"

Balparmak

" araması için 164 sonuç listeleniyor
BalparmakBallı Mix 180 G
(65)
15,90 TL
Sepete Git
BalparmakPropolis Plus Çocuk
39,90 TL
28 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Balparmak

1984 yılında kurulan Balparmak markası, arıların mucizesi balı ve çeşitli arı ürünlerini yüksek kalite ve doğallık prensipleri doğrultusunda müşterileriyle buluşturuyor. Balparmak balları, yüksek kalite standartları eşliğinde üretiliyor. Tamamen şekersiz ve doğal bal çeşitleri, Türkiye'nin dört bir yanından toplandıktan sonra son teknoloji Balparmak Ar-Ge ve Kontrol Merkezi'nde hassas analizlerden geçiyor. Tüketiciyle buluşmadan önce pek çok doğallık testinden geçen Balparmak ballar, en saf ve lezzetli hâlleriyle sunuluyor. Yenilikçi ve güvenilir Balparmak ürünleri, birbirinden özel lezzetlerden oluşuyor.

Balparmak Bal Çeşitleri

Balparmak bal ürünleri, zengin çeşitleriyle öne çıkıyor. Bu ürünler arasında başı çeken Balparmak Kestane Balı, keskin tadı ve lezzetiyle dikkat çekiyor. Bal arılarının Karadeniz'deki kestane ağaçlarının çiçeklerinden elde ettiği kestane balı, ağaçtan gelen doğal aroma ve lezzeti barındırıyor. Hafif acımsı tadıyla çiçek ballarından ayrışan kestane balı, mineraller açısından oldukça zengin olan içeriğiyle güçlü bir gıda takviyesi oluyor. Balparmak çiçek balı ise iştah açan tadı ve kokusuyla öne çıkıyor. Arıların yemyeşil yaylalardaki birbirinden renkli çiçeklerden elde ettiği çiçek balı, sofraların vazgeçilmez gıdaları arasındaki yerini alıyor. Balparmak Yüksekova Süzme Çiçek Balı, dağlık bir bölge olan Hakkari'nin Yüksekova ilçesinden elde ediliyor. Son derece özel bir floraya sahip olan bölgenin balları; çiçek, bergamot ve narenciye aromalarıyla fark yaratıyor.

Balparmak Apitera Serisi

Balparmak Apitera Serisi içerisinde birbirinden zengin içerikleriyle öne çıkan güçlü gıda takviyeleri yer alıyor. İçerisinde bal, arı sütü, polen ve propolis bulunan Apitera Kavanoz Serisi, oldukça beğeniliyor. Balparmak Apitera Zen, Apitera Up ve Apitera Mind ürünleri ise sağlıklı ve doğal bir yaşam sürdürenlere hitap ediyor. Apitera Zen kutusunda 7 adet 7 gramlık şase bulunuyor. İçerisinde Balparmak propolis, zencefil, tarçın, karanfil, karabiber ve limon içeren ApiteraZen şaseleri, bitki çayına ya da suya karıştırılarak tüketilebiliyor. Bal, muz, arı sütü ve propolis karışımından oluşan Apitera Kids, çocuklarda bağışıklığı desteklemek amacıyla kullanılıyor. Tadı ve kıvamıyla çocukların severek tükettiği Apitera Kids'in portakallı versiyonu da bulunuyor. Ginseng, propolis, guarana ve zencefilin birleşiminden oluşan Apitera Up paketleri içerisinde de 7 adet şase bulunuyor. Bağışıklık artırıcı bu ürün, 15 yaş üstü kişilerde kullanılabiliyor. Balparmak Apitera kategorisinin bir diğer ürün grubunu ise Apitera Mind oluşturuyor. Hafıza ve odaklanmaya destek amacıyla kullanılabilen bu üründe propolis, gingko biloba, zerdeçal, biberiye ve yaban mersini bulunuyor.

Balparmak Ballı Mix

Balparmak ürünleri içerisinde Balparmak Süzme Çiçek Yayla ve Ova Balı, Balparmak Süzme Çam Balı, Balparmak Monoflora ve Yöresel Serisi, Balparmak Katla Balla, Balparmak Balkovan, Balparmak Çocuklara Özel ve BallıMix gibi çeşitler de bulunuyor. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi hâline gelen BallıMix, şekerden uzak durmak isteyenler için oldukça lezzetli bir alternatif oluyor. İçerisinde saf bal ve taze fındık bulunan ürün, aromasıyla fark yaratıyor. Kolay sürülen kıvamıyla kızarmış ekmek ve simitle lezzetli bir uyum meydana getiren BallıMix, hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından sevilerek tüketiliyor.

Balparmak Fiyatları

Balparmak ürünleri, en doğal bal ve arı ürünlerini içermeleri açısından tüketicilerin takdirini kazanıyor. Birbirinden lezzetli Ballıparmak bal çeşitleri ile sofralar şenlenirken; propolis, zencefil ve ginseng gibi faydalı bitkilerle desteklenen doğal gıda takviyeleri ile bağışıklığın güçlenmesi de sağlanıyor. Balparmak bal fiyat alternatifleriyle de öne çıkıyor. Farklı kavanoz boyutları ve ambalajlarda sunulan ürünler, çeşitli bütçelere uygun seçenekler içeriyor. Balparmak; kalitesi, doğallığı ve ürün çeşitliliğiyle alanını genişletmeye devam ediyor.

Trendyol, bal tutkunlarına Balparmak ürünlerini hesaplı fiyatlarla sunuyor.