile üretilen Baby Turco tasarımları, elastik yapısı sayesinde hareketli bedenlere tam olarak uyum sağlar. Konfor alanı kısıtlanan, rahat hissetmeyen bebekler sıkıntılarını ağlayarak belli eder. Bebeğinin ağlamasını hiçbir anne baba istemez. Bu nedenle büyüme düzeyi ile orantılı bez seçimi son derece önemlidir. Baby Turco 4 numara maxi beden olarak adlandırılır. 8-14 kilo arasında kullanılmaya uygundur. Bacak lastiklerinin sahip olduğu yumuşak yapı sayesinde hem hareket özgürlüğü sağlar hem de sızmaları engeller. Uzun saatler boyunca korunan kuruluk ile birlikte pişik olma riski de ortadan kalkar. Bu sayede kendisini rahat hisseden bebekler gelişen hareket kabiliyetleri ile birlikte oyunlarına devam eder. Baby Turco 4 numara, 3 numara, 6 numara, 2 numara, 1 numara, 7 numara bebek bezi seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Pişik hem annelerin hem de çocukların büyük sorunlarından biridir. Ciltteki hassaslaşmaya ve kızarmaya pişik adı verilir. Gerginleşen cilt hassaslaşır ve rahatsızlık hissi oluşur. Şampuan, ıslak mendil, sıcak hava koşulları, terleme, kıyafet yapısı ve insan sağlığına zararlı maddeler içeren ürünler, pişiğe sebep olur. Aynı zamanda beslenme şekli de pişik oluşumunu destekleyebilir. Fındık, domates, ceviz, inek sütü ve yumurta tüketimi pişiğe sebep olabilir. Ancak pişiğe sebebiyet veren şeylerin başında bebek bezleri gelir. Değiştirme sıklığı bu noktada önemlidir. Islaklık göstergesi bulunan Baby Turco bebek bezi 5 numara ve diğer numaraların tamamında değiştirme süresini ayarlayabilirsiniz. Pişik oluşumunun bir diğer nedeni ise gelişim sürecine uygun ürünler kullanmamak olur. Bebeğe küçük gelen bez kullanımı, popoda ve bacaklarda pişik oluşumuna neden olur. Büyüyen ve hareketleri oldukça fazlalaşan 16-25 kilo arasındaki bebekler için Baby Turco 6 numara bebek bezi kullanımı bu durumun önüne geçer. Ancak tüm önlemler alınsa bile pişik oluşumunun önüne geçilemeyebilir. Bu nedenle pişik ile karşılaştığınız zaman ne yapmanız gerektiğini bilmelisiniz. İlk yapmanız gereken şey bebeğin altının temiz olduğundan emin olmak olur. Temiz cilde pişik kremi uygulamanız gerekir. Kremler çoğu zaman kızarıklığı alır ve hassasiyeti azaltır. Ancak pişik kremlerinin yeterli olmadığı durumlar da olur. Eğer pişik geçmiyorsa bebeğinizin cildini havalandırmanız gerekir. İmkanınız varsa çocuğunuzun altını bir süre bağlamamanız tavsiye edilir. Havalanan ciltte iyileşme görülür. Bunun dışında alt değiştirirken temizlik amacıyla kullandığınız mendillere dikkat etmeniz de önemlidir. İçeriği temiz olmayan ıslak mendiller, cilde zarar verir. Bebek cildine uygun, içeriği temiz malzemeleri tercih etmelisiniz. Birçok anne ise mendil yerine pamuk kullanır. Pamuğu nemlendirerek temizlik sağlamanız da mümkündür. Pişik olan bölgeyi su ile yıkayarak temizlemek ve nazikçe kurulamak doğru olur. Kuruduktan sonra yeniden krem uygulayabilirsiniz.

Baby Turco Bebek Bezi Yorumları

Baby Turco Bebek Bezi Yorumları

Bilinçli alışverişin önemini pek çok müşteri iyi bilir. Ebeveynler de çocukları için her zaman iyi olanı ister. Bu nedenle İnternet üzerinde oldukça fazla ilgi gören konular arasında bebek ürünleri de yer alır. Bezler de bu konunun önemli maddelerindendir. Bilinçli ve tecrübeli ebeveynler bile konu çocukları olduğu zaman akıl karışıklığı yaşayabilir. Doğru olan ürüne ulaşmak ve satın almak amacıyla araştırmalar yapar. Diğer müşterilerin yorumları bu noktada yardıma koşar. Aynı veya benzer koşullar altında bulunduğunuz müşterilerin görüşleri sizin için önemlidir. Bu sayede bir ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olma imkanı yakalarsınız. Baby Turco bebek bezi yorumlarına göz atarak siz de kendi tercihlerinizi yapabilirsiniz. Çocuğunun sağlığını düşünerek Baby Turco kullanan ailelerin memnuniyet seviyeleri yüksektir. Konu alışveriş olduğunda bir diğer önemli nokta da fiyattır. Ürünler özelliklerine, piyasaya, arz ve talep ilişkisine göre fiyatlandırılır. Farklı nitelik ve niceliklerdeki ürünler, farklı fiyatlara sahip olur. Anne ve bebekler için de aynı durum geçerlidir. İstisnasız her bebeğin temel ihtiyacı olan bezler de sıvıyı emme gücü ve kullanılan malzeme gibi faktörlerin yanı sıra, içerisinde zararlı maddeler bulunup bulunmadığı ve paket içindeki ne kadar ürün olduğu gibi detaylar da fiyatlar üzerinde etkilidir. Bebeğin yaşı ve kilosuna göre kullanılması gerekenler değişiklik gösterir. Kiloya ve yaşa uygun olarak seçilmeyen ürünler olumsuz etkilere sebep olur. Bu durum da fiyata etki eden bir başka durumdur. Baby Turco bebek bezi fiyatı da bu nedenle değişiklik gösterir. Ürünleri inceleyerek size uygun olanı seçmeniz gerekir. Milyonlarca müşterinin isteklerine ve ihtiyaçlarına yanıt veren Trendyol’da müşteri yorumlarını da okuyabilirsiniz. Bu sayede kendinize uygun olanı bulursunuz.

Online alışverişin son derece yaygınlaşması ile birlikte binlerce alışveriş sayfası da hizmet vermeye başlar. Ancak güvenilir siteler bulmak pek de kolay değildir. Birçok müşterisi bulunan Trendyol, müşteri memnuniyetinin yüksek olduğu bir online alışveriş sitesidir. Güvenilirlik söz konusu olduğunda akla ilk gelenler arasında olan online alışveriş platformu sayesinde aradığınız ürünlere hızlı ve kolay şekilde ulaşırsınız. Çocuk kategorisi bakımından sayısız seçeneğe ev sahipliği yapan Trendyol’da kendi ihtiyaçlarınıza yönelik aradığınız her şeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu ürünler arasında markanın bez çeşitleri de bulunur. Çocuklar ailelerin en değerli varlıklarıdır. Anneler ve babalar her zaman onlar için doğru olanı seçmeye çalışır. Rahat ve huzurlu hissetmelerini ister ve bunun için uğraşır. Bir bebeğin kendisini rahat hissetmesi için önemli etkenlerden birisi de bezlerdir. Baby Turco bu konuda aileleri oldukça mutlu edecek özelliklere sahiptir. Doğa dostu olan marka zararlı maddelerden de uzaktır. Marka; külot bez, ıslak havlu, bakım örtüsü gibi seçeneklere de sahiptir. Özellikle ıslak havlu konusunda adını ön plana çıkarmayı başarır. Islak mendiller ve havlular genellikle yenidoğanların ciltleri için zararlıdır. Ancak Baby Turco içerikleri; yenidoğanın eline, yüzüne ve vücuduna uygun olarak üretilir. Bebekler son derece hassas canlılardır. Bu nedenle yeni bir ürün deneyen aileler korku duyabilir. Eğer markayı ilk kez deneyecekseniz Baby Turco bebek bezi deneme paketi satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Her yaştan bireyin ihtiyaçları nasıl farklı olabiliyorsa çocukların da ihtiyaçları farklıdır. Kiloya göre bez tercih etmeniz gerekir. Bunun için filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Kaliteli ürünlere kolayca ulaşmanın yolu olan Trendyol, Baby Turco bebek bezi nerede satılır sorusunun da yanıtıdır.