Balen Sıvı Propolis Ekstraktı Su Bazlı 30 ml 3 Adet blnsvı3

Satıcı : Tunalı Baharat
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (8)
Nil Baharat
9.9
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
19 saat 51 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
211 TL193 TL
aktarsepeti
9.9
merchant-badge-image
19 saat 51 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
SonDerman
9.9
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
211 TL193 TL
ebitkisel
9.7
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
19 saat 51 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
211 TL193 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Balen Sıvı Propolis Ekstraktı Su Bazlı 30 ml 3 Adet

Geri Bildirim Ver
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Sıvı Propolis Ekstraktı Su Bazlı 30 Ml X 3 Kutu Propolis arılar tarafından değişik ağaç kabukları ve bitki yapraklarından toplanarak kovanlara taşınan reçineli maddedir. Oluşumunda arıların polen ve enzim katkısı bulunmaktadır. Yapılan araştırmalarda propolisin antimikrobiyal etkisinin olduğu belirlenmiştir. Bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Sıvı formda olan ürün su, meyve suyu gibi ürünlere katılarak kullanılabildiği gibi direk olarak ağızdan da alınabilir. Üründe alkol bulunmamaktadır. Günlük alım dozu: Çocuklar için (4-10 yaş) günde 1 kere 5 damla Yetişkinler için günde 2 kere 5 damla
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Etkili Formüller Balen Sıvı Propolis Ekstraktı Su Bazlı

Balen sıvı propolis ekstraktı 30 ml, reçineye benzeyen bir üründür. Bu ürün, arıların iğne yapraklı ağaçlardan, bitkilerin farklı kısımlarından ve salgılarından toplamış oldukları maddelerin başında bulunan salgı bezlerinden salgılamış oldukları enzimler ile üretilen bir üründür. Ürünün antioksidan ve antimikrobiyal özelliği bulunmaktadır. Arılar, propolisi bacillus larvae ve benzeri bakterileri ve mantar enfeksiyonlarını engellemek ve kovanlarını korumak amacıyla kullanmaktadır. Peteklerinin temizliğini sağlamak ve diğer canlıların kovana girmesini engellemek için de kullanılır. Kovanda bulunan bal peteklerinin güçlendirilmesi ve çatlakların onarılması amacıyla da kullanılmaktadır. Bu madde sayesinde arılar kovanlarına koruyucu bir kanaldan giriş ve çıkış yaparlar. Böylece kovanın ve arıların temizliği sağlanır. Propolis, genellikle koyu kahverengi renge sahiptir. Kendine has bir kokusu vardır. Balen sıvı propolis ekstraktı su bazlı 30 ml x 3 kutu kullananlar, ürünü sağlığa faydaları için tercih etmektedir.

  • Mineral Bakımından Zengin
  • Kendine Has Kokusu
  • Antioksidan

Balen Sıvı Propolis Ekstraktı Su Bazlı İçeriği

Arıların ağaçlardan elde ettikleri maddeleri kendi özel salgıları ile biyokimyasal değişime uğratması sonucu Propolis oluşmaktadır. Reçineye benzeyen yapısı ile kovanı koruyan madde, insan vücudu için de birçok fayda sağlar. Genellikle kahverenginin koyu tonlarında olan propolis, toplandığı bölgeye göre farklı renklerde olabilir. Şeffaf, kırmızı, sarı, yeşil renklerde propolis bulunmaktadır. Zengin bir içeriğe sahip olan ürün, insanlık tarihi boyunca tedavi amaçlı kullanılmıştır. Balen sıvı propolis ekstraktı su bazlı 30 ml x 3 kutu içeriği ile ortalama yüz elli biyoaktif bileşene sahiptir. B1, B2, C, E vitaminlerine sahip olan ürün mineral bakımından da oldukça zengindir. Çinko, bakır, demir, kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum ürünün içerdiği minerallerdendir. Ürün, zararlı virüslerin ve bakterilerin yok edilmesine yardımcı olabilir. Yetişkinlerin ve çocukların bağışıklıklarını güçlendirmek için kullanılabilir. Balen sıvı propolis ekstraktı su bazlı 30 ml x 3 kutu seçeneği kalabalık ailelerin tercihidir.

Balen Sıvı Propolis Ekstraktı Özellikleri

Mantarlara karşı etkili olan ürün, antioksidan ihtiyacını karşılar. İşlenmemiş olan ürünün sindirilmesi oldukça zordur. Doğadaki propolisin ortalama yarısını meydana getiren balmumuna benzeyen maddenin reçineye benzeyen maddeden ayrıştırılması gerekmektedir. Ürünün doğru bir şekilde ayrıştırma işlemine uğraması ile sindirilebilme özelliği yakın ilişkilidir. Bu işlem sayesinde propolis bitki ve larva kalıntılarından da ayrışır. Bu nedenle doğadan direkt olarak alınan ve işlenmeyen ürünlerin tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Balen sıvı propolis ekstraktı su bazlı 30 ml x 3 kutu özellikleri incelendiğinde ürünün sağlığa birçok açıdan faydası bulunur. Ürünün %50’si reçine, %30’luk kısmı balmumu, %10 esansiyel ve aromatik yağ, %5 polen ve %5 mineral madde içermektedir. İnsan sağlığı üzerinde birçok olumlu etkiye sahip olan ürün, anti bakteriyel, antiviral, antifungal ve antienflamatuvar içeriğe sahiptir. Sağlığa bu denli faydası olan ürünü blnsvı3 kodu ile satın almak mümkündür.

Balen Sıvı Propolis Ekstraktı Pratik Kullanımı

Propolis, farklı formlarda bulunmaktadır. Ürünün ham hali balmumu ile karışık bir formdadır. Suda çözünebilen damla, tablet, kapsül form, krem yapı, sprey, şurup ve toz gibi formları mevcuttur. Farklı formlarda olan ürünün kullanımı oral veya cilt üzerine sürme yoluyla olmaktadır. Balen sıvı propolis ekstraktı su bazlı 30 ml x 3 kutu kullanımı oldukça kolay ve pratik olup uzun süre kullanıma uygundur. Sıvı formda olan ürün, ağız yaraları ve boğaz enfeksiyonları için destek olarak kullanılabilir. Sıvı ve katı halde olan ürünlere damlatılması yoluyla kullanımı mümkündür. Ürünü gargara yaparak kullanmak da ideal bir seçenektir. Tablet ve kapsül formda olan ürün, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla kullanılabilir. Balen sıvı propolis ekstraktı su bazlı 30 ml x 3 kutu yorumları incelendiğinde ürünün pratik bir kullanıma sahip olduğuna dair geri dönüşler dikkat çekmektedir. Trendyol’u ziyaret ederek ürünün yorumlarını inceleyebilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.