"

Bade Natural

" araması için 133 sonuç listeleniyor
Bade Natural
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Bade Natural

Bade Natural, saf bitki özlerinden üretilen, cildinize ve ruhunuza iyi gelecek doğal ürünleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Marka; kozmetikte doğallıktan yana olanların, aroma terapi ile ilgilenenlerin ve yağların şifa verici ve sakinleştirici etkisinden yararlanmak isteyenlerin yanında oluyor.

Bade Natural, kurulduğu günden bu yana doğal bitki özlerinden yağlar üretiyor. Üretim aşamasında geleneksel soğuk sıkım veya damıtma yöntemlerini kullanıyor. Bundan dolayı bitki yağlarının içerisinde hiçbir katkı maddesi ve kimyasal madde bulunmuyor. Markanın ürünleri içerisinde SLES, SLS, paraben, sülfat sentetik madde içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Ayrıca vegan ürünlerden oluşuyor.

Bade Natural Yağları ile Doğallığa Adım Atın

Üretim felsefesi gereği markanın yağları %100 doğal bitki özlerinden elde ediliyor. Sabit yağları geleneksel soğuk sıkım yöntemi ile üreten marka uçucu yağları ise geleneksel buhar distilasyon (damıtma) yöntemi ile üretiyor. Bu sayede yağlar, saf ve doğal bir biçimde korunup saklanıyor. Yağların içerisine farklı kimyasalların karışmasının önüne geçiliyor. Böylece bitkilerden çıkartılan yağlar, en saf haliyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

Uçucu yağlar özellikle aromaterapide, zihni sakinleştirmek, konsantrasyonu arttırmak, uykuya kolay dalmak, solunum yollarının rahatlamasını sağlamak gibi etkileri için kullanılıyor. Dilerseniz lavanta yağının sakinleştirici etkisine kendinizi bırakarak daha rahat uykuya dalabilir, dilerseniz okaliptus uçucu yağı ile solunum yollarınızda rahatlama sağlayabilirsiniz.

Markanın sabit yağları ise cildin vitamin ve nem ihtiyacını karşılayarak cilt için doğal bir bakım sağlıyor. Cilt tiplerine ve cilt problemlerine göre soğuk sıkım sabit yağlar farklılık gösteriyor. Örneğin kuşburnu çekirdeği yağı, yaşlanma karşıtı bir cilt bakım ürünü olarak kullanılabiliyor. İçeriğinde bulunan A ve E vitaminleri sayesinde cildin elastikliğini geri kazandırmayı amaçlıyor. Aynı şekilde A vitamini cildin yenilenmesini sağlayarak daha canlı, parlak ve genç bir cilde sahip olunmasında etkili rol oynuyor.

Bade Natural ile Doğal Bir Cilt Bakımı

Bade Natural ürünleri aynı zamanda cildiniz için gereken bakımı sağlamak üzere geliştirilmiş doğal cilt bakım serumları, bitki özlerinden elde edilmiş bitki suları, gül suyu ve tonikleri, %100 saf içerikli sabunları ile de cilt bakımında fark yaratıyor. İçeriği tertemiz olan bu ürünler ile cildiniz kimyasallardan uzak, doğanın şifasına kavuşarak tazeleniyor, bitkilerin saf özleri ile ışıldıyor. Cilt bakım serumları, birbirinden farklı yağların farklı oranlarda bir araya getirilmesi ile elde ediliyor. Bu sayede farklı cilt problemleri için çözümler sunuyor. Örneğin Bade Natural göz altı aydınlatıcı ve canlandırıcı serum içeriğinde bulunan kuşburnu çekirdeği yağı ile cilde aydınlık bir görünüm kazandırarak cildi derinlemesine besliyor, göz çevresi gibi hassas bir bölgenin aydınlık ve canlı görünmesini sağlıyor.

Markanın sunduğu bitki suları ve tonikleri düzenli kullanımda cildi canlandırıp yatıştırarak cildin sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Saf bitki içerikleri aynı zamanda doğal parfüm etkisi gösteriyor. Bitki suları ve tonikler kimyasal maddelerden uzak şekilde doğal yollar ile ambalajlanıyor. Bunun yanı sıra markaya ait sabunlar %100 doğal bitki özleri içerikleri ile oldukça dikkat çekiyor. Sabunlar kokuları ve benzersiz içerikler ile hem cildinize hem duyularınıza hitap ediyor. Cilt problemlerini giderirken cildi besliyor. Markanın aromaterapi etkili sabunları ile banyonuz adeta bir terapiye dönüşüyor.

Bade Natural Ürünleri Trendyol'da

Bade Natural, cilt bakım ürünleri ile Trendyol'da sizleri bekliyor. Siz de Bade Natural'in cildinize nefes aldıracak ürünleri ile cilt bakımınızı değiştirebilir ve bakım rutinlerinize doğallık katabilirsiniz. Bade Natural indirim fırsatları için Trendyol'a göz atabilir ve beğendiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.