"

Barbie

" araması için 355 sonuç listeleniyor

Barbie

1959 yılından bu yana dünyanın dört bir yanındaki kız çocuklarının tercih ettiği oyuncak olan Barbie çeşitleri, âdeta evrensel bir ürün olarak değerlendiriliyor. Barbie bebek çeşitleri; güzel saçları, şık kıyafetleri, yaşam alanları, meslekleri ve aksesuarlarıyla kız çocuklarına hayal ettikleri yaşamı oyunlarla yaratma şansı sunuyor. Kız çocukları, oyuncak seçimlerini yapmaya başladıkları yıllardan ergenlik dönemlerine kadar Barbie bebek modelleriyle ve eşyalarıyla ilgileniyor. Genç kızlık dönemlerinde de bazı ürünleri koleksiyon olarak saklıyor olmaları, söz konusu oyuncakların, âdeta bir tutku olduğunu gözler önüne seriyor. Barbie bebek ürünleri, sadece Barbie bebek figürlerini, Barbie'nin giyim eşyalarını,  evlerini, arabalarını kapsamıyor. Barbie kırtasiye ürünleri, boyama setleri, Barbie okul çantası modelleri ya da Barbie ayakkabıları gibi lisanslı ürünler de kız çocuklarının favorisi durumunda.

Barbie Oyuncakları ile Kızlar Hayallerini Oyun Hâline Getiriyor

Barbie bebekleri, kız çocuklarının görsel yetenekleri ve tercihleri oluşmaya başladığı andan itibaren oynamaya bayıldıkları oyuncak çeşitleri olarak daima ön planda yer alıyor. Kız çocuklar; bebeklerle oynamayı, yaratıcılıklarını onlarla evcilik oynayarak geliştirmeyi, değer yargılarını bu şekilde oluşturmayı tercih ediyor. Barbie evi, Barbie arabası, Barbie ayakkabı modelleri, Barbie kıyafetleri, Yakışıklı Ken, Barbie'nin havuzu ve benzeri oyuncaklarla hem eğleniyor hem de bazı yeteneklerini ortaya çıkarma fırsatı yakalıyor. Kız çocukları, Barbie oyuncakları ile tek başlarına oynayabildikleri gibi kardeşleriyle, kuzenleriyle ve arkadaşlarıyla  birlikte takım oyunları da oluşturuyor. Dünyanın hemen hemen her yerinde kız çocuklarının kalbini fetheden Barbie; artık sadece güzel ve şık kız bebekleri değil; kariyer Barbie modellerini de kız çocuklarıyla buluşturuyor. Doktor Barbie, Sporcu Barbie, Astronot Barbie ve benzeri birçok mesleğe sahip Barbie'lerin kız çocuklarına model oluşturması, oyuncakları oldukça yararlı hâle getiriyor. Oyun esnasında çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Barbie bebek modelleri ve aksesuarları, aynı zamanda onların kişisel gelişimlerine, yaratıcılıklarına da katkı sağlıyor. 

Barbie Konsept Ürünlerle Kız Çocukları Çok Mutlu

Barbie modellerini ve pembe rengi çok seven kız çocukları için birbirinden farklı Barbie konseptlerinin yer aldığı ürünler bulunuyor. Barbie scooter ve Barbie bisiklet ürünleriyle kızlar, sevdikleri figürle beraber hareket etmenin tadını çıkarıyor. Barbie boyama setleri, Barbie okul çantası, Barbie kalem ve silgileriyle kızlar, okula gitmek için can atıyor; ödevlerini hemen tamamlamak istiyor. Barbie konseptli kız çocuk ayakkabıları da onları oldukça mutlu eden ürünlerden oluyor. Barbie seven kızlarla alışverişe çıkmak, ebeveynler için de kolaylık sağlıyor. Barbie konseptine rastlayan kız çocukları, diğer seçeneklerle vakit kaybetmiyor; anne babalar da aradıklarını bulmanın ve çocuklarını memnun etmenin hazzını yaşıyor. Barbie oyuncak seti modelleri, Barbie bebek seti, Barbie figürleri, Barbie çanta, Barbie aksesuarları ve diğer Barbie deseni içeren ürünler, hediye olarak da mükemmel alternatifler arasında yer alıyor. 

Oyuncak Barbie Fiyatları

Oyuncak Barbie ürünleri; sağlam, kaliteli ve görsel olarak da çok keyifli çeşitlerden oluşuyor. Yetişkinlerin de çocukluk dönemlerine geri dönmek istemelerine sebep olan Barbie set çeşitleri, kişilerde hepsini aynı anda satın alma isteği uyandırıyor. Barbie figürleri, aksesuarları, evleri, karavanları, arabaları, yakışıklı Ken modelleri, kariyerleri, ayakkabıları, kıyafetleri, atları ve daha birçok ürün çeşidi, çocukları ve ebeveynleri âdeta masal diyarına yolculuğa davet ediyor. Barbie bebek fiyatları, Barbie evi fiyatları ve diğer ürünlerin fiyatları, birçok parametreyle doğru orantılı olarak farklılık gösteriyor. Çocuklarınıza veya sevdiklerinize oyuncak satın almayı düşünüyorsanız Trendyol aracılığıyla tüm ürünlere göz atabilir; beğendiklerinizi seçerek, en uygun şartlarla ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Yukarı Çık