"

Baharat Takımı

" araması için 2307 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Baharat Takımı

Mutfakların gözde ürünleri arasında yer alan baharatlık takımları, pul biber, nane, kimyon, karabiber gibi baharat çeşitlerinin saklanması için kullanılıyor. Baharat takımları, işlevsel özelliğinin yanı sıra dekoratif yönüyle de oldukça dikkat çeken mutfak gereçleri arasında yer alıyor. Baharatların sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlayan baharat takımları birbirinden şık tasarımlarıyla Trendyol kalitesi ile sizlere sunuluyor. Trendyol, mutfağınıza uygun kullanışlı baharat takımlarını mutfak saklama ve düzenleme kategorisi içerisinden inceleme fırsatı sunuyor. Farklı özelliklere ve şekillere sahip baharat takımları modern tasarımları ile mutfaklarınıza renk katıyor. Yemeklere lezzet veren baharatların saklanması için kullanılan baharat setleri, işlevsel yönü ile müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Baharat Takımı Modelleri

Mutfak gereçleri arasında önemli yere sahip olan baharat takımları pek çok model ve çeşidi ile Trendyol' da sizleri bekliyor. 2'li, 4'lü, 5'li ve 6'lı takımlar en çok tercih edilen baharat takımı modelleri arasında yer almakta olup, mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz ürünü tercih edebilme imkanınız bulunuyor. Trendyol, Karaca baharat seti gibi pek çok kaliteli markaları bünyesinde barındırarak ürünlerini müşterilerin beğenisine sunuyor. Baharat seti çeşitleri arasında kapaklı, kaşıklı, tekli ve çoklu gibi pek çok seçenek bulunuyor. Orta boya sahip porselen baharatlık modelleri genel olarak kare, oval ya da yuvarlak şık modeller barındırmakta olup, bu ürünlerin üzerinde ise kalp, kuş, kelebek gibi romantik desenler bulunuyor. Yemek masalarında kullanılabilecek tuzluk biberlik modelleri de Trendyol baharat setleri arasında yer alıyor. Yemek masalarında kullanım için aynı zamanda set halinde stantlı baharat modelleri bulunuyor.

Baharat Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Baharat takımı modelleri arasında mutfağınıza uygun olan modeli, mutfak tezgahınızın alanı ve kullanışına göre tercih etmeniz öneriliyor. Küçük ve dar bir tezgaha sahipseniz dolap içinde kullanılan modeller ya da duvara monte edilebilen baharat takımlarını kullanmanız alandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Mutfaklarında geniş tezgaha sahip kişiler ise büyük ebatlara sahip, tezgah üzerinde kullanılabilen baharat takımlarından faydalanma imkanına sahip oluyor. Son zamanlarda cam baharat takımı modelleri tercih edilen ve ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Baharatlık çeşitlerinden duvara monteli bir model kullanmak isteyen kişilerin, buna uygun aparatlı ürünleri tercih etmeleri gerekiyor. Tezgah üzeri kullanım için ise stantlı modeller daha düzenli bir görünüm imkanı sağlıyor. Modern mutfaklar için bambu, klasik mutfaklar için porselen baharat setleri tercih edilmesi öneriliyor. Süsü seven modern mutfaklara sahip kişiler için çeşitli renk ve desenlere sahip pek çok ürün Trendyol'da yer alıyor. Baharatlık modellerinde renklerin,mutfak eşyalarına ve dekoruna uygun şekilde tercih edilmesi gerekiyor. Bu şekilde muazzam bir bütünlük sağlayarak, şık ve zarif mutfaklara sahip olma imkanı bulunuyor.

Baharat Takımı Fiyatları

Mutfaklarda işlevsel kullanım imkanı sunan baharat takımlarının fiyatları farklı modelleri, tasarımları ve ebatlarına göre değişkenlik gösteriyor. Baharat takımı fiyatları parça sayısına göre de farklılık gösterse de genel anlamda uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuluyor. Baharatların saklanması için tek olarak satışa sunulan kavanoz şeklinde kullanılan baharatlıklar, diğer ürünlere göre daha cazip fiyatlar barındırıyor. Baharat setlerinin fiyatları aynı zamanda yapımlarında kullanılan plastik, cam, porselen, ahşap ve çelik gibi malzemelere göre de değişkenlik gösteriyor. Birbirinden ünlü birçok markayı bir arada barındıran Trendyol, baharat takımlarından dilediğiniz modele uygun fiyat seçenekleri ile sahip olma imkanı sunuyor. Her bütçeye uygun baharatlık modeline sahip olan Trendyol, mutfağınıza uygun baharatlık tasarımına kolaylıkla sahip olma fırsatını farklı ödeme seçenekleri ile sunuyor.