"

Babyjem

" araması için 1042 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Babyjem

Babyjem, uzun yıllardır beri bebek aksesuarları ve bebek tekstiline dair pek çok ürünün üretimini gerçekleştiren Türkiye’deki köklü firmalar arasında yer alıyor. Kaliteli hizmeti ve eşsiz tasarımı ile hem annelerin hem de anne adaylarının büyük beğenisini topluyor. Ürün üretimlerinde bebek sağlığını ön planda tutan Babyjem markası, günden güne kendini geliştirerek ebeveynlerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri üreterek tüketici memnuniyeti kazanmayı amaç ediniyor. Birbirinden farklı renk ve ürün seçenekleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Üstelik sadece Türkiye’de değil dünya genelinde pek çok ülkede Babyjem ürünlerinin satışı bulunuyor. Babyjem ürünleri genel olarak 0 ile 3 yaş arası bebeklere yönelik üretiliyor. Babyjem bebek bakım seti konusunda da ekstra başarılı bir firma olmaya devam ediyor.

Babyjem Markası ve Kısa Tarihi

Babyjem markası 2008 yılından bu yana bebek bakım ürünleri ve bebek tekstili konusunda faaliyet gösteriyor. Kurucusu Cem Vatansever’dir. Başlangıçta küçük bir dükkanda hizmet veren Babyjem markası, günden güne büyüyerek kısa süre içerisinde dünya markası haline gelmeyi başarıyor. Şu anda ülkemizde 300'ün üzerinde hizmet veren mağazaları bulunuyor. Ürün üretimlerinde kullanılan malzemelerin Oekotex 100 standartlarına uygun olacak şekilde tercih ediliyor. Babyjem markası bebek sağlığını her şeyin önünde tutuyor. Başlangıçta toplamda 12 model ürün ile piyasaya merhaba diyen Babyjem, zaman içerisinde genişleyerek model sayısını 200'ün üzerine çıkarmayı başarıyor. Markanın gelişimi için gerekli olan tüm yazılı ve görsel çalışmalar oldukça hızlı bir şekilde devam ediyor. Üretimlerinde kaliteden ödün vermeden tüketici ihtiyacını karşılamayı amaç ediniyor. Üstelik tüketici yorum ve eleştirilerinin yanı sıra istek ve ihtiyaçlarına da büyük önem veriyor. Babyjem markası, hassas bir şekilde bebek aksesuarı üretimi yapan sayılı markalardan biridir. Günümüzde de satış oranı ve kullanım oranı en yüksek olan bebek ürünleri markaları arasında yer alıyor. Ürünlerinde bebek sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir malzeme kullanılmamasına özen gösteriyor.

Babyjem Ürünlerinin Çeşitliliği

Babyjem ürünleri sayı bakımından oldukça fazladır. Hem tekstil hem de aksesuar olarak ürün çeşitleri mevcuttur. Babyjem bakım seti, son dönemlerde anne ve anne adaylarının sıkça tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Set içerisinde yer alan bebek bakımına dair pek çok ürün, bebeklerin pek çok ihtiyacını karşılayacak niteliğe sahiptir. Babyjem banyo seti sayesinde bebekler yıkanırken büyük keyif alıyor. Babyjem küvet setinin kaliteli tasarımı pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Babyjem küvet, özellikle yeni doğan bebekler için sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Kaliteli plastiği sayesinde uzun süre deforme olmadan kullanılabiliyor. Babyjem klozet adaptörü bebeklerin tuvalet alışkanlığı kazanmasında büyük rol oynuyor. Üstelik rahat tasarımı ile bebeklere de büyük kolaylık sağlıyor. Babyjem lazımlık ise tuvalet eğitimi verilen bebekler için kullanılan en önemli araçlardan biridir. Yeni doğan bebekleri emzirirken sıkça tercih edilen Babyjem emzirme yastığı, ilerleyen dönemlerde de anneler için oldukça kullanışlı bir üründür. Bebeklerin mamalarını, su ya da sütlerini istenilen sıcaklık ve soğuklukta saklayabilmek adına üretilen Babyjem termos, annelerin baş yardımcıları arasında yer alıyor. Kendi kendine yemek yemeye başlayan bebekler için üretilen Babyjem mama sandalyesi, hoş tasarımı ve zarif duruşu ile pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor.

Babyjem Ürünlerinin Fiyatları

Babyjem ürünlerinin fiyatları, her gelir düzeyindeki insanların rahat satın alabileceği şekilde belirleniyor. Ancak fiyat belirlenmesinde ürünlerin çeşidi ve boyutu büyük rol oynuyor. Sahip olduğu özellikler de fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Trendyol sayfasında ihtiyacınıza yönelik Babyjem ürünlerinin özellikleri ve görselleri bulunuyor. Detaylı araştırma yapabilir, beğendiğiniz ürünün tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Trendyol, Babyjem ürünlerine avantajlı fiyatlar ile sahip olmanızı sağlıyor.