"

Banyo Dolabı

" araması için 1990 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Banyo Dolabı

Banyo dolabı seçenekleri, kullanışlı çözümler üretiyor ve depolama alanı sağlayarak farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Modüler ürünler olan banyo dolapları, banyoların derli toplu bir görünüm kazanmasında etken oluyor. Banyo dolabı modelleri dar uzun, kısa, tezgâh altı ve asma dolap olmak üzere birçok seçenekten oluşuyor. Trendyol dolap kategorisi içerisinde yer alan banyo dolaplarını inceleyerek dilediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Banyo Dolabı Ürün Çeşitleri

Banyoların büyüklüğüne ve dekorasyon özelliklerine göre tasarlanan dolaplar, şık tasarım özellikleriyle dikkat çekiyor. Banyo dolapları; asma banyo dolabı, klozet üstü dolabı, çok bölmeli çamaşırlık ve çamaşır makinesi dolabı gibi model çeşitleri sunarak en küçük banyolarda bile depolama alanı oluşturmayı mümkün kılıyor. Asma banyo dolaplarını banyonuzun duvarlarına monte ederek kullanabilirsiniz. Alandan kazandıran asma dolaplar banyo zemininde yer kaplamadığı için çok tercih ediliyor. Lavabo altı ve üstü olarak tasarlanan ürünlerin yanı sıra duvara monte edilen, kapağı ve bölmeleri olan modeller de üretiliyor. Aynalı, bölmeli ya da çekmeceli banyo dolabı modelleri ise kozmetik malzemelerin, havluların ve temizlik ürünlerinin yerleştirilebileceği dolap seçenekleri olarak öne çıkıyor. Lavabolu ve aynalı dekoratif banyo dolabı ürün seçenekleri, ilgi gören banyo dolabı modelleri arasında yer alıyor.

Banyo Dolabı Modelleri

Trendyol dolap kategorisi içerisinde yer alan retro tarzı banyo dolapları, estetik tasarımları ve işlevsel özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Raflı, çekmeceli ve kapalı bölmeli olarak tasarlanan bu modeller, hem ihtiyacınızı karşılıyor hem de banyonuza estetik bir görünüm katıyor. Ahşaptan üretilen ve etajer olarak da kullanılan çok katlı dolaplar, doğal tasarımları seven kullanıcılara hitap ediyor. Dar ve uzun olarak tasarlanan banyo dolabı modelleri ise küçük banyolar için iyi bir seçenek oluşturuyor. Banyonuz için dolap modellerini ihtiyaçlarınızı karşılayacak biçimde seçerseniz alan daralması yaşamadığınız bir banyoya olursunuz. Geniş iç hacmine sahip olan, çekmece ve kapak sayısı açısından gereksinimlere karşılık veren modeller, konforlu kullanım olanağı sunuyor.

İşlevsel Banyo Dolaplarının Sunduğu Kolaylıklar

Banyo dolaplarının dekoratif özellikli olmalarının yanında işlevsel olmaları da gerekiyor. Kullanım kolaylığı sunan, neme ve ısıya karşı dayanıklı olan banyo dolabı modelleri, uzun süre kullanım imkânı sunuyor. En kullanışlı banyo dolaplarını da neme, rutubete ve suya karşı dayanıklı olan modeller oluşturuyor. Ayaklı dolaplar temizlik açısından konforlu kullanım olanağı tanıyor. MDF malzemeyle üretilen banyo dolaplarını suya, neme ve rutubete karşı dayanıklı ürünler oldukları için tercih edebilirsiniz. Aydınlatma özelliği sunan, kapakları yavaşça kapanan, mıknatıslı kilit sistemi ile tasarlanan ve etajerli üstlere sahip ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Çamaşır makinesi dolaplarının üst kısmına yerleştirilen çok amaçlı asma dolaplar da pek çok ihtiyaca kolayca cevap veriyor. Çamaşır makinesini tamamen içine alan kapaklı ve üst etajerli dolaplar, estetik görünümleriyle banyolara farklı bir hava katıyor. Alt kısmı çamaşır sepeti olarak tasarlanan ve üst kısmı kapaklı bölmelerden oluşan uzun banyo dolabı modelleri ise yer kaplamayan formları ile dikkat çekiyor.

Banyo Dolabı Fiyatları

Modüler olarak üretilen banyo dolabı modelleri; marka, malzeme ve tasarım özellikleriyle orantılı olan banyo dolabı fiyatları sunuyor. Dolapların kapaklı veya açık raflı olarak tasarlanmış olmaları da fiyatlarının belirlenmesinde etken oluyor. Banyo dolabı fiyat seçeneklerinde ürünün yapımında kullanılan malzemeler, dolabın büyüklüğü, montaj ve renk özellikleri gibi konular etkili olan diğer kriterleri oluşturuyor.

Trendyol, dolap kategorisi her beğeniye, her ihtiyaca uygun nitelikli ve avantajlı fiyat seçenekli banyo dolabı modelleri sunuyor. Dilediğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.