"

Banana Republic

" araması için 949 sonuç listeleniyor
Banana Republic
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Banana Republic

Banana Republic; 1978 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin Kaliforniya eyaletinde küçük bir mağazada safari tutkunlarının ve uzak ülkelere giden gezginlerin giyim ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılayan bir marka olarak doğmuştur. Daha sonra GAP Inc. tarafından satın alınan marka, günümüzde ise dünyanın birçok ülkesinde gündelik giyime rahat Amerikan tarzını yansıtan bir marka olarak tanınır ve sevilir. Trendyol'da uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Banana Republic ürünleri, hem günlük yaşantınızda hem de ofiste sade ve şık bir tarzda rahatlık sağlar.

Sade ve Rahat Şıklık

Banana Republic ürünlerinin rahatlığı, sadece tasarımlarından kaynaklanmaz. Aynı zamanda hakiki yün, pamuk, deri ve kauçuk gibi doğal malzemelerle üretilen giysi ve aksesuarlar, markanın kullanıcılarının bu ürünleri rahat ve  konforlu bir şekilde taşımasını sağlar. Doğal tekstil malzemelerinin casual tasarımlarla buluştuğu Banana Republic, kaliteli gündelik giyim arayışınızın karşılık bulacağı bir markadır. İyi tasarlanmış pantolon modelleri, üzerinize tam oturan kazaklar ve gömlekler, klasik dış giyim modelleri; markanın ürünlerinin size özel olarak hazırlandığı hissini verir.

Markanın gezginlerin seyahatlerinde rahat etmelerini sağlama noktasında başlayan yolculuğu, ortaya çıkış amacına uygun bir çizgide ilerleyen tasarımlarla günümüzde her yerde kullanılabilecek konforlu ve kaliteli gündelik şık giyim markası olarak tanınmasını sağlamıştır. Banana Republic tutkunlarının markada en sevdiği özellik, kullanılan malzeme kalitesiyle markaya özgü klasik tasarımlardır. Sade ve rahat çizgilerden oluşan bu klasik tasarımlar; Banana Republic markalı giysilerin gündelik konfor için tercih edilmesini sağlar. 

Uygun Fiyatlı Kalite

Banana Republic Türkiye pazarına henüz kısa sayılabilecek bir süredir girmiş olmasına rağmen özellikle ofis çalışanları tarafından çok sevilen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Kadın ve erkek giyimine yönelik, yüksek kaliteli kıyafet ve aksesuarlar sunan marka, gündelik giyimi sofistike bir stille harmanlayarak sunar. Trendyol müşterilerinin uygun fiyatlarla sahip olabilecekleri Banana Republic ürünleri, gardırobunuzda yer almasından mutluluk duyacağınız klasik ürünlerdir. Tüm modellerinde kullanışlılığı esas alan tasarımlarla hazırlanan Banana Republic koleksiyonları, genellikle sık kullanılan parçalardan oluşur ve kullanıcının rahat taşıyabileceği kesimlere sahiptir.

Banana Republic online satış olanağından yararlanabileceğiniz Trendyol'da markanın klasikleşmiş parçalarından birçoğunu bulabilirsiniz. Ürün sayfalarındaki Banana Republic beden tablosu ile kendinize uygun bedenleri kolaylıkla seçebileceğiniz ve hemen her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu giysileri şıklığınızdan ödün vermeden, hareketli aktivitelerde de tercih edebilirsiniz. Trendyol'un Banana Republic indirim olanakları, dünyaca ünlü bu markanın ürünlerini kolaylıkla temin etmenize ve keyifle kullanmanıza imkân sunar. 

Çevre Dostu Üretim

Bir süredir çevre dostu üretim çalışmalarına daha da ağırlık veren marka, ürettiği giysilerin malzeme ve fabrikasyon aşamalarında çok daha çevreye uyumlu olma yolunda projeler hazırlamıştır. Kullanılan pamuğun yüzde yüzünü daha iyi kaynaklardan; özellikle de geri dönüştürülebilir organik kaynaklardan tedarik etmeye özen göstermektedir. Ayrıca, yün ve polyester malzemelerde de doğal ve geri dönüşüm olanağı sağlayan malzemelere daha fazla yönelmiştir. Banana Republic, jean kumaş yıkama işlemlerinde kimyasal kullanımını azaltma yönündeki çalışmaların yanı sıra jean kumaşlı tasarımları geri dönüştürülebilir malzemelerle üretir.

Banana Republic ürünlerinin tasarım ve üretim aşamalarındaki en önemli özellik, sürdürülebilirliktir. Tasarlanan giysilerin çevre dostu olması konusunda oldukça titiz olan marka, bu konudaki proje ve çalışmalarını sürekli güncelleyerek çevrenin korunmasına katkı sağlar. Çevresel etkileri azaltma ve doğal kaynakları koruma yönünde yapılan çalışmalar, satın aldığınız ürünün ne kadar değerli olduğunu kanıtlar. Bu şekilde doğal malzemelerle üretilen giysiler, sağlığınız açısından da kullanımı önerilen, cildinizin nefes almasını sağlayan ve terletmeyen ürünlerdir.