"

Bahçe Sandalyesi

" araması için 1429 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bahçe Sandalyesi

Yaz aylarında gündeme gelen bahçe dekorasyonunda en kilit parçalardan biri de bahçe sandalyeleridir. Sıcak yaz günlerinde bahçe keyfi yapmak için kullanılan sandalyeler, işlevsel kullanımlarının yanında bahçe dekorunu tamamlayan bahçe mobilyası çeşitlerindendir. Bahçenin büyüklüğüne, dekorasyonuna ve kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak seçilmesi gereken bahçe sandalyeleri, yüzlerce model eşliğinde alıcıya sunulur.

Ahşap Bahçe Sandalyesi Modelleri

Bahçe mobilyası denince akla ilk gelen ahşap sandalyeler, doğal bir atmosfer yaratmak için ideal bir seçimdir. Gerçek ahşaptan üretilen ve genellikle katlanır tasarıma sahip olan ahşap bahçe sandalyesi çeşitleri; kestane, ceviz veya çam gibi ahşap tonlarında bulunabilir. Vernikli doğal ahşap tonlarının yanında beyaz renk seçeneği ile de satılan ahşap sandalyeler, kollu ve kolsuz ürünler olarak değişir. Kollu sandalyeler daha konforlu bir kullanım sunduğu için tercih edilirken kolsuz sandalye modelleri ise daha az yer kapladığı için öne çıkar.

Kollu ahşap sandalyeler arasında oturma bölümü ve sırt kısmı tekstil malzemeden üretilen minderli ürünler de yer alır. Minderli ahşap sandalyeler daha konforlu bir kullanım sunarken, sandalye için ekstra minder alma sorununu ortadan kaldırır. Aynı zamanda kollu tasarımları ile daha rahat bir kullanıma sahip olan ürünler, katlanır tasarımları ile kullanılmadığında az yer kaplayarak kolayca muhafaza edilir. Katlanmayan sandalye modelleri arasında ise vintage stili ürünler öne çıkar. Şık bir bahçe dekoru oluşturmak için ideal olan vintage stili sandalyeler, eskitme ahşap rengi ile benzerlerinden ayrılır.

Katlanır Bahçe Sandalyesi Modelleri

Katlanır bahçe sandalyesi modelleri arasında plastik, ahşap ve kamp sandalyesi olarak bilinen kumaş sandalyeler bulunur. Plastik katlanır sandalyeler, renkli tasarımları ve zarif duruşları ile öne çıkar. Beyaz seçeneğinin yanında kırmızı, mavi gibi renklere de sahip olan plastik sandalyeler, uzun ömürlü kullanım sunar. Kamp sandalyesi modelleri ise metal iskelet yapı ile birlikte kumaş sırt ve oturma bölümüne sahiptir. Paslanma ve kararma yapmayan metal iskelet, dayanıklı yapısı ile güvenle kullanılabilir ve modeline göre 110 kiloya kadar ağırlık taşıyabilir. Akrilik kumaştan üretilen oturma bölümü ile konforlu bir kullanım sunar ve sağlam dikişleri ile de uzun yıllar kullanılabilir. Kolay taşınır hafif tasarımı ile bahçenin yanı sıra balkonda ve kamp alanında kullanım için ideal bir seçimdir. Aynı zamanda katlanır kumaş sandalyeler arasında gölgelik kısmı bulunan ürünler de yer alır.

Plastik Bahçe Sandalyesi Modelleri

Plastik bahçe sandalyesi çeşitleri, uzun ömürlü kullanımları ile öne çıkar. Yağmurdan veya güneşten etkilenmeyen yapıları ile sorunsuz bir kullanım sunan ürünler, modern ve klasik tasarımlar eşliğinde bulunabilir. Modern plastik sandalyeler, daha sıra dışı tasarımları ile şık bir görünüm sergilerken, klasik sandalyeler de renkli minderler ile şık bir bahçe atmosferi yaratmak için idealdir. Plastik sandalyeler arasında kollu ve kolsuz ürünlere erişilebilir. Kollu ürünler, daha konforlu bir kullanıma sahipken, kolsuz sandalyeler ise daha az yer kaplar. Plastik sandalyeler, renk açısından da dikkat çekici renklere sahiptir.

Rattan Sandalye Modelleri

Rattan bahçe sandalyesi çeşitleri arasında modern detayları ile öne çıkan ürünler yer alır. Metal iskelet ile rattan oturma ve sırt bölümüne sahip olan ürünler; beyaz, krem veya kahverengi renk seçeneklerine sahiptir. Kolçaklı ve kolçaksız tasarımı ile değişen sandalyeler, bahçe takımı oluşturmak için idealdir. Şık ve kaliteli tasarımı ile modern bahçe dekorları oluşturmak isteyenlere hitap eden ürünleri, birçok farklı model eşliğinde bulabilirsiniz.

Rattan sandalyeden ahşap sandalye modeline kadar farklı ihtiyaçlara cevap veren birçok bahçe sandalyesi modelini Trendyol’un bahçe mobilyaları arasından inceleyebilir; cazip ürünlere erişebilirsiniz.