1400 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bahçe Dekoratif Ürünler

Bahçeli müstakil ev, site, kafe ve restoran gibi alanlar için birbirinden farklı dekoratif bahçe ürünleri bulunuyor. Bahçe dekorasyonu kategorisi, bu alanları zenginleştirmek isteyenlere hitap eden pek çok ürünü bir araya getiriyor. Bahçenizi estetik ve kullanışı kılacak bahçe çiçekleri, saksılar, aydınlatma ürünleri, salıncaklar, şemsiyeler ve daha niceleri sizleri bekliyor. Açık alanları süsleyen bu şık ürünler aynı zamanda konfor artırması bakımından da oldukça fazla tercih ediliyor. Teknolojik yeniliklerle harmanlanan dekoratif bahçe ürünleri farklı materyallerden üretiliyor ve her zevke hitap eden bir çeşitlilik sunuyor. Trendyol online mağazayı ziyaret ederek yüzlerce seçenek arasından bahçenize ve stilinize uygun bahçe ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

Dekoratif Bahçe Ürünleri

Bahçe dekoratif ürünler yelpazesi altında yüzlerce seçenek bulunuyor. Bahçe mobilyaları, peyzaj ürünleri, salıncaklar, çardak ve şemsiyeler, bahçe bibloları, bahçe aydınlatması, bahçe tekstili, depolama ürünleri, saksılar, mangal ve barbeküler, sulama aparatları, evcil hayvan malzemeleri, bahçe oyuncakları ve daha pek çok dekoratif ürün arasından ihtiyaç duyduklarınızı alabilir ve bu alanları muazzam bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mobilyalar bahçeleri dekoratif ve işlevsel kılmak adına en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Paravan, çit, bordür ve bahçe yer döşemeleri ile zemin ve bölmelere istenilen görünümü vermek ve uyumlu mobilyalarla bu alanları ahenkli kılmak mümkün. Birbirinden farklı niteliklere sahip bahçe mobilya setleri, bahçe masa ve sandalyeleri, banklar ve sehpalar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Eğlence ve dekorasyonu birleştiren salıncak çeşitleri ile yaz ve bahar aylarını bahçenizde keyifle geçirebilirsiniz.

Bahçe içine yerleştirilen çardaklar, kamelyalar, şemsiye ve gölgelikler de farklı tarzlara hitap edecek biçimde üretiliyor. Renk, malzeme, ebat ve tasarım çeşitliliği sunan bu ürünlerden bahçenize ve zevkinize uygun olanı satın alabilir, bahçede vakit geçirirken güneşin yakıcı etkisinden korunabilirsiniz. Bahçeleri güzelleştiren ve ferah bir görünüme kavuşturan bahçe çiçekleri için de özel ürünler bulunuyor. Bahçe saksıları, saksı aksesuarları ve saksı tabakları ile çiçeklerinizi göz alıcı sunumlarla bahçenize yerleştirebilirsiniz. Farklı renk, boyut ve materyal bileşimleri ile üretilen saksıların askılı, araba biçimli, stantlı, tekerlekli, çoklu hazneli olanlarının hem çiçek bakımı çok daha kolay oluyor hem de güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. Saksı altlıklarının plastik, seramik, eskitme, desenli gibi çeşitleri bulunuyor. Hem saksılara hem de saksı tabaklarına uygun dekoratif taşlar da satışa sunuluyor.

Bahçe Aydınlatması

Bahçe için dekoratif ürünler arasında yer alan bahçe aydınlatmaları kapalı havalarda, akşam saatlerinde ve gece boyunca bu alanlarda rahatça vakit geçirme olanağı sunuyor. Dekoratif aydınlatma ürünlerinin onlarca farklı modeli bulunuyor. Dış mekân aydınlatmalarının aplik, ters aplik, sarkıt, direkli, set üstü, LED sensörlü gibi çeşitleri farklı görsel tasarımlarla bir araya getiriliyor. Örneğin, kare ya da yuvarlak apliklerin metal ve plastik çerçeveli modelleri, set üstü aydınlatmaların eskitme, altın renkli, ahşap, kare, ince metal destekli, sarkıtlı modelleri farklı konseptler yaratmaya olanak tanıyor. Aydınlatma ürünlerinin ayaklı saplama modelleri de rağbet gören bir diğer kategori oluyor. Solar saplama aydınlatıcılar, tekli ve set biçiminde satılanlar, çiçek, oval, spot, ampul, fener, su topu ve küre biçimli olanlar, kumaş ya da metal kafes tasarımlı olan saplama modeller ilgi çekiyor. Özellikle mağaza ve kafe gibi alanların bahçeleri için tercih edilen projektör ve sensörler bahçelerin iyi biçimde aydınlatılmasını sağlıyor. Hareket sensörlü aydınlatıcılar elektrik israfını önleyerek bütçeye katkı da sağlıyor. Ağaç fenerleri, bahçe mumlukları, bahçe fenerleri ve meşaleler tüm bahçelerde kullanılabiliyor ve son derece hoş bir görüntü sunuyor. Set hâlinde ya da tekli satışa sunulabilen bambu meşaleler hem sağlıklı hem işlevsel hem de dekoratif bir kullanım alanı sunuyor.