Bahçe Yer Döşemesi

Bahçe zemininde kullanılan ve dekoratif görünüme sahip malzemeler olan bahçe yer döşemeleri farklı materyallerle üretiliyor. Değişen ebatlarla tasarlanan yer döşemeleri bahçe ve peyzaj ürün seçenekleri arasında yer alıyor ve farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Bahçe zemin döşemeleri ahşap ve ahşap görünümlü malzemeden tasarlandığı gibi çim görünümlü halı malzemeden de üretilebiliyor. Taş ve seramik malzeme ile tasarlanan zemin karoları da bulunuyor. Trendyol bahçe dekorasyonu kategorisi çeşitli malzemelerden üretilen ve farklı boyut özelliği taşıyan bahçe yer döşemesi seçeneklerini sizlerin beğenisine sunuyor. Kategori ürünlerine göz atarak ihtiyacınız olan ürünü kolaca satın alabilirsiniz.

Bahçe Yer Döşemesi Çeşitleri

Bahçe yer döşemesi çeşitleri; PVC, seramik, taş, halı, ahşap ve ahşap görünümlü malzemelerle üretiliyor. Her malzemenin kullanım yeri ve amacı farklı oluyor. Dayanıklı malzeme ile tasarlanan ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Bahçe ahşap yer döşemeleri çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ahşap yer döşeme karoları çoğunlukla tike, bambu, okaliptus ve iroko ağacından elde ediliyor. Ürünlerde ağaçların doku, desen ve renk özelliklerine bağlı olarak farklılıklar görülüyor. Ahşap yer döşemeleri değişken boyutlardaki plakalardan üretildiği için kullanıcılara farklı seçenekler sunmayı başarıyor. Ahşaptan üretilen bahçe yer döşemeleri kare veya dikdörtgen ürün seçenekleri ile tasarlanıyor. Ahşap karolar düz biçimde dizilebiliyor ama parkelerde olduğu gibi asimetrik olarak dizilmesi de mümkün oluyor. Ahşap görünümlü bahçe yer döşemesi seçeneklerini kullanarak aynı görsel etkileri yaratmayı da tercih edebilirsiniz. Ahşap ve ahşap görünümlü yer karoları, uygulama şekillerine göre farklı modeller sunmayı başaran ürünler arasında yer alıyor. Çim halı yer döşeme seçenekleri ise bahçelerde suni çim alanları oluşturmayı ya da değişik bir hava yaratmayı mümkün kılıyor. Yeşil, mavi ve kırmızı gibi renk alternatifleri sunan çim halı çeşitlerini kullanarak bahçe içerisinde bir halı saha oluşturabilirsiniz. Spor etkinlikleri için uygun alana sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Üstelik çim halı fiyatları uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Bahçe Yer Döşemesi Uygulamaları

Bahçe yer döşemeleri içerisinde bulunan PVC ürün seçenekleri, suya dayanıklı oldukları ve kolay çürümedikleri için ilgi görüyor. Seramik ve taş karolar ile ahşap yer döşemeleri ise çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu malzemelerle tasarlanan bahçe yer döşemeleri, doğal malzeme kullanmayı sevenlerin tercihi olmayı başarıyor. Çim halı çeşitleri de belirli amaçlara hitap ediyor. Bahçe yer döşemesi uygulamalarını kendiniz yapabileceğiniz gibi profesyonel kişilere de yaptırabilirsiniz. Uygulama yapılacak zeminin düz olması gerekiyor. Yeterince düz olmayan bahçe zeminlerine, düzeltme işlemi uygulanmadan zemin döşemesi yapılamıyor. Döşeme yapılan zemine uygun nitelikli ürünlerinin seçilmesi de büyük önem taşıyor. Kaliteli malzemeden üretilen dayanıklı bahçe yer döşemelerini seçerseniz, uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Kış mevsiminin zorlu hava şartlarına karşı koyabilen ve kaymayan yer döşemelerini seçerek çocuklarınız gibi kendi güvenliğinizi de sağlama alabilirsiniz.

Bahçe Yer Döşemesi Fiyatları

Bahçe yer döşemesi ürün seçenekleri markalarına, üretildiği malzemelere ve uygulama özelliklerine göre değişen fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Bazı ürünler birbirine geçmeli şekilde kullanılırken bazıları da direkt zemine yapıştırılarak uygulanıyor. Doğal malzemeden üretilen bahçe döşeme seçenekleri ile diğer ürün çeşitleri arasında fiyat farklılıkları bulunuyor. Çim halı fiyatları ise üretildikleri markalara ve sundukları kaliteye göre değişen fiyatlar taşıyor.

Trendyol, bahçe dekorasyonu kategorisinde farklı malzemelerle üretilen birçok bahçe yer döşemesi seçeneği sunuyor. Bahçenize uygulamak istediğiniz dekorasyona uygun ürünleri bulmak için kategoriyi hemen inceleyebilirsiniz. Gereksinim duyduğunuz bahçe yer döşemesi ürünlerini şimdi kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık