"

Banyo Duş Perdesi

" araması için 101 sonuç listeleniyor

Banyo Duş Perdesi

Banyolara konfor ve estetik bir görünüm katan duş perdesi çeşitleri; renkleri, tasarımları ve işlevsellikleri ile göz kamaştırıyor. Her zevke uygun yüzlerce desene sahip banyo perdesi modelleri, kullanım açısından son derece pratik olmaları sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Duşakabin olmayan banyolarda duş esnasında suyu tutması için kullanılan duş perdeleri, banyonun kuru kalmasında önemli rol oynuyor. Temizliği son derece kolay olan duş perdesi, ister elde isterseniz de makinede zahmetsizce yıkanabiliyor. 

Dayanıklı ve Estetik Banyo Perdesi 

Su geçirmez malzemeden üretilen banyo perdesi, kolay monte edilebilir tasarımı sayesinde her banyoya uyum sağlıyor. Banyo perdesi borusu sayesinde boyu ve genişliği ayarlanabilen banyo perdesi, kaliteli dokusu sayesinde canlı renklerini uzun süre bozulmadan koruyabiliyor. Kolayca takılabildiği gibi zahmetsizce de sökülebilen banyo perdesi, kir ve leke tutmaması ile dikkat çekiyor. Su tutmayan yüzeyi, duştan kısa bir süre sonra tamamen kuruyor. Yumuşak ve esnek dokusu sebebiyle son derece zarif görünen banyo perdesi, her banyo ile estetik açıdan kolayca uyum sağlıyor. Her zevke uygun renk ve desen seçenekleri bulunan banyo perdesi, banyolara farklı bir hava katıyor. 

Duş Perdesi Modelleri 

Duş perdesi modelleri arasında rengârenk tasarımlar ve göz alıcı desenlerin yanı sıra şık, sade ve zarif motifler de yoğun ilgi görüyor. Duş perdesi modelleri, tek kanat ve çift kanat olmak üzere iki farklı model ile satışa sunuluyor. Duş perdesinin kullanılacağı alana göre ister tek kanatlı isterseniz de çift kanatlı duş perdeleri ile pratik çözümler üretilebiliyor. Duş perdesini asmaya yarayan duş perdesi borusu da dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir olması ile dikkat çekiyor. Banyoları sudan ve su lekelerinden koruyan duş perdesi, hem duş aldığınız bölümdeki eşyaların mahremiyetini sağlıyor hem de banyonuza şık bir görünüm kazandırıyor. Uzun yıllara ve zorlu koşullara karşı direnci sayesinde banyonuzun demirbaşları arasında sayılacak duş perdesi ve duş perdesi borusu modelleri, her zevke, her bütçeye hitap ediyor. 

Duş Perdesi Desenleri 

Banyoların dekorasyonunu tamamlayan duş perdeleri, birbirinden şık desenler ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. Düz renk duş perdeleri içinde kırmızı, beyaz, siyah ve mavi duş perdesi çeşitleri oldukça yoğun ilgi görüyor. Kendinden desenli dokuya sahip duş perdeleri ise son derece zarif görünüyor. Duş perdelerinde çiçek desenleri, geometrik desenler, pop-art desenlerin yanı sıra deniz ve kumsal temaları ile şehir temaları kullanılıyor. Papatya desenli duş perdesi, gül desenli duş perdesi, lale desenli duş perdesi siyah çiçekli duş perdesi ve gelincik desenli duş perdesi, banyolara sıcak bir hava katarken, bambu desenli ve palmiye desenli duş perdeleri ise egzotik bir hava katıyor. Puanlı duş perdesi ve kareli duş perdesi çeşitleri, her banyo ile uyum sağlarken pop-art desenli duş perdeleri ile banyolara daha sempatik bir görünüm kazandırılıyor. Beyaz zemin üzerine mavi ve sarıyı uyum içinde yansıtan nazar boncuklu duş perdeleri, banyolarda farklı bir konsept yaratıyor. Kumsal ya da deniz feneri temalı duş perdeleri de deniz tutkunlarının banyolarını süslüyor. İstanbul temalı duş perdesinde resmedilen İstanbul Boğazı ve meşhur Kız Kulesi ise banyonuza mistik bir hava katıyor. 

Yunus desenli, deniz kabuğu desenli, şal desenli, martı desenli, kelebek desenli, kuş tüyü desenli ve kafes desenli duş perdesi çeşitleri, avantajlı kampanyalar ve askı hediyeli seçenekler ile Trendyol'da satışa sunuluyor. Banyo kategorisi içinde yer alan birbirinden şık banyo perdesi modelleri ve duş perdesi çeşitleri ile banyolarınız renkleniyor.

Yukarı Çık