Başak Cansu Güvenkaya G'Psgolox'un Anısına, 35x25, Tuval Üzerine Akrilik ARTLJ-1133

Satıcı : Artoloji
Henüz Yorum Yazılmamış.
6.000 TL
Cüzdan ile ödersen 60 TL kazanabilirsin!
Trendyol Para kazanabilmek için aktif cüzdan hesabın olmalı, cüzdan veya Trendyol Para limitin yeterli olmalı, ödemeyi cüzdanla yapmalısın. Ayrıntılı bilgi için yardım sayfamıza ulaşabilirsin.
574 TL'den başlayan taksit seçenekleri!
Favorilere Ekle

ESERİN KAMPANYALARI

Artoloji
8.2
Satıcı Puanı
8.2
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Galeriyi Gör1.5B Takipçi

Eser Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Eser Bilgileri

Başak Cansu Güvenkaya G'Psgolox'un Anısına, 35x25, Tuval Üzerine Akrilik

  • Sanatçı Hakkında: Başak Cansu Güvenkaya (d. 1991, I?stanbul) lisans eğitimini 2016'da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Heykel Bölümü'nü birincilikle tamamladı ve Sakıp Sabancı Vakfı Sanat Ödülü’nü kazandı. 2013 yılında lisans eğitimi sırasında Weisensee Kunsthochschule Berlin’de eğitim aldı. 2019 yılında ise yüksek lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Heykel Bölümü’nde tamamladı. İlk kişisel sergisini 2020 yılında Kuzguncuk İmoga Art Space’de gerçekleştirdi. Güvenkaya’nın çalışmaları, Türkiye, Avustralya, Almanya, İngiltere, Kanada, İtalya’da düzenlenen sergilerde yer aldı. Çalışmalarına Londra’daki atölyesinde devam ediyor.
  • "Bir boz ayıyı temsil eden figür, pençesiyle dünyanın kötülüklerini, korkularını kendisinden uzaklaştırır ve onlara güler. Kötülüklerin, korkuların var olmadığı bir yer, korunaklı, kendine ait bir dünya yaratır. Sıcak renkler figürün gücünü açığa çıkarır. Zehirli hayvanların genelde çok parlak renklere sahip olması veya tehlike anlarında parlak renklere bürünmesine benzer bir savunma mekanizması bulunmaktadır. Tehlikeli olanı kendinden iter, korkutur ve uzaklaştırır."
  • İncelemiş olduğunuz eserin satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu eser indirim kampanyasına dahil değildir.
Şikayet Et