Baby Max

Baby Max, bebeğinizi düşünürken pratik ve kullanımı kolay ürünleriyle sizin de hayatınızı kolaylaştırır. Bebeğinizin doğumundan itibaren ihtiyaç duyacağınız ürünler arasında bulunan mama sandalyesinden oto koltuklarına, bebek arabasından hem beşik hem de yatak olabilen oyun parkına kadar aradığınız her şey, Baby Max'te yer alır. Bebekler kadar anne babaların da gereksinimlerini dikkate alan Baby Max ürünleri,Trendyol'da. 

Her İhtiyaca Uygun Farklı Modellerde Bebek Arabaları

Bebeğinizin boyuna göre sırt kademesi ayarlanabilen Baby Max bebek arabası, bebeğiniz 6 yaşına gelene kadar rahatlıkla kullanılabilir. Baby Max bebek arabası modelleri, elle katlanabilme özelliğine ve çıkarılabilen ön barlara sahiptir. Elle katlanabilme özelliği sayesinde yerden tasarruf etmek kolaylaşırken, çıkarılabilir ön barlar, bebeğinizin rahatlıkla arabadan alınabilmesini sağlar. Bebeğiniz için gerekli olabilecek eşyaları saklayabileceğiniz bir alt sepeti ve ayarlanabilir tentesi de bulunan Baby Max bebek arabasının farklı pozisyonlara ayarlanabilen sırt dayanağı ile bebeğiniz, konforlu bir şekilde yolculuk edebilir. Oturma ünitesi sayesinde bebeğiniz ister yola ister size dönük oturabilir. Baby Max'in ana kucağı ile birlikte kullanılabilen Travel System bebek arabaları, doğumdan itibaren 15 kilograma ya da takribi 3,5 yaşına kadar kullanılabilir. Uçak seyahatlerinde ebeveynlerin el bagajı olarak rahatça kabin içine alabilecekleri modelleri de bulunan Baby Max bebek arabalarından biri mutlaka size göredir.

Güvenliği Belgelenmiş Oto Koltukları

ECE R44/04 Avrupa Güvenlik Standartı belgesine sahip Baby Max oto koltuğu, yan koruma sistemine de sahiptir. Bu sayede araca yandan gelebilecek darbelere karşı bebeğiniz yüksek koruma altında olur. Çoklu emniyet kemeri noktaları bulunan Baby Max oto koltuğu, bebeğiniz araç içindeyken ona kesintisiz koruma sağlar. İsofix bağlantı sistemi ile Baby Max oto koltuğu, yolcu koltuğuna rahatça sabitlenebilir. Isofix bağlantısı olmayan araçlarda ise emniyet kemeri ile araca bağlanarak güvenle kullanılabilir. Tek tuşla çıkarılabilme özelliğine sahip oto koltuğunu aynı zamanda ana kucağı olarak da kullanmak mümkündür. Bu ve benzeri birçok kolaylığıyla Baby Max oto koltuğu ve Baby Max ana kucağı, çok kullanışlı tasarımlara sahiptir.

Beslenme Saati

Küçük yaşlardan itibaren kullanılmaya başlanabilen Baby Max mama sandalyesinde düşmeyi engelleyen koruma barı sayesinde bebeğiniz güvenli bir şekilde yemek yiyebilir. 5 farklı pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı, 7 farklı yükseklikte kullanılabilme özelliği, çıkarılabilip ayarlanabilen çift tablalı tepsisi ve yumuşak pedli oturma ünitesi ile Baby Max mama sandalyesi, bebeğiniz 3 yaşına gelene kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Eğlence ve Uyku Bir Arada

Baby Max oyun parkı, sallanma aparatı sayesinde beşik olarak da kullanılabilir. Farklı yaşlarda kullanıma olanak sağlayan 9 kg taşıma kapasiteli ara kata sahiptir. İki ayağında frenli tekerlekleri bulunan oyun parkı, kolayca taşınabilir. 11 kg taşıma kapasiteli alt değiştirme ünitesi ve bebeğin kolayca parka girip çıkmasını sağlayan fermuarlı arka penceresi vardır. Işık, müzik ve titreşim özelliği de bulunan Baby Max oyun parkında oyuncak torbası da bulunmaktadır.

İlk Adımlar

Kademeli yükseklik ayarı sayesinde Baby Max yürüteç, bebeğinizin boyuna göre ayarlanabilir. Oyuncaklı ve müzkli ön paneli ve yumuşak dolgulu oturma bölümü ile Baby Max yürüteç, bebeğinizin ilk adımlarını eğlenceli ve güvenli bir şekilde atmasına yardımcı olur.

Avrupa Standartları'na uygun Baby Max ürünleri, bebeğinizin güvenliğini ve rahatlığını sağlarken siz anne babaların hayatını kolaylaştırır. Kaliteli seçenekleri ile her ihtiyaca uygun kaliteli Baby Max ürünleri, Trendyol güvencesiyle sadece birkaç tık uzağınızda. Trendyol sayesinde uygun fiyatlarla ve güvenli alışverişi deneyimiyle sahip olabileceğiniz Baby Max ürünlerini kaçırmayın!