"

Bahçe Masası

" araması için 995 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bahçe Masası

Bahçe masası, bahçe mobilyası kategorisi içindeki en gerekli ürünlerden biri olarak kabul ediliyor. Bahçe masaları sadece bahçelerde değil teras, balkon ve verandalarda da kullanılıyor. Kışlık ve yazlık evlerde, restoranlarda ve iş yerlerinde dinlenmek, hava almak, yemek yemek hatta talebe göre açık havada çalışmak için kullanılan masalar; dayanıklı, kullanışlı ve rahat ürünlerden oluşuyor. Değişik materyallerden üretilmiş, farklı ebat ve modellerde birçok çeşidi bulunan bahçe masaları, Trendyol aracılığıyla tüketicilere en uygun koşullarla sunuluyor.

Bahçe Masası Özellikleri

Bahçe masaları genel olarak yuvarlak, dikdörtgen, kare ve oval modellerden oluşuyor. Bahçe mobilyası kategorisine dahil olan ürünler güneş ışınlarına, yağmura ve sert hava koşullarına dayanıklı malzemelerle üretiliyor. Bahçe masalarının bazıları istendiğinde iç alana taşınabilecek, yeri değiştirilebilecek ağırlıkta üretiliyor. Büyük bahçe, teras veya restoranlarda bahçe sahibi isterse birden fazla masa kullanabiliyor. Bu durumda aynı alana birbirinden farklı boyut ve özelliklere sahip masalar yerleştirilebiliyor. Bahçe mobilyalarında çoğunlukla masif, ahşap, plastik, rattan gibi malzemeler kullanılıyor. Bahçelerde kamp masası gibi kumaştan masalara, werzalit detaylı özel tasarımlara da rastlanıyor. Bahçe masalarının bazıları katlanabilir şekilde olduklarından kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Bahçe Masası Çeşitleri

Bahçe masalarının seçiminde bahçenin büyüklüğü ve sığdırılması gereken mobilya sayısı önem arz ediyor. Müstakil ev ve yazlıkların bahçesine sabit olarak masif veya ahşap bahçe masası yerleştirmek şık bir görüntü yaratıyor. Bu kategorideki ürünler balkon ve teraslara da çok yakışıyor. Kullanılacak alan büyük değilse katlanır bahçe masası çeşitleri de kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor. Rattan masalar ise hem kullanışlı hem de kolay temizlenebilen yapılarıyla en çok tercih edilen bahçe masası çeşitlerinden. Rattan masaların üst kullanım bölgelerini genelde cam tablalar oluşturuyor. Rattan masaların farklı ebat, yüksekliklik, renk ve tasarımdan oluşan birçok çeşidi bulunuyor. Bahçe masalarında tüketiciler alanlarının yapılarına uygun olarak en çok yuvarlak, kare, dikdörtgen ve oval modelleri tercih ediyor.

Bahçe masaları dört ayaklı, çift ayaklı ve tek ayaklı modelleri ile de kullanıcılara sunuluyor. Pratik kullanımı, kolay taşınabilirliği, yıkanmaya uygun oluşları nedeniyle plastik bahçe masası kullanımı da yaygın olarak görülüyor. Bu masalar küçük alanlarda talebe göre yerleştirilmeleri kolay olduğundan tercih ediliyorlar. Büyük bahçe sahipleri de kalabalık misafir, davet ve benzeri durumlar için plastik masaları sıklıkla kullanıyorlar. Plastik bahçe masalarının renkli, yuvarlak, kare, tek ayaklı, çift ve dört ayaklı model seçenekleri bahçe sahiplerine büyük kolaylık sağlıyor. Daha küçük alanlar için geniş yer kaplamayan yüksek bar masaları da kullanışlı alternatifler oluşturuyorlar. Bar masaları açık hava davetlerinin de vazgeçilmez kurtarıcısı konumunda oluyorlar.

Bahçe mobilyası kategorisinin bir diğer ürününü de küçük sehpa masalar oluşturuyor. Farklı malzemelerden üretilen birçok modeli bulunan sehpa tipi küçük ve kısa masalar özellikle küçük alanlar için çözüm yaratıyorlar. Bu efektif ürünler büyük alanlarda da oturma gruplarının ortasında çay-kahve servisleri için tercih ediliyor. Küçük masaların da büyük masalar gibi sabit konumlandırılmış olan modellerinin yanı sıra katlanır modelleri ve plastikten üretilmiş kolay taşınabilen modelleri bulunuyor.

Bahçe Masası Fiyatları

Bahçe masası fiyatları da diğer tüm kategorilerdeki ürünler gibi özelliklerine, malzemelerine ve tasarımlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Bahçe masalarının her bütçeye uygun modelleri Trendyol'da yer alıyor. Ayrıca Trendyol çeşitli indirim fırsatlarıyla tüketicilere kolaylık sağlıyor.

Siz de bahçenizi, balkonunuzu, terasınızı daha fazla kullanmak misafirlerinizi keyifle ağırlamak ve dekorasyonunuzla fark yaratmak için Trendyol'un bahçe mobilyası kategorisi içerisindeki ürünlere göz atabilir, seçeceğiniz mobilyaları en uygun koşullarla satın alabilirsiniz.