"

Babyliss

" araması için 65 sonuç listeleniyor

Babyliss

Babyliss, 50 yılı aşkın süredir güzellik ve bakım alınında geliştirdiği teknolojik ürünleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Teknolojiyle kulanıcıların tarzını oluşturmayı hedefleyen marka, sektrönün öncüsü olma konusunda oldukça kararlı ve ürünlerinin pek çoğu alanında ilk olma özelliğini koruyor. Yaratıcı ekibi ve gelişmiş araştırma laboratuvarları sayesinde Babyliss, her geçen gün ürünlerini daha etkili ve kullanışlı hale getirmek için yeni çözümler üretiyor. Üretilen her elektronik cihaz piyasaya sunulmadan önce markanın bünyesinde bulunan ve dünyanın farklı yerlerinde yer alan teknik merkezlerinde test ediliyor.  Mümkün olan en gelişmiş güç, ergonomi, verimlilik ve tasarıma ulaşma hedefiyle uzun aşamalardan geçerek cihazlar son formlarına ulaştırılıyor. Uzmanlarının beceri ve deneyimleri sayesinde yüksek kalitede ürünler yaratmayı başararak kullanıcıların ilk tercihi halini alıyor. 

Babyliss Bir Dünya Markası

Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Ülkeleri, Orta Doğu, ve Rusya başta olmak üzere Babyliss, uluslararası bir dünya markası olarak gün geçtikçe büyüyor. Marka yöneticileri, ürünlerine sanatsal bir boyut kazandırabilmek için gerekli ilhamı geleceğin ihtiyaçlarını öngörebilme yeteneklerininden aldıklarını belirtiyor. Yarını güzelleştirmenin verdiği heyecan, markanın en büyük tutkusu olarak belirtiliyor ve bu tutku gün geçtikçe büyüyerek tüm dünyanın gözleri önünde gerçekleşen bir başarı öyksüne dönüşüyor. Profesyonel seviyede üretilen ürünler, dünyanın dört bir yanında yer alan kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. 

Babyliss Ürün Çeşitleri

Güzellik, saç ve bakım alanında yüksek kalite standartlarında ürün geliştiren marka; oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Farklı ihtiyaç ve saç tiplerine yönelik 19 mm, 25 mm, 32 mm, 38mm Babyliss maşa çeşitleri saçlarda oluşması istenen dalganın tipine göre tercihe sunuluyor. Son yıllarda Babyliss saç maşası kategorisinde en yeni ürünlerden biri olan Babyliss curl secret, patentli auto curl teknolojisi ile hızla favoriler arasında üst sıralara yerleşiyor. Hızlı ve pratik dalgalar sunan ürün kalıcı dalgalar oluşturuken, kömürsüz motor teknolojisiyle uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Babyliss saç maşası ürünlerinde olduğu kadar, düzleştirici ürünlerinde de güçlü teknolojisiyle ön plana çıkıyor. Babyliss düzleştirici saç aletleri pek çok farklı seçeneğiyle ürün ailesi içinde yer alıyor. Buharlı saç düzleştiriciler tek geçişte saçı düzleştirme özelliğiyle, Liss Brush 3D Düzleştirici Saç Fırçası saç tarama konforunu düzleştirme deneyimine dönüştürmesiyle, Babyliss Gold Ceramic Geniş Plakalı LCD Ekran Saç Düzleştirici seramik yüzeyi ile saç şekillendirme sürecinizi keyifli bir etkinlik haline getiriyor.

Babyliss Hem Senin Hem Onun İçin

Elbette Babyliss ürünleri düzleştirici ve maşalar dışında farklı çeşitler de içeriyor. Kadınlar için kullanıma sunulan onlarca seçeneğin yanında marka, erkeklerin de kişisel bakım ihtiyaçlarını da göz ardı etmiyor. Saç, sakal ve vücut için zahmetsiz kesim süreci sunan tıraş makineleri,  güçlü rüzgarıyla saçlarınızı kurutan saç kurutma makineleri ve yüksek teknoloji ile donatılmış epilasyon aletleri markanın diğer ürünleri arasında bulunuyor. Ayrıca klasik tipteki Babyliss saç maşası çeşitlerinin dışında saç için tost makinesi, wag (su dalgası) maşası, sensitive döner başlıklı şekillendirici ve multistyle 1000 w hava üflemeli şekillendirici gibi ürünlerle Babyliss kuaförü evinize getiriyor.

Babyliss Fiyatları

Babyliss ürün fiyatları çeşitlerine göre oldukça farklılık gösteriyor. Saç maşaları; kalınlıkları, kullanılan teknoloji ve sahip oldukları ısı ayar seviyesine göre geniş bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. Saç düzleştiriciler tabaka genişliği ve yüzey kapalaması gibi farklılıkları sebebiyle çeşitleniyor ve özellik düzeyinin artması fiyatta artış yaratabiliyor. Buharlı düzleştiriciler ise tek seferde saçı düzleştirebilme özellikleri nedeniyle diğerlerinden daha yüksek fiyatlarla alıcı bulabiliyor.

Trendyol, Babyliss ürünlerini kullanıcılara en uygun fırsat ve ayrıcalıklarla sunuyor.

Yukarı Çık