İlgili Kategoriler
Renk
"

Bahariye Halı

" araması için 2195 sonuç listeleniyor
Bahariye Halı
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Bahariye Halı

Bahariye halı, ressam hassasiyeti ile oluşturulan desenler ile el dokuması özeniyle işlenen kaliteli halılar tasarlıyor. İlmek ilmek dokunan ve her modelinde farklı bir öyküyü anlatan Bahariye halı modelleri, en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanıyor. En gelişmiş makineler tarafından hazırlanan halı çeşitleri, evlerde ihtiyaç duyulan renk ve modellerdeki ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bahariye Anka serisi başta olmak üzere, Anadolu'ya özgü çizgileri de yansıtan birçok tasarıma koleksiyonunda yer veriyor. Klasik desenlerden, modern çizgilere kadar onlarca alternatif tasarımın yer aldığı halı çeşitleri, eşsiz dokuları ve tabloları aratmayan desenleriyle göz kamaştırıyor.

İlmek İlmek Bahariye Yolculuğu

1951 yılında tekstil alanında yün iplik ve kumaş üreterek dokuma faaliyetlerine başlayan Bahariye halı, günümüzde son teknolojiyle donatılan modern tesislerinde üretime devam ediyor. Evlerde konforu ve estetiği daha da arttırmayı amaçlayan marka, halı modelleri ile birlikte yolluk, paspas ve set ürünlerin de tasarımını gerçekleştiriyor. Kullanıcılara ulaşan her üründe kalite ve konforu yaşatmayı ilke edinen üretim anlayışı, günümüzde Bahariye Halı'yı en sevilen markalardan biri durumuna getiriyor.

Klasik ve Modern Çizgilerin Buluşması

Geometrik çizgiler ve doğaya özgü desenler ile Safran koleksiyonundaki gibi geleneksel Türk motiflerinin kullanıldığı Bahariye halı modelleri, pastel ve canlı renkleri içeren tasarımlardan oluşuyor. Oturma odaları, salonlar ve antre gibi farklı alanlar için hazırlanan halı serileri, klasik dikdörtgen modeller dışında Ruby koleksiyonunda olduğu gibi oval ve daire şeklinde modelleri de içeriyor. Geçmişin izlerini taşıyan retro tasarımları temsil eden püsküllü ve kalın dokulu halılar, zarafeti modern çizgilere sahip evlere getiriyor. Hem sade hem de klasik görüntüyü birleştiren Bahariye Gülbahar serisi, tüm mobilyalarla uyumlu renk alternatifleriyle şıklığın kusursuz yanını yansıtıyor. 

En Prestijli Halı Modelleri

Bahariye halı, çeşitli nedenlere bağlı olarak evlerinde değişiklik yapmak isteyenler için, el dokuması kalitesinde halı, yolluk ve kilim modelleri hazırlıyor. Değişen ev düzenlerine ve beğenilere uygun tasarımları içeren modeller, kullanıldıkları alanlara farklı bir tarz katıyor. Farklı istekleri karşılamak adına 5 mm ile 12 mm arasında değişen hav kalınlıklarında ürün tasarımı gerçekleşiyor. Bambu, akrilik ve pamuk ipliklerin kullanıldığı ürünler, yüksek ilmek sıklıklarıyla kaliteli ve dayanıklı halıların hazırlanmasına imkan sağlıyor.

Hayatı pratik hale getirmek için yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Bahariye halılar, düz ve kabartmalı yüzey motifleriyle dikkat çekiyor. Anka PK2895 ve SoftClass NN6696 modellerinde olduğu gibi leke tutmayan ve temizlemesi oldukça pratik olan halılar, özellikle çocuklu ailelere büyük kolaylık sağlıyor. Genel olarak antre ve mutfaklarda kullanılan Bahariye halı yolluk ve Bahariye halı kilim çeşitleri, kaydırmaz tabanlı yapılarıyla zemin türü ne olursa olsun kullanımı pratik hale getiriyor. 

Modaya Yenilikçi Bakışlar

Geometrik şekiller, sade dokular, kültürel motifler vb. pek çok deseni ürünlerinde buluşturan Bahariye halı, bu tasarımları özel boyutlarla şekillendiriyor. Canlı ve hareketli renklerden pastel ve sade tonlara, yüzlerce rengi mükemmel biçimde harmanlayan Bahariye halı modelleri, eşsiz dokulara sahip ürünler ortaya koyuyor. Doğadan, sanattan ve kültürlerden ilham alınarak hazırlanan tasarımlar, göz alıcı ve şık ürünlerin meydana gelmesini sağlıyor. Geçmişin izlerini taşıyan ürünlerden, en yeni trendlere sahip ürünlere kadar her tarza uygun ürün çeşitliliği, sıra dışı Bahariye modasını oluşturuyor.

Alerjen etkilerden uzak, bakımı kolay, kullanımı konforlu ürün serileri, yumuşacık dokularıyla evlere enerji katıyor. Çocuk odalarından oturma odalarına kadar tüm ihtiyaçlara özel halı çeşitleri, Trendyol güvencesiyle satışa sunuluyor. Kullanım alanları, boyutları ve özelliklerine göre değişen Bahariye halı fiyatları, her bütçeye uygun alternatifleri kullanıcılara sunuyor. Trendyola'a özel fiyatlar özel indirim kampanya ve fırsatları, kaliteli ve uzun ömürlü halılara sahip olmanızda kolaylık sağlıyor.