"

Bambu Sepet

" araması için 1728 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evinizdeki Modern Şıklık Bambu Sepet Modelleri Trendyol'da!

Sade, şık ve göz alıcı tasarımlarıyla üretilen bambu sepet genellikle dekoratif olarak kullanılır. Ofis, ev ve mekan dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan bu ürün ortama farklı bir hava katar. İşlevsel özellikleri ile en iyi alternatif sunan bu ürün, kumaş, hasır ve ip gibi farklı malzemeler ile desteklenir. Ev dekorasyonlarınıza yenilik katmanızı sağlayan bambu sepet modelleri dayanıklı ve vintage tasarımları ile öne çıkar. Özgün tasarımlar sunan bu ürün tekli, üçlü ya da ikili olarak satışa sunulabilir. Bambu hasır sepet dikdörtgen, kare, yuvarlak ya da oval şekilde yer alabilir. Tığ işi örgü sepet şeklinde tasarlanan bu ürün, farklı kalıplaştırma işlemleri uygulanarak üretilir. Beyaz, pembe, mavi, sarı, turkuaz ve krem gibi renk alternatifleri ile marka özelinde çeşitlenen bambu sepet modelleri, hediyelik sepet olarak da değerlendirilebilir.

Tasarım Gözdesi Bambu Sepet

Tasarım Gözdesi Bambu Sepet

Bambu sepet kurulumu oldukça basittir. Model olarak her zaman gözde olmayı başaran bu ürün genellikle katlamalı yapıda sunulur. Kat yapısı açıldığında kullanıma hazır olduğundan oldukça pratiktir. Aynı zamanda ev ortamında kitap, giysi, çocuk oyuncakları ve küçük eşyaları yerleştirmek için ideal bir depolama alanı sunar. Büyük boyda ki sepetler bambu çamaşır sepeti olarak kullanılır. Küçük boyutlardaki dekoratif olarak kullanırlarken kapaklı ya da kapaksız şekilde yer alabilir. Doğal renk detayı ile sunulan bu ürünler, mükemmel bir saklama kutusu olarak işlev görür. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken bambu çamaşır sepeti kurulumu oldukça pratiktir. Banyo dekorasyonunuza katkı sağlayan özel yapısı ile uzun süreli kullanım imkanı tanır. Özgün dizaynlar ile tasarlanan bu ürünler, saplı hasır çeşitlerde de bulunabilir. Bambu çamaşır sepeti kullananlar özellikle yapısı, kullanımı ve dikkat çeken özellikleriyle beğeni toplamaktadır.

Fonksiyonel Özellikleriyle Bambu Sepet

Fonksiyonel Özellikleriyle Bambu Sepet

Farklı formlarda tasarlanan bambu havlu sepeti banyo tasarımlarınıza eşlik ediyor. Marka özelinde tasarımsal değişikliğe gidilse de genel olarak işlevsel özellikleri ile dikkat çeker. Farklı boyut yapısına sahip olan bu ürünü dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Bambu çamaşır sepeti gri ile yan yana konumlandırarak banyonuzda uyum elde edebilirsiniz. Dekorasyon bütünlülük sağlayan bu ürün grubu, kullanım amacına göre şekillenmektedir. Fonksiyonel bir eşya özelliği taşıyan bambu piknik sepeti hafif bir yapıda olduğu için kullanımı kolaydır. Bölmeli yapısı ile beraber, piknik için gerekli olan tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilirsiniz. Hem evinizin daha etkileyici ve düzenli görünmesini sağlaması hem de iyi bir depolama aracı olarak kullanılması bakımından önemlidir. Dağınıklığın ortadan kaldırılması içinde kullanılan bu ürünler vintage ve bohem tarzı destekleyen yapıdadır.

Bambu Sepet Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Bambu Sepet Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Malzemem yapısına göre çeşitlenen bambu sepet modelleri kullanım amacına göre özel boyutlarda sunulur. Farklı hasır malzemelerden üretilen bu ürün, fonksiyonellik açısından pek çok avantajı kullanıcıları ile buluşturuyor. Özellikle minimal boyutlarda ki tasarımlar kullanıcıların ilgisini çektiğinden ortama hoş bir etki bıraktığı ifade edilebilir. Aynı zamanda desenli ev sade tasarımları ile de kullanılacağı ortama hareket katmaktadır. Eşsiz ve doğal görünüme sahip olan Bambu sepet fiyatları ile de her bütçeye hitap eder. Özellikle boyutlarına göre fiyatlandırılan bu ürün marka özelinde tasarımsal değişikliğe sahiptir. Örgü sepet şeklinde sunulan bu ürün, farklı ince işçiliklere sahip tasarımsal bir bütünlülüktür. Kullanıcıların beğenisine göre çeşitlenen bu ürün, dekoratif ve fonksiyonelliği ile her sezona damga vurmayı başarıyor. Her üretici firma, amaca uygun boyut ve tasarımlar sunar. Bu denli geniş model skalası kullanıcıların kendine uygun model tercih etmesine imkan tanımaktadır. Trendyol üzerinden tüm bu seçeneklere erişim sağlayabilirsiniz.